Jump to content
Dogomania

kursy strzyżenia


nefre

Recommended Posts

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów! Prześledziłam całośc i padła tu informacja o kursie w Trójmieście . Czy jest ktoś kto takowy ukończył? I czy to był kurs w Gromie w Gdyni? A może ktoś o w/w coś słyszał? Jestem bardzo zainteresowana kursem i myślałam o Łodzi ale Gdynia bliżej. wiem jednak , że bliżej nie znaczy lepiej. A o Gdyni nic praktycznie poza ich info nie wiem. Może odezwą się osoby z Trójmiasta które kończyły kurs w Psim Salonie?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 512
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='PS1']Pozdrawiam wszystkich forumowiczów! Prześledziłam całośc i padła tu informacja o kursie w Trójmieście . Czy jest ktoś kto takowy ukończył? I czy to był kurs w Gromie w Gdyni? A może ktoś o w/w coś słyszał? Jestem bardzo zainteresowana kursem i myślałam o Łodzi ale Gdynia bliżej. wiem jednak , że bliżej nie znaczy lepiej. A o Gdyni nic praktycznie poza ich info nie wiem. Może odezwą się osoby z Trójmiasta które kończyły kurs w Psim Salonie?[/quote]

Wiesz może gdzie w Łodzi odbywają się takie kursy?
Chętnie bym poszła na taki kurs.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

kusia dzięki za odzew ale Rita tylko strzyże a nie szkoli.
Reksio7 Psisalon u P. Ewy Grabowskiej
uma Grom ma w zasadzie non stop szkolenia. Problem w tym czy warto? Nadal czekam na odzew od tych , którzy ukończyli w/w kurs w Gdyni. A Ty może się wybierasz czy tak wiesz przypadkiem? Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki za odzew bo myślałam , że nikt się już nie odezwie.

Link to comment
Share on other sites

ukończył ktoś może kurs w Krakowie ([url=http://www.groomer.com.pl/index.php?art=girault]GROOMER - SERWIS PIELGNACJI ZWIERZT. Kosmetyki i akcesoria groomerskie, wyposaenie salonw pielgnacji zwierzt , GROOMER - SERWIS PIELGNACJI ZWIERZT. Kosmetyki i akcesoria groomerskie, wyposaenie salonw pielgnacji zwierzt.[/url]) i może się wypowiedzieć na temat jego jakosci?

Link to comment
Share on other sites

Moja kolezanka skonczyla we wrzesniu kurs w Gdyni w GROT.U p.Lenarcika.Zdaje sie to jedyny na Pomorzu groomer z miedzynarodowymi uprawnieniami sedziowskimi.Na kursie nie bylam,ale na plus swiadczy fakt,ze kolezanka strzyze psy.Na dodatek ciegle moze przychodzić do salonu i uczyc sie nowych rzeczy,dopytywac.
Chwalila sobie kulture prowadzacego,lagodne,dobre nastawienie do psow i fajna atmosfere.

inne miejsce to Psisalon u Ewy Grabowskiej,klasyka :) PS1,pani z salonu Rita uczyla sie wlasnie w Lodzi na kursie w Psimsalonie.Wiec chyba najwiecej uznania ma Łódż.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='millarca']...pani z salonu Rita uczyla sie wlasnie w Lodzi na kursie w Psimsalonie.Wiec chyba najwiecej uznania ma Łódż.[/quote]
Akurat Rita strzyże od ponad 12 lat, jeszcze przed owym kursem także może warto się dowiedzieć najpierw co i jak... Jakbym miała wybierać to wybrałabym Ritę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adriana87']Akurat Rita strzyże od ponad 12 lat, jeszcze przed owym kursem także może warto się dowiedzieć najpierw co i jak... Jakbym miała wybierać to wybrałabym Ritę.[/quote]


ale ja to wiem własnie od pani Rity.Bylam na strzyzeniu z pieskiem,rozmawiałysmy o kursach i mowiła,ze byla w Łodzi.Wiec skoro fryzjer z doświadczeniem dokształca sie w Łodzi to musza to byc kursy na dobrym poziomie.

[CENTER][COLOR=#0000ff][B]Kurs będzie prowadził właściciel firmy Grot, sędzia i członek International Judges Association Of Grooming Competitions Zbigniew Lenarcik. [/B][/COLOR]
[B][I][COLOR=black][/COLOR][/I][/B]
nie znam sie na fryzjerskich organizacjach,ale mysle,ze ktos nie klamie na oficjalnej stronie.Przekopiowane ze str Grota.
[B][/B]
[B][/B]
[B][COLOR=#0000ff][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff][/COLOR][/B] [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='millarca']

[CENTER][COLOR=#0000ff][B]Kurs będzie prowadził właściciel firmy Grot, sędzia i członek International Judges Association Of Grooming Competitions Zbigniew Lenarcik. [/B][/COLOR]

nie znam sie na fryzjerskich organizacjach,ale mysle,ze ktos nie klamie na oficjalnej stronie.Przekopiowane ze str Grota.



[/CENTER]
[/quote]
[URL="http://www.ijaonline.com/meet_the_judges.asp"]International Judges Association[/URL]

Tu jest link do ofcjalnej strony w/w organizacjii aktualny wykaz sędziów.

Natomiast tutaj
[URL="http://www.groomertogroomer.com/GTG_25_6.htm"]GTG 25-6[/URL]
jest wzmianka o p. Lenarciku

A tu
[URL="http://www.groomertogroomer.com/GTG_25_6.htm"]GTG 25-6[/URL]
z kolei jest artykuł mówiący o udziale tego pana w Wilkins Claims Championship co niewątpliwie zalicza się na plus.

Czy informacje zawarte na stronie Groma to kłamstwa?
Niewątpliwe jest to że p.Lenarcik dużo robi dla Polskiego groomingu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='millarca']ale ja to wiem własnie od pani Rity.Bylam na strzyzeniu z pieskiem,rozmawiałysmy o kursach i mowiła,ze byla w Łodzi.Wiec skoro fryzjer z doświadczeniem dokształca sie w Łodzi to musza to byc kursy na dobrym poziomie.

[/quote]
To, że ktoś był, to nie znaczy, że miał szansę się tam węcej czegoś nauczyć...

Link to comment
Share on other sites

Jeśli ktoś poddaje pod wątpliwość przynależność Pana Zbyszka do IJA - można to łatwo zweryfikować. Trzeba tylko wejść na stronę tej organizaji [URL="http://www.ijaonline.com"]www.ijaonline.com[/URL] - tam zapewne jest jakiś namiar na władze tej organizacji i zapytać czy pan Zbigniew lenarcik z Polski jest członkiem IJA :lol: Zamiast więc gdybać trzeba to sprawdzić. Wierzę,że życzliwi zrobią to i opublikują na forum radosna nowinę :lol:
A tak nawiasem mówiąc to świetnie, że ktoś wreszcie zaóważył, że od lat jest ktoś w Polsce kto bez szumu medialnego robi swoje czyli działa zawodowo, uczy, sędziuje i liczą się z nim w pielęgnacyjnej jaskini lwa jakim jest niewątpliwie USA. Do IJA nie wystarczy chcieć należeć to oni wybierają, weryfikują umiejętności, zapraszają lub nie do odbycia stażu w IJA, a dopiero potem ewentualnie proponują członkostwo. Prawda, że to łatwe?

Link to comment
Share on other sites

Uma- czy nie trzeba było tak od razu.
Nigdy nie poddałem pod wątpliwość członkostwa ale wtedy kiedy ja podawałem ten sam link p.Lenarcika nie było w wykazie sędziów i dobrze o tym wiesz.
Gratuluje osiągnięcia i mam nadzieje że przełoży się to na jakość szkolenia nowych adeptów szkoły groomerskiej.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...