Jump to content
Dogomania

kursy strzyżenia


nefre

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 512
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moge polecic Ci kurs ktory sama skonczyłam-na kursie byłam tylko ja i Pani fryzjerka ktora uczyła mnie strzyzenia oraz Pani doktor (poniewaz zakład jest przy lecznicy)ktora uczyła mnie podstaw pielegnacji (obciania pazurkow, czyszczenia gruczołow, oceniania stanu uszu itp)kurs trwał tydzien(ale gdybym miała jakies watpliwowsci mogłam zostac dłuzej)praktycznie od samego poczatku mogłam wszystko robic-Pani fryzjerka pokazywała mi np jedna łapke a ja tak samo(no moze troche musiała poprawiac;)robiłam druga, na kursie byłam sama, pieski były tak umawiane zeby mozna im poswiecic wiecej czasu.
Jest tylko jeden problem-na ten kurs trzeba długo czekac(ja musiałam jakies 3-4 miesiace bo na tydzien przyjmuja tylko 1 osobe)
aa i zapomniałabym-kurs ma miejsce w Rawiczu tel. kontaktowy 0693-342-005
zycze Ci powodzenia(moze spotkamy sie kiedys na jakims konkursie strzyenia:lol: ?

Link to comment
Share on other sites

Pozwoliłem sobie tam zadzwonić. Najśmieszniejsze jest to że Pani, która rzekomo organizuje kurs skończyła kurs w Łodzi raptem w tamtym roku i się do tego oficjalnie przyznaje (nawiasem mówiąc ja też kończyłem kurs w Łodzi). Musi mieć super doświadczenie :-) Najfajniejsze jednak na koniec. Na moje pytanie czy gdzieś można zobaczyć ten "salon" np. na jakiejś stronie czy może podesłać jakieś zdjęcie Pani odparła z rozbrajającą szczerością: "Nie ma się czym pochwalić bo strzygę w lecznicy".
Plaga jakaś z tymi "pseudonauczycielami"

Link to comment
Share on other sites

Musze tu troszke sprostowac-gabinet strzyzenia miesci sie przy lecznicy (co zreszta napisałam powyzej)ma osobne wejscie ale mozna tez wejsc do niego z gabinetu(wiec w razie jakis problemow czy niepewnosci zawsze sie mozna było skonsultowac z lekarzami)fakt ze lecznica jest fantastycznie wyposazona a gabinet strzyzenia jeszcze nie doczekał sie nowego wystroju ale jest czysty i schludny i tez w pełni wyposazony.
a z tego co mi wiadomo PAni fryzjerka skonczyła kurs duzo wczesniej a wtym akurat miejscu pracuje dopiero rok(to tylko tak gwoli scisłosci)-zreszta najwazniejsze jest to ze ja po tym kursie bez obaw strzyge swoich klientow(i ciesze sie ta praca bo daje mi duzo radosci i robie to co lubie i potrafie)

Link to comment
Share on other sites

nie masz co marudzić :) ja też uczyłam się od lekarza i teraz strzyge w lecznicy. zaczęłam się uczyć pół roku temu a już przychodszi do mnie 3/4 miasta. Także jeśli ktoś ma do tego ręke i czuje to co robi, to bardzo prawdopodobne, że po roku ma niezłe doświadczenie, tym bardziej, że w sezonie strzyżeń po uszy :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

kurs w łodzi u Ewy grabowskiej tel507-50-50-30
kurs kosztuje 2 , 5 tys trwa tydzien nie mozna jednak miec zludzen na nauke porzadnego strzyzenia jesli nie mialo sie wczesniej wiedzy dotyczacej psów pielegnacji ras i jesli chcecie sie wziac za profesjonalne strzyzenie psów na wystawy to wzorców okreslonych ras. jest to kurs który daje pewna wiedze i dyplom ale duzo trzeba włozyc w to pracy i miec wczesniej pojecie. na kursie był chłopak edemnie z miasta ktory niestey nie mial wiedzy i po otwarciu salonu po pol roku go zamknal poniewaz nazwali jego salon" salonem oszpecania psów" i nie jest to jak najbardziej wina prowadzacych kurs, poniewaz przekazuja ogromna wiedze i tajniki sztrzyzenia ale na nic one laikowi. Jesli faktycznie chce sie to robic i nie ma to byc zabawa to jak najbardziej polecam natomiast jesli od czasu do czasu ktos chce ostrzyc psa sasiada to bardziej zalecam przestudiowanie ksiazek o pielegnacji. bo bez sensu wydawac tyle pieniedzy na zbedny papier. pozdrawiam serdecznie:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja kończyłem kurs w Łodzi, prowadzę salon i moi klienci raczej nie narzekają. A co do długości jego trwania to jest mała nieścisłość bo kurs trwa dotąd dopóki uczestnik sam nie dojdzie do wniosku, że da sobie radę. Tydzień to minimum.I to jest super!! Ja byłem prawie trzy tygodnie ( w sumie) i w każdej chwili jak mam jakiś problem to mogę zadzwonić albo przyjechać i się doszkolić. Za darmochę!! I to jest fakt: Pani Ewa Grabowska przekazuje olbrzymią wiedzę i praktykę. A co do Pani Świętoń to nie wiem jaki robi kurs ale trochę słyszałem ( z tm że to mogą być plotki). Jedno jest pewne Pani Świętoń też jest bardzo dobrym groomerem z olbrzymim doświadczeniem.

Link to comment
Share on other sites

to mozemy sobie przebic grabe bo ja tez tam konczylam.ja tez bylam tam dosc długo ale to bardziej z faktu ze urodzilam sie w łodzi i nie moglam sie z ewka nagadac. co do tych niescisłosci to kazdy jak zadzwoni to sie dowie. nie widzialam sensu w pisaniu eseju.:lol: moze sie pozmienialo ale jak ja bylam to kurs trwal tydzien i mozna było przyjechac po jakims czasie na douczenie. bo było za duzo osób kiedy byles w łodzi? moze sie spotkalismy tylko nie wiemy:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja tez konczylam kurs w Łodzi i jestem bardzo zadowolona, ale sam kurs to nie wszystko, trzeba sie jeszcze bardzo wiele nauczyc no i lubic to co sie robi bo wierzcie mi jesli ktos nie ma podejscia do psa i robi to tylko dla kasy to potem skutki sa oplakane. Widzialam to na wlasne oczy.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo chętnie zdobyłabym wiedzę z książek na temat strzyżenia. Jestem niegdysiejszą absowentką technikum weterynaryjnego z :lol: kilkunastoletnim polonistycznym stażem. Lubię więc czytać i łączyć wiedzę z praktyką. Od roku mam suczkę-sznaucerke, której sierść przyrasta odwrotnie proporcjonalnie do moich...dochodów:placz: :p . Może uporałybyśmy sie obie z tym problemem, gdyby ktoś mi podpowiedział jakąś sensowną i konkretną literaturę. Byłabym wdzięczna

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...