Jump to content
Dogomania

kursy strzyżenia


nefre

Recommended Posts

  • Replies 512
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czekajcie czekajcie!

a po co wam tożsamosc cudza??? Przeciez na Dyplomie i Certyfikacie musi byc własne nazwisko.
Wszelkie inne dane o jakie bylam proszona w Łodzi to numer kontaktowy (komora moze byc skadkolwiek) i pesel
Danych adresowych o ile nie bierzecie faktury i nie kombinujecie ze zwrotem i funduszami z Urzędu Pracy nie ma najmniejszej potrzeby podawac. Myslę i mysle i nie moge sobie przypomniec zebym choc raz pytana byla na moim kursie o adres. No owszem o miasto pochodzenia zapytano ale raczej z ciekawości. Zreszta na kursie byla i dziewczyna z Lodzi, heh!
Poza tym duża konkurencja jest zdrowa - do dobrego fryzjera przyjedzie każdy nawet z daleka a zwlaszcza jak raz zdradzi i pójdzie do papudraka któy maszkarę z psa zrobi. Wtedy tym bardziej zręczne fryzjerskie rączki w cenie i terminy zapełnione!!!

Link to comment
Share on other sites

szczerze mówiąc, [b]według mnie[/b] wszystkie certyfikaty można se powiesić na ścianie w wc :evil_lol:

...a to dlatego, że nie ma na razie takiego zawodu jak groomer oficjalnie przyjętego i FCI nie wspiera takich działań/szkoleń...

Dają chyba tylko w Łodzi. Z tym, że nie znam żadnej osoby, która by takowego nie dostała. Jedziesz, płacisz, masz... egzamin? Miał ktoś egzamin?

Link to comment
Share on other sites

A co ma wspólnego FCI z groomerami:razz: Tak się składa, że też skończyłam kurs w Łodzi i jestem bardzo zadowolona. Jednak moje losy tak się potoczyły, że działam na niemieckim rynku. I tutaj organizacje groomerskie to jedno a organizacje hodowców to drugie (np. FCI). Iraczej trudno żeby organizacja która zrzesza hodowców psów zajmowała się trendami w psiej modzie i uczesaniach. A tak na marginesie to na świecie jest juz niewiele państw gdzie nie ma tego zawodu. Niestety jeszcze w Polsce ale chyba nie zawsze tak będzie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...