Jump to content
Dogomania

kursy strzyżenia


nefre

Recommended Posts

[quote name='ritasalon']dyplom,który jest wydawany w Łodzi jest niewazny jak każdy inny[/quote]
A to ciekawe bo ja na jego podstawie dostałam pracę w Niemczech:lol: Ale może niemcy sie nie znają:p Ale raczej wątpię bo salon w którym pracuję należy do Groom Team Germany. [URL]http://www.hundesalon-und-mode.de/gtg/index.html[/URL]
Ta organizacja prowadzi też kursy i nie zgadniecie wydaje takie same dyplomy i certyfikaty jak w łodzi tyle, że po niemiecku:lol: . No i minusem tych niemieckich kursów jest cena, że o znajomości języka nie wspomnę:evil_lol: Nie chcą uczyć po polsku:mad:
Zapraszam też tutaj [URL]http://www.hundesalon-und-mode.de[/URL] :loveu:
Prawda jest taka, że jak w Polsce nie ma takiego zawodu to fakt, że nie ma go kto uznawać i po co dyplom. Ale jak ktoś chce się dobrze czegoś nauczyć to proponuję uczyć się u ekspertów [URL]http://www.psy.pl/mojpies/?O=3381[/URL] a nie u przysłowiowego pana janka co to na wszystkim się zna.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 512
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kursy są też tutaj [URL]http://www.raubtierakademie.raubtiersalon.com/raubtierakademie.html[/URL]
ale to jest już inna organizacja, mniejsza i mniej popularna.
Najlepszą opinię przynajmniej w Niemczech mają kursy organizowane tutaj [URL]http://www.manus-hundesalon.de/[/URL] zjednczyli się w Bundesverband der groomer ale należą też do GTG

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rokoko']A po co pytasz skoro ci nie zależy kto i jak będzie cię uczył. Jak wiesz o kursach w Krakowie, Katowicach i jeszcze jakichś Tychach to idź tam gdzie taniej i bliżej. Nie przyjmą cię do Krakowa to jedż do Tych.[/quote]

Wiesz nie kazdego stac zeby wydal nie wiadomo ile kasy, zwłąszcza ze pozniej i tak bedzie szczygl swojego psiak, bo chce sam go wystawiac. Ja osobiscie nie mysle potem o takiej pracy. Dletgo nie potrzebuje certyfikatu, chce tylko znlesc dobry kurs i tani w swoich okolicach zeby wydac jak najmniej !! a akurat niemiecki znam dos cdobrze jedynie kwestia pouczenia sie jakiegos bardziej specjalistycnzego slownictwa, ale nie mam tyle kasy zbey tam jecha ci tam zrobic kurs !!

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie z tym że w Polsce nie ma takiego zawodu i go nie uznają to jest chyba nie tak. Ja też kończyłam kurs w Łodzi. Ale za niego nie płaciłam tylko płacił Urząd Pracy. Musiałam pokazać wszystkie papiery że go skończyłam i wtedy oni zapłacili. Jak byłam na kursie to była razem ze mną dziewczyna z Kołobrzegu i ona też miała płacone przez urząd pracy tyle że w z Kołobrzegu. No to jak by nie było takiego zawodu i go nie uznawali to chyba by za niego nie płacili no nie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy']deirdre, w krakowie raczej nie dają certyfikatu :P

A jeśli dają jakiś dyplom czy co, to, że tak powiem można sobie go powiesić w ubikacji :evil_lol:[/quote]
no to tym bardziej argument przemawiający za Łodzią! Ceny wszędzie podobne jak ne takie same. A dyplom, nie oszukujmy się dla wielu klientów się liczy! Dla urzędów tez - jeśli chce się zdobywać jakieśpieniądze na rozpoczęcie działalności!

Ale już sza! dość tej kryptoreklamy bo nam cały temat zdejmą :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rokoko']Kursy są też tutaj [URL]http://www.raubtierakademie.raubtiersalon.com/raubtierakademie.html[/URL]
ale to jest już inna organizacja, mniejsza i mniej popularna.
Najlepszą opinię przynajmniej w Niemczech mają kursy organizowane tutaj [URL]http://www.manus-hundesalon.de/[/URL] zjednczyli się w Bundesverband der groomer ale należą też do GTG[/quote]
Olga masz żółtą kartkę;) . Jesteś w Polsce i miałaś mnie odwiedzić. Mam nadzieję, że jeszcze zdążysz przed wyjazdem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psisalon.pl']Olga masz żółtą kartkę;) . Jesteś w Polsce i miałaś mnie odwiedzić. Mam nadzieję, że jeszcze zdążysz przed wyjazdem[/quote]
Cześć Ewuniu
Wiem, że tak się umawiałyśmy ale wiesz jak to jest .Święta , rodzina itp. i zanim wszystkich odwiedziłam to muszę wracać. Jadę w sobotę. Ale mam nadzieję, że będziecie na Masters to się spotkamy i będziemy mieć kilka dni na rozmowy. Mam nadzieję, że wpadniecie najpierw tradycyjnie do Monachium i tradycyjnie nocleg u mnie. Potem w drodze pozbieramy towarzystwo i wpadniemy ekipą polsko-niemiecko-holenderską:lol: Parę osób już się nie może doczekać na spotkanie z Tobą. teraz oczywiście znów jadę do cioć ale bedę wieczorkiem to pogadamy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rokoko']Cześć Ewuniu
Wiem, że tak się umawiałyśmy ale wiesz jak to jest .Święta , rodzina itp. i zanim wszystkich odwiedziłam to muszę wracać. Jadę w sobotę. Ale mam nadzieję, że będziecie na Masters to się spotkamy i będziemy mieć kilka dni na rozmowy. Mam nadzieję, że wpadniecie najpierw tradycyjnie do Monachium i tradycyjnie nocleg u mnie. Potem w drodze pozbieramy towarzystwo i wpadniemy ekipą polsko-niemiecko-holenderską:lol: Parę osób już się nie może doczekać na spotkanie z Tobą. teraz oczywiście znów jadę do cioć ale bedę wieczorkiem to pogadamy.[/quote]
Brzmi fajnie ale nie wiem czy dam radę bo obiecałam już, że bedę w Pradze bo prawdopodobnie będzie brała tam udział moja koleżanka i jednocześnie współpracownica. A nie mogę jechać zarówno tu i tu. Za długo by mnie nie było w pracy.

Link to comment
Share on other sites

I bardzo dobrze, jedź w obydwa miejsca. Rozerwiesz się i odpoczniesz. Nie pracuj tyle bo niedługo będziesz przezroczysta:evil_lol: . Ale spokojnie. Jak do mnie przyjedziesz to upasę cię twoimi ulubionymi bawarskimi kiełbaskami z kapuchą;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rokoko']I bardzo dobrze, jedź w obydwa miejsca. Rozerwiesz się i odpoczniesz. Nie pracuj tyle bo niedługo będziesz przezroczysta:evil_lol: . Ale spokojnie. Jak do mnie przyjedziesz to upasę cię twoimi ulubionymi bawarskimi kiełbaskami z kapuchą;)[/quote]
Chyba mnie przekonałaś:loveu:

Link to comment
Share on other sites

A najlepiej jakbyście przyjechali parę dni wcześniej. To załapiecie się na Oktoberfest. A w tym okresie zawsze przecierz organizujemy fajne seminaria. W tamtym roku był Lehmann. W tym jeszcze nie wiadomo ale może będzie Renings. Mogłabyś skonsultować książkę:lol:

Link to comment
Share on other sites

witaj Ewa.
tak to Ja Izabela :).
kontaktowałam się kiedys z Wami,ale nikt na maile nie odpowiedział.
a ja nie mam nic przeciwko Wam ani nie mam do Was antypatii ktos poprostu zle zrozumiał-ja poprostu zyje swoim własnym zyciem i ostatnio nie mialam na nic czasu dlatego zaprzestałam kontakty ze wszystkimi.
jezeli was coś uraziło to sorry,ale niektórzy zle interpretują pewne wypowiedzi i nie powinni byc tak beztolerancyjni do innych co prowadza szkolenia groomerskie.
pozdarwiam.
rita

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...