Jump to content
Dogomania

kursy strzyżenia


nefre

Recommended Posts

  • Replies 512
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='rokoko']A najlepiej jakbyście przyjechali parę dni wcześniej. To załapiecie się na Oktoberfest. A w tym okresie zawsze przecierz organizujemy fajne seminaria. W tamtym roku był Lehmann. W tym jeszcze nie wiadomo ale może będzie Renings. Mogłabyś skonsultować książkę:lol:[/quote]
Nie kuś szatanie;)

Link to comment
Share on other sites

Ewa dziekuej za pozdrowienia :).
Rita nie szaleje na ringach była tylko na 2 wystawach-najpierw nie miałam czasu bo pzreprowadzka i nowy salon a z tym się wiązał remont a potem była chora od eukanuby-wygryzła sobie potworne dziury na ciele-teraz wraca do formy.
jedziemy do Grudziądza zobaczymy jak sie spisze,ale sędziowac Ja będzie prawdopodobnie Pani Świętoń.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monita']Wiem, że tygodniowy kurs w Tychach kosztuje 3.000 - ale jakie jest przeszkolenie to trudno powiedzieć :???:[/quote]

to spróbuję powrócić do tematu :razz:

hym, tygodniowy, to ciekawe......
zakres wiedzy i umiejętności, jak ktoś ma wątplwości, zawsze może zadzwonić i zapytać
a ciut więcej na [URL="http://www.apecentrum.pl"]www.apecentrum.pl[/URL]

strzyżenie owiec też może być na kursie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='oki']to spróbuję powrócić do tematu :razz:

hym, tygodniowy, to ciekawe......
zakres wiedzy i umiejętności, jak ktoś ma wątplwości, zawsze może zadzwonić i zapytać
a ciut więcej na [URL="http://www.apecentrum.pl"]www.apecentrum.pl[/URL]

strzyżenie owiec też może być na kursie :cool3:[/quote]

No właśnie na stronie, kursy były podzielone ( jeden był opisany jako tygodniowy ) :p Ale to pewnie jakiś doszkalający, a ja niedoczytałam ;)

Będę musiała zadzwonić, bo jestem zainteresowana :p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='eria']czy ktoś coś wie o kursach strzyżenia w BOBIKU w Katowicach ?????? ceny naprzykład?[/quote]

Ja w zeszłym roku płaciłam 2500 tys za 1 miesiąc. Szkolisz sie od 9-20 ,5 dni w tygodniu, zaczynasz od nauki wlasciwego rozaczesania psa , pracujesz caly czas na psach. Otrzymujesz na koniec dyplom ukonczenia kursu w Bobiku, oraz materialy ( wzorce strzyżenia ras).
Mozesz robic cały czas zdjęcia,ja ich zrobilam ponad 400 .
SZkola sie tylko 2 osoby

Było rewelacyjnie I GORĄCO POLECAM BOBIKA !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alusia3']Ja w zeszłym roku płaciłam 2500 tys za 1 miesiąc. Szkolisz sie od 9-20 ,5 dni w tygodniu, zaczynasz od nauki wlasciwego rozaczesania psa , pracujesz caly czas na psach. Otrzymujesz na koniec dyplom ukonczenia kursu w Bobiku, oraz materialy ( wzorce strzyżenia ras).
Mozesz robic cały czas zdjęcia,ja ich zrobilam ponad 400 .
SZkola sie tylko 2 osoby

Było rewelacyjnie I GORĄCO POLECAM BOBIKA ![/quote]
dzięki za informacje!!! wreszcie wiem coś konkretnego !! Będę niebawem tam dzwonić :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nadzieja']Oluna czy ta oferta btla z dogoamnii zwolnionego miesca?[/quote]

Nie, zapisując się na kurs rozmawiałam na temat tego, że jestem dyspozycyjna i w każdej chwili mogę jechać - i tak też się stało :) We Wtorek dowiedziałam się, że w niedzielę jadę :)

Link to comment
Share on other sites

nadzieja, żebyśmy się źle nie zrozumiały - nie wskoczyłam na kurs ot tak, bez kolejki i czekania. Jak się zdecydowałam i zapisałam na początku tego roku, dostałam termin na październik, wpłaciłam zaliczkę i cierpliwie czekałam z myślą, że pojadę w październiku... ale miałam dużo szczęścia, bo ktoś zrezygnował.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...