Jump to content
Dogomania

kursy strzyżenia


nefre

Recommended Posts

  • Replies 512
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ten kurs nie trwa tydzien jak juz wspomnialam, tylko dwa, ale temat juz niewazny, bo zrezygnowalam z tej fiemy - i dla potomnosci - NIE POLECAM. Dlaczego? Napisalam do gowork maila z 8 pytaniami na temat kursu w Krakowie w lipcu (jak widnieje na stronie), bo skoro decyduje sie placic taka kwote, to chcialabym wiedziec co za to dostane. Otrzymuje maila nastepnego dnia o tresci "chciałam poinformować, że w Krakowie aktualnie zbieramy grupę szkoleniową.Szkolenie na tą chwilę jest organizowane w Warszawie." I tyle. Odpisalam, napisalam, ze nie dostalam odpowiedzi na zadne z moich pytan i podziekowalam, bo na kurs u nich sie nie zdecyduje. Dostalam maila zwrotnego z odpowiedziami, tyle ze juz za pozno i niechlujnie. Swoja droga pytalam o dyplom w jezyku angielskim, ale niestety takiej uslugi juz nie swiadcza. Powaznie?? Szkoda im na raz wydac na tlumacza na 3 zdania? Zenujace! I teraz mysle sobie, ze skoro niechlujnie podchodza do takich drobnych spraw, to jak ucza? Nie wiem, ale nie zaryzykuje.

Kochani, jakies inne kursy w Krakowie? Problem w tym, ze ja nie moge czekac, bo w Polsce bede tylko w lipcu..i to w Krakowie wlasnie :)

Cockermanka, dziekuje bardzo za pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

Na temat tych kursów były juz topik na dogo .....

Chynka - chcesz sie nauczyć robić swoje psy czy w w ogóle probowac pracowac jako groomer??
Jesli swoje - to moze poproś hodowce swoich psów - lub poszukaj innego hodowcy, który Cie tego nauczy .... Tak nauczysz się najwięcej i to tego, czego potrzebujesz najwięcej - konkretnej wiedzy / umiejetności.

Jesli chcesz pracowac jako groomer to lepiej poszukaj dobrego kursu, zapisz sie i poczekaj. Szkoda wyrzucac pieniedzy w błoto ... tylko za bardzo drogi papierek ...

Link to comment
Share on other sites

Dieki Agnieszka!

Chcialabym sie nauczyc i pracowac jajko groomer, a przy okazji dbac o moje wlasne psiny. Tu , gdzie mieszkam kursy sa strasznie drogie, wiec nie ma opcji na to, ze bedzie mnie na to stac. Dla porowniania - 3000zl - 3000euro/£ :/ Dlatego szukam w Polsce i najlepiej, wtedy kiedy bede na dluzej, czyli teraz :)
Zgadzam sie jednak, ze warto porzadnie sie do tego zabrac, a nie brac co daja....

Dziekuje za pomoc :)
A co mozecie powiedziec na temat 'Fafik' i 'Perro'? W Fafiku wydaja sie byc bardzo mili i pomocni, w Perro jescze nie wiem. Jakies doswiadczenia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chynka']Asia&Ginger, dzieki za pomoc! Nie, wlasnie chodzi o to, ze chce sie duzo nauczyc, szczegolnie, ze chce sie zajmowac moimi psami.
Potrafisz polecic jakis inny kurs?

Pozdrawiam i bardzo dziekuje!! :)[/QUOTE]
W Krakowie nie znam za bardzo. W Katowicach coś by się znalazło (na innym wątku ktoś podawał).
We Wrocławiu mogę polecić bardzo dobry kurs trwający prawie miesiąc, ale nie wiem czy by Ci pasowało. ;-)
Sama niedawno go skończyłam i wkrótce otwieram salon.
Szczerze polecam, byłam widziałam. A dodam, że przywiązuję ogromną wagę do wartości kursów, na które się wybieram i staram się zawsze wybierać najlepsze, bo jak już wydawać pieniądze, to po to żeby się czegoś nauczyć.

Edited by Asia & Ginger
Link to comment
Share on other sites

[quote name='chynka']Mieszkam za granica, ale bede w Krakowie przez prawie miesiac w lipcu.[/QUOTE]
Żle się zabierasz do tematu...trzeba było wcześniej poszukać dobrego kursu,a nie "na wczoraj". W ten sposób raczej nie znajdziesz miejsca na dobrych kursach - tym bardziej,że w Krakowie raczej takich nie ma...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Asia & Ginger']...
We Wrocławiu mogę polecić bardzo dobry kurs trwający prawie miesiąc, ale nie wiem czy by Ci pasowało. ;-)
Sama niedawno go skończyłam i wkrótce otwieram salon.
Szczerze polecam, byłam widziałam. A dodam, że przywiązuję ogromną wagę do wartości kursów, na które się wybieram i staram się zawsze wybierać najlepsze, bo jak już wydawać pieniądze, to po to żeby się czegoś nauczyć.[/QUOTE]

O to coś dla mnie.. bardzo byłabym wdzięczna za kurs we Wrocławiu lub okolicach.. polecany, gdzie naprawdę się nauczę dobrych podstaw..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...