Jump to content
Dogomania

kursy strzyżenia


nefre

Recommended Posts

  • Replies 512
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='psisalon.pl']W mojej firmie każdy jest mile widziany. Zobaczymy co da się zrobić;)[/quote]

Bardzo chętnie bym skorzystała, ALE, no właśnie :( Ponieważ nie mam ukończonych 18 lat, to rodzice mnie do Łodzi nie wyślą, a dojeżdżać mi się nie opłaca. Bardzo zależałoby mi na "podglądaniu" kursantów w Tychach, ponieważ tam mam zaledwie 5-10 minut drogi samochodem, czy autobusem. Tylko nie wiem, czy tam będą mnie chcieli.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='marymek']Bardzo chętnie bym skorzystała, ALE, no właśnie :( Ponieważ nie mam ukończonych 18 lat, to rodzice mnie do Łodzi nie wyślą, a dojeżdżać mi się nie opłaca. Bardzo zależałoby mi na "podglądaniu" kursantów w Tychach, ponieważ tam mam zaledwie 5-10 minut drogi samochodem, czy autobusem. Tylko nie wiem, czy tam będą mnie chcieli.[/quote]


wiem ze ten temat to juz jakis czas temu był poruszany ale moze jeszcze ktos tu zaglada. Szukam salonu lub osoby ktora by mnie nauczyla groomingu najlepiej w okolicach rzeszowa ale nie koniecznie i ile taki kurs koszyuje moze ktos sie orientuje? Mogłabym tez popracowac za darmo i w ten sposob sie poduczyc ja jestem otwarta na wszelkie propozycje

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

W warszawie od niedawna można uczęszczac na kurs strzyżenia. Dziewczyna ma dobrą rękę, przekazuje bardzo dużo wiadomości - kopalnia wiedzy, do tego są wykłady z instruktorem szkolenia, behavioryzm itd. .....a jak ona gada z psami to każdy jeden da sobie wszystko zrobić - niesamowite. Podobno też szkoliła się u Ewy Grabowskiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pascal']W warszawie od niedawna można uczęszczac na kurs strzyżenia. Dziewczyna ma dobrą rękę, przekazuje bardzo dużo wiadomości - kopalnia wiedzy, do tego są wykłady z instruktorem szkolenia, behavioryzm itd. .....a jak ona gada z psami to każdy jeden da sobie wszystko zrobić - niesamowite. Podobno też szkoliła się u Ewy Grabowskiej.[/quote]



niom tez slyszalam

podobno super moja znajoma konczyla naprawde duzo sie nauczyla az jej pozazdroscilam i sama sie wybieram kolezanka opowiadala o tym jak fajny kontakt ma z pisekami pani uczaca i do tego naprawde umie przekazac wiedze i jezeli tylko ktos naprawde chce to wynosi bardzo duzo z tego kursu polecam serdecznie ja juz niedlugo sama bede miala ta frajde juz sie doczekac nie moge :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pascal']W warszawie od niedawna można uczęszczac na kurs strzyżenia. Dziewczyna ma dobrą rękę, przekazuje bardzo dużo wiadomości - kopalnia wiedzy, do tego są wykłady z instruktorem szkolenia, behavioryzm itd. .....a jak ona gada z psami to każdy jeden da sobie wszystko zrobić - niesamowite. Podobno też szkoliła się u Ewy Grabowskiej.[/quote]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jeśli komuś się wydaje, że po ukończeniu kursu i kilku miesiącach praktyki w zawodzie jest już w stanie uczyć innych jest w błędzie. Wszystkim potencjalnym kursantom radzę sprawdzić ewentualnych „nauczycieli” pod kątem osiągnięć, uprawnień, doświadczenia, wkładu w grooming (publikacje, artykuły) itp. Jedyną osobą z Warszawy, którą można z czystym sumieniem polecić to Magdalena Świętoń. I nikt więcej. W lutym w branżowym piśmie PET-MARKET ukaże się artykuł poświęcony szkołom groomingu, uprawnieniom, stopniom groomerskim itp. Polecam tę lekturę wszystkim zainteresowanym. To pozwoli uniknąć wielu rozczarowań.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ewa Grabowska[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psisalon.pl'][FONT=Times New Roman][SIZE=3] W lutym w branżowym piśmie PET-MARKET ukaże się artykuł poświęcony szkołom groomingu, uprawnieniom, stopniom groomerskim itp. Polecam tę lekturę wszystkim zainteresowanym. To pozwoli uniknąć wielu rozczarowań.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ewa Grabowska[/SIZE][/FONT][/quote]

A gdzie można dostać to wydawnictwo?

Link to comment
Share on other sites

To magazyn trafiający do firm z branży zoologicznej: salonów, lecznic weterynaryjnych, sklepów i hurtowni zoologicznych itp. Można także go znaleźć na wszystkich targach zoologicznych. Nie mniej jednak przedruk tego artykułu znajdzie się na stronie mojej firmy i tam będzie go mozna przeczytać.

Link to comment
Share on other sites

Czy już wyszła to pozycja o ktorej pisała Pani Ewa? Rownież jestem bardzo zainteresowana rozpoczęciem takiego kursu, ale najbardziej pasowała by mi lokalizacja w okolicy Bydgoszczy, Torunia, ewentualnie Olsztyna. Czy ktoś z Was orientuje się czy w tych miastach takie kursy również się odbywają ?
A tak poza tym, to witam Wszystkich bardzo serdecznie, jestem tu pierwszy raz. Bardzo tu u Was dużo fajnych, przydatnych rad !
Pozdrowienia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='muminek']Czy już wyszła to pozycja o ktorej pisała Pani Ewa? Rownież jestem bardzo zainteresowana rozpoczęciem takiego kursu, ale najbardziej pasowała by mi lokalizacja w okolicy Bydgoszczy, Torunia, ewentualnie Olsztyna. Czy ktoś z Was orientuje się czy w tych miastach takie kursy również się odbywają ?
A tak poza tym, to witam Wszystkich bardzo serdecznie, jestem tu pierwszy raz. Bardzo tu u Was dużo fajnych, przydatnych rad !
Pozdrowienia[/quote]
Z tego co wiem, to najbliżej masz kurs w Gdyni i Warszawie. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Na temat uzaleznień, to ja juz coś wiem:eviltong:. Mam w domku12 psiaczków :evil_lol:
A apropo's kursu, to już nawet zadzwoniłam do P. Ewy z Łodzi, ale właśnie są w Berlinie, mam zadzwonić jutro. Ta oferta bardzo mi odpowiada, ale niestety problem z noclegiem. W Bydgoszczy, Toruniu, Olsztynie nie miałabym problemów. Jak Ty- Eria sobie poradziłaś, znalazłaś jakieś noclegi za rozsądna cenę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='muminek']Na temat uzaleznień, to ja juz coś wiem:eviltong:. Mam w domku12 psiaczków :evil_lol:
A apropo's kursu, to już nawet zadzwoniłam do P. Ewy z Łodzi, ale właśnie są w Berlinie, mam zadzwonić jutro. Ta oferta bardzo mi odpowiada, ale niestety problem z noclegiem. W Bydgoszczy, Toruniu, Olsztynie nie miałabym problemów. Jak Ty- Eria sobie poradziłaś, znalazłaś jakieś noclegi za rozsądna cenę?[/quote]
mówili mi przez telefon że nocleg gwarantują :crazyeye::crazyeye::crazyeye: nawet mnie nie strasz!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...