Jump to content
Dogomania

kursy strzyżenia


nefre

Recommended Posts

Witam, czy ktoś słyszałam mozej cos o kursie w warszawie w RED DOG? a moze jakis inny macie godny polecenia w Warszawie? moim problemem jest to, że nie mogę wziąć urlopu, wiec w gre wchodzą tylko godziny popołudniowo/wieczorne i weekendy.pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • Replies 512
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asia & Ginger']Niestety nie mogę podać danych osobowych tej Pani, pewnie by sobie tego nie życzyła.
Ale odszukałam naszą rozmowę na gg i taką podała lokalizację tego salonu:
"Nie powiem Ci dokładnego adresu ale mieści się to w dzielnicy Muchobór, w nowym osiedlu jest razem zakład wet, sklep i salon".
Jeśli ktoś będzie chciał to mogę skopiować część naszej rozmowy dotyczącą tego salonu. ;)[/QUOTE]



To jednak prawda, że na dogomanii piszą ludzie, żeby walczyć z konkurencją. Nie wierzyłam. Bardzo Was szanuję za to, co robicie dla bezdomnych zwierząt. Nie sądziłam, że ten portal może być wykorzystywany w takich celach!!! Do tej pory bywałam u Was jako gość. Gdy koleżanka powiedziała mi, że szkalujecie lekarkę, która leczy moją Coco, nie było wyboru. To nie o to chodzi, czy ta lekarka jest miła, czy nie, i tak dalej.... Ale o to, że mam wrażenie, że pani Grabowska, a za jej przykładem Asia&Ginger wykorzystują portal przeznaczony do wspomagania zwierząt, ich właścicieli i osoby, które pracują z zoologią na codzień, do nieuczciwej walki z niechcianą konkurencją. Czytając Wasze posty muszę stwierdzić, że na dodatek kłamiesz, Asia&Ginger. Przychodnia, Sklep i Salon owszem są na Muchoborze, ale na starym, nie na nowym osiedlu. Każdy może to sobie sprawdzić. Mieszkam na tym osiedlu. Nie mam wiedzy na temat kursów, ale strzygę tam swojego psa i leczę. I na pewno nie przyłożę ręki do tego, co tu robicie. W tej chwili wszędzie jest dużo salonów, we Wrocławiu z tego, co czytam w googlu jest dużo miejsc, gdzie można skończyć kurs. Do wyboru, do koloru.
Nie znam pani Grabowskiej, ale czy jest jakimś rządowym doradcą ds kursów, że aż tyle czasu poświęca na jakąś firmę z Wrocławia, który jest jednak trochę oddalony od Łodzi?

Link to comment
Share on other sites

Skoro wyżej pisałaś, że chodziłaś długo strzyc psa w Łodzi, więc pewnie tam mieszkasz, to skąd tak wielka twoja wiedza na temat kogoś tam z Wrocławia? Czy ty jesteś pracownicą pani Grabowskiej, że się tak wsławiasz w krytycznych postach na wszystkich wokół a pochwałach pani Ewy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie222']A ja mam wrażenie że osoba Pitbul 85 nie jest tą , za którą się podaje. zarejestrowałał się tylko po to żeby zareklamować usługi Pani weterynarz i jej salon. Tylko że nikt o tej Pani i tym salonie nigdzie nie słyszał. twierdzi ze poznikały jakieś posty które rzkomo pozytywnie pisały o tej Pani. Tylko że nikt takich postów tutaj nie widział bo po prostu ich nie było. W sumie fajna metoda napisać że administratorzy pousówali wszystkie wątki chwalące tę Panią. A prawda jest taka że jedyne posty są od czasu do czasu usówane to właśnie te niepozytywne. I one są usówane na prośbę osoby zainteresowanej czyli tej o której się źle pisze. Wszystkie posty jakie przeczytałam na temat Pani wet były negatywne poza tymi w których najprawdopodobniej reklamuje się sama ta Pani występując pod dwoma nickami.[/QUOTE]


Już miałam skończyc, ale widzę kolejne super posty. Od rokoko, westie. Westie222. A skąd wiesz, że posty są usuwane na wniosek zainteresowanej? Skąd posiadasz taką wiedzę? Współpracujesz z administratorem? Czyli z Panią Grabowską? I w ogóle, jaka inteligencja. Jesli ktos na kogos pisze źle, to jest ok. A jesli ludzie pisza pozytywne wypowiedzi, to od razu, że pod różnymi nickami pisze sam zainteresowany. To może zamiast portalu dogomania.pl nazwijcie się grabowska.pl. Wszystko będzie jasne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='misia84']To jednak prawda, że na dogomanii piszą ludzie, żeby walczyć z konkurencją. Nie wierzyłam. Bardzo Was szanuję za to, co robicie dla bezdomnych zwierząt. Nie sądziłam, że ten portal może być wykorzystywany w takich celach!!! Do tej pory bywałam u Was jako gość. Gdy koleżanka powiedziała mi, że szkalujecie lekarkę, która leczy moją Coco, nie było wyboru. To nie o to chodzi, czy ta lekarka jest miła, czy nie, i tak dalej.... Ale o to, że mam wrażenie, że pani Grabowska, a za jej przykładem Asia&Ginger wykorzystują portal przeznaczony do wspomagania zwierząt, ich właścicieli i osoby, które pracują z zoologią na codzień, do nieuczciwej walki z niechcianą konkurencją. Czytając Wasze posty muszę stwierdzić, że na dodatek kłamiesz, Asia&Ginger. Przychodnia, Sklep i Salon owszem są na Muchoborze, ale na starym, nie na nowym osiedlu. Każdy może to sobie sprawdzić. Mieszkam na tym osiedlu. Nie mam wiedzy na temat kursów, ale strzygę tam swojego psa i leczę. I na pewno nie przyłożę ręki do tego, co tu robicie. W tej chwili wszędzie jest dużo salonów, we Wrocławiu z tego, co czytam w googlu jest dużo miejsc, gdzie można skończyć kurs. Do wyboru, do koloru.
Nie znam pani Grabowskiej, ale czy jest jakimś rządowym doradcą ds kursów, że aż tyle czasu poświęca na jakąś firmę z Wrocławia, który jest jednak trochę oddalony od Łodzi?[/QUOTE]
Zacznijmy od tego, że nie znam Pani Grabowskiej osobiście, nigdy jej nie widziałam. Zapisałam się co prawda na kurs do niej (wtedy nie było jeszcze tylu kursów co teraz), ale w końcu nie pojechałam, bo miałam obronę. Zanim zapisałam się na kurs do Łodzi, szukałam czegoś bliżej mnie, czyli we Wrocławiu lub Poznaniu. Znalazłam info o kursie we Wrocławiu, później udało mi się nawiązać kontakt z osobą, która była na tym kursie i nie była z niego zadowolona. Czytaj uważnie, nie szkaluję wetki, piszę tylko o tym jak wyglądał kurs.
Nie wiem też o jaką konkurencję chodzi, psim fryzjerem nie jestem, salonu nie posiadam, chociaż kiedyś chciałam i bardzo interesowałam się tym tematem.

Ciekawe zjawisko jednak zauważyłam, zalogowałaś się dzisiaj na forum, jakimś cudem trafiłaś od razu na ten wątek i tak się złożyło, że akurat pisaliśmy kiedyś o jakiejś wetce, która prowadziła kursy strzyżenia psów i okazało się, że to akurat Twoja wetka. No co za zbieg okoliczności! :-o

[quote name='misia84']Skoro wyżej pisałaś, że chodziłaś długo strzyc psa w Łodzi, więc pewnie tam mieszkasz, to skąd tak wielka twoja wiedza na temat kogoś tam z Wrocławia? Czy ty jesteś pracownicą pani Grabowskiej, że się tak wsławiasz w krytycznych postach na wszystkich wokół a pochwałach pani Ewy?[/QUOTE]
A to do kogo? Też do mnie?
Nie mieszkam w Łodzi i nigdy nie mieszkałam. Byłam tylko raz w salonie w moich okolicach, czyli 250 km od Łodzi, nie byłam zadowolona z efektu, więc swojego psa strzygę sama.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Zacznijmy od tego, że nie znam Pani Grabowskiej osobiście, nigdy jej nie widziałam. Zapisałam się co prawda na kurs do niej (wtedy nie było jeszcze tylu kursów co teraz), ale w końcu nie pojechałam, bo miałam obronę. Zanim zapisałam się na kurs do Łodzi, szukałam czegoś bliżej mnie, czyli we Wrocławiu lub Poznaniu. Znalazłam info o kursie we Wrocławiu, później udało mi się nawiązać kontakt z osobą, która była na tym kursie i nie była z niego zadowolona. Czytaj uważnie, nie szkaluję wetki, piszę tylko o tym jak wyglądał kurs.
Nie wiem też o jaką konkurencję chodzi, psim fryzjerem nie jestem, salonu nie posiadam, chociaż kiedyś chciałam i bardzo interesowałam się tym tematem.

Ciekawe zjawisko jednak zauważyłam, zalogowałaś się dzisiaj na forum, jakimś cudem trafiłaś od razu na ten wątek i tak się złożyło, że akurat pisaliśmy kiedyś o jakiejś wetce, która prowadziła kursy strzyżenia psów i okazało się, że to akurat Twoja wetka. No co za zbieg okoliczności! :-o


A to do kogo? Też do mnie?
Nie mieszkam w Łodzi i nigdy nie mieszkałam. Byłam tylko raz w salonie w moich okolicach, czyli 250 km od Łodzi, nie byłam zadowolona z efektu, więc swojego psa strzygę sama.[/QUOTE]


Jak wcześniej napisałam, zarejestrowałam się specjalnie, ponieważ dowiedziałam się o szkalowaniu na forum lekarzy, u których leczę mojego zwierzaka. Uważam, że skoro jestem zadowolona zarówno z leczenia, jak i ze strzyżenia, nie będę obojętna. Bardzo łatwo znaleźć te posty. Wystarczy wpisać odpowiednia frazę. Tym bardziej, że jako gość jestem na dogomanii od dawna. Jest tu wiele rzeczy, które interesują mnie jako szczęśliwą posiadaczkę pieska. Tym bardziej jestem bardzo zniesmaczona pisaniem typu "dużo moich znajomych mi mówiło.....", albo "podam z gadu-gadu,,,,,,wet na nowym osiedlu, a jest, jak juz pisałam, na starym.... Albo pisanie pani Grabowskiej, że się sądzi z tą firmą, a jak czytałam na forum, pani Grabowska nie oddaje zaliczek, jeśli ktoś nie zgłosi się na kurs, bez względu na sytuację...
Tekst o Łodzi napisałam do westie222. Jeśli trafił przez mój błąd do Ciebie, przepraszam.
Tak więc dalej będę sobie przeglądać forum. Jeśli ktoś pisze dużo o kimś źle, to dlaczego ktoś kto jest zadowolony z czyichś usług, nie może o tym pisać. Chować głowę w piasek?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='misia84']Jak wcześniej napisałam, zarejestrowałam się specjalnie, ponieważ dowiedziałam się o szkalowaniu na forum lekarzy, u których leczę mojego zwierzaka. Uważam, że skoro jestem zadowolona zarówno z leczenia, jak i ze strzyżenia, nie będę obojętna. Bardzo łatwo znaleźć te posty. Wystarczy wpisać odpowiednia frazę. Tym bardziej, że jako gość jestem na dogomanii od dawna. Jest tu wiele rzeczy, które interesują mnie jako szczęśliwą posiadaczkę pieska. Tym bardziej jestem bardzo zniesmaczona pisaniem typu "dużo moich znajomych mi mówiło.....", albo "podam z gadu-gadu,,,,,,wet na nowym osiedlu, a jest, jak juz pisałam, na starym.... Albo pisanie pani Grabowskiej, że się sądzi z tą firmą, a jak czytałam na forum, pani Grabowska nie oddaje zaliczek, jeśli ktoś nie zgłosi się na kurs, bez względu na sytuację...
Tekst o Łodzi napisałam do westie222. Jeśli trafił przez mój błąd do Ciebie, przepraszam.
Tak więc dalej będę sobie przeglądać forum. Jeśli ktoś pisze dużo o kimś źle, to dlaczego ktoś kto jest zadowolony z czyichś usług, nie może o tym pisać. Chować głowę w piasek?[/QUOTE]
Oczywiście możesz być zadwolona z usług tej Pani jako wetki i fryzjerki i pisać o tym, bo leczyć i strzyc może dobrze, jednak ja pisałam tylko i wyłącznie o kursie strzyżenia prowadzonym przez tą Panią, z którego ktoś nie był zadowolony i miał ku temu powody.
Jeśli ktoś pyta o opinię o danym kursie, to chyba mam prawo napisać to co słyszałam na ten temat i o czym czytałam, czyż nie? W sumie to o każdym kursie można znaleźć opinie pozytywne i negatywne. Jednak każdy sam musi ocenić i podjąć decyzję, który kurs najbardziej mu odpowiada. Ale różne opinie warto poznać. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Witam serdecznie, chcialabym pochwalic sie, ze wlasnie ukonczylam kurs groomingu i jestem bardzo usatysfakcjonowana ze swojej decyzji. Ciesze sie, ze zdecydowalam sie sporobowac tego fachu. Mam nadzieje, ze odnajde sie w tym zawodzie i kiedys bede dzielila sie z Wami moimi osiagnieciami. Z kursu jestem zadowolona, dlatego tez chcialam wyrazic swoja opinie publicznie. Na kurs zdecydowalam sie w SLUPSKU u Pani JUSTYNY BONAT ( Salon Royal ul. Norwida7). Dlugo zastanawialam sie jaki kurs wybrac, w ktorym miescie i w ogole. Szukalam na forum, smigalam po necie dniami i nocami i nie moglam sie zdecydowac. Chcialam wybrac miedzy kursem w Lodzi(p.Grabowska), Gdyni(p.Lenarcik) a kursem we Wroclawiu(Centrum Yorka). Te wedlug forumowiczow byly najbardziej polecane i reklamowane. Ja jednak jestem ze Slupska i ciezko byloby mi zakwaterowac sie na tak dlugi okres czasu w obcym miescie, dlatego ostatecznie zdecydowalam sie ''zaryzykowac'' i pojsc na kurs jak najblizej domu czyli w Slupsku. I nie zaluje tej decyzji. Kurs trwal dwa tygodnie, bylam tylko ja, Justyna i klienci -pieski. I to chyba najwieksza zaleta tego kursu. Uczen jest tylko jeden, co jest naprawde wazne, poniewaz Justyna poswiecala mi bardzo duzo czasu, dzielila sie ze mna cala swoja wiedza i mialam naprawde duzo praktyki. Jednak kilkuosobowe kursy nie rownaja sie z takim, na ktorym jest tylko jeden uczen. Nauczyciel poswieca Ci wtedy sto procent uwagi, tylko Ty sie liczysz i nie musisz dzielic z nikim pieskiem, ktorego masz na stole. Moglam niejednokrotnie od poczatku do konca sama zajac sie pieskiem (oczywiscie pod nadzorem Justyny i z jej pomocna reka). Nie bylo to na zasadzie, ze uczen jest tylko po to by ''przyniesc, wyniesc i pozamiatac.'' Sama kapalam pieski, sama mialam kilka pieskow kursowych,ktore strzyglam, wszystko bylo dla mnie dostepne. Justyna (za co jestem jej bardzo wdzieczna) dzielila sie ze mna cala swoja wiedza, dzieki niej dowiedzialam sie o wielu interesujacych ciekawostkach na temat ras, na temat chorob, jak i na temat zachowania psow. Wprowadzila mnie w ich swiat. Pomogla mi zrozumiec ich zachowanie na stole groomerskim i radzila jak postepowac z psami, aby praca byla przyjemnoscia dla obu stron, a nie tylko zarobkiem. Takze jestem naprawde zadowolona z tego kursu i z czystym sumieniem go polecam. Atmosfera jest bardzo przyjemna. Przeszlysmy z Justyna na ''TY'' i mamy nadal kontakt droga internetowa. Bardzo mile jest tez to, ze po ukonczeniu kursu nadal mamy kontakt, dostalam pelne pozwolenie na to, ze zawsze w razie potrzeby lub jakichkolwiek pytan moge smialo dzwonic i sie konsultowac. A to naprawde wazne. Chcialabym rowniez powiedziec, ze mialam przyjemnosc poznac meza Justyny, Patryka. Podobnie jak Justyna, ma wielkie serce dla psow i ogromna wiedze na ich temat. Przychodzac do salonu zawsze przynosil ze soba wiele ciekawych historyjek o psach i rowniez dzielil sie ze mna wieloma ciekawostkami na temat zachowania psow, na temat tego, jak ja powinnam sie zachowywac, aby pies widzial we mnie przyjaciela, a nie oprawce i dawal duzo dobrych rad. Dziekuje im za to i ciesze sie, ze ich poznalam.
TAKZE PODSUMOWANIE JEST TAKIE: jesli szukacie dobrego kursu, polecam wlasnie ten. Zdobedziecie dobra praktyke, wiele sie nauczycie, poznacie naprawde interesujacych ludzi z pasja i na pewno wyjdziecie z salonu bardzo zadowoleni. Justynko, dziekuje jeszcze raz za wszystko i trzymaj za mnie kciuki! Poradniki i upominki jakie od Ciebie dostalam bardzo mi pomogly. DZIEKUJE!
PS: dodam tez link, na ktorym jestem jako kursantka u Justynki w salonie:

[URL]http://salon-royal.pl/component/content/article/5-blog/41-kursy-groomingu-szkolenie-pielegnacja-psow[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za opinie. Zainteresowanych kursem informuję, że mój Salon zajmuje się tzw. pet groomingiem, co oznacza, że nie zajmujemy się przygotowaniem psów do wystaw. Głównym kryterium doboru fryzury psa jest życzenie właściciela w korelacji ze stanem szaty pupila.

Pozdrawiam,
Justyna Bonat
[url]www.salon-royal.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

ja z czystym sumieniem polecam kurs groomerski w [url]www.groomer.com.pl[/url] w Krakowie. Po pierwsze szkolą się jednocześnie max trzy osoby, praca na psach, a nie modelach, doskonale wyposażony salon, czas trwania 2 tyg, 88 godzin, można płacić w ratach, są jednostka szkoleniową - przyjmują z Urzędów Pracy. Dodatkowy atut to niewątpliwe doświadczenie prowadzących, świetna atmosfera i znizki dla kursantów w ich hurtowni. polecam !!!!

Link to comment
Share on other sites

[B]Aleksandra Kosianska[/B]
Przeglądam, czytam i znów przeglądam i nadziwić się nie mogę. Dziwię się dziewczyno, że zrezygnowałaś z kursu u bardzo dobrego groomera Pana Lenarcika i zdecydowałaś się na kurs u tzw "psiego fryzjera". Fryzury pozostawiają wiele do życzenia. Spaniel porażka, biedna Bunia ładniej wyglądała przed, cięcie bischona kompletna klapa. Widać, że ktoś dopiero stawia pierwsze kroki w tym zawodzie.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Witajcie, od jakiegos czasu probuje znaleźc na różnych forach informacji o dobrym kursie groomingu ale jakos cieżko mi idzie. Kursy nie są tanie wiec zalezy mi aby był na dobrym poziomie. Myślalam o karusku w Krakowie ale juz sama nie wiem:roll:. Jestem z Lublina wiec do Gdyni raczej sie nie wybiore ale moze gdzies blizej ?
Jesli macie jakies spostrzezenia to bardzo prosze o rady i podpowiedzi :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ja rowniez podziele sie moim doswiadczeniem, bo wiem jak wazne sa opinie na forach sama sie nimi sugerowalam i dzieki nim dokonalam trafnego wyboru. Tak, wlasnie dzieki wypowiedzi na roznych forach i mojej intuicji wybralam kurs w Salonie Royal w Slupsku [url]www.salon-royal.pl[/url]
Jestem bardzo zadowolona, zdobylam duze doswiadczenie praktyczne, na czym mi tak naprawde zalezalo. Pani Justyna i jej maz Patryk sa bardzo cieplymi i otwartymi osobami, chetnie przekazuja swoja wiedze i pozwalają od poczatku do konca zajac sie psem.
Kurs jest indywidualny dzieki czemu mialam mozliwosc samodzielnie strzyc pieski roznych ras zarowno, maszynka jak i nozyczkami Zaznacze jeszcze ze tez wahalam sie miedzy kursem w Lodzi, ktory byl tanszy cena promocyjna 1800zl po za tym moje rodzinne miasto, ale wydawalo mi sie ze kurs w grupie jest bardziej organizowany pod wzgledem ilosciowym a nie jakosciowym pozatym duzo negatywnych opini na forach:/ Naprawde ciesze sie z mojego wyboru i serdecznie polecam."

Edited by kamalakp
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Witajcie Dogomaniacy :smile:

Poszukuje dobrego kursu groomerskiego w Krakowie w lipcu i dlatego prosze o Wasza pomoc - czy mozecie polecic dobra szkole? Mysle w tej chwili o Gowork [URL]http://www.kurs-strzyzeniapsow.pl/[/URL], gdyz cena wydaje sie atrakcyjna... Mieszkam za granica i wlasnie tam chcialabym wykonywac swoj nowy zawod (jesli do tego dojdzie), sama niedawno zaczelam jezdzic na wystawy, mam dwa goldeny i czuje, ze to jest cos, co moge robic!
Czy mozecie pomoc? Macie jakies opinie na temat gowork kursow? Inne szkoly? Powiem szczerze, ze zalezy mi na nizszej cenie, ale jesli kurs nie warty jest oszczednosci, wtedy jestem gotowa zaplacic wiecej. Prosze o prawdziwe opinie, a nie reklamy poszczegolnych szkol, bo to tylko strata czasu dla mnie i dla Was (i tak wiadomo kto oszukuje).

Pomozcie prosze!! Czas ucieka, a ja bede w Polsce juz pod koniec tego tyogdnia, gotowa do nauki!

Pozdrawiam serdecznie :smile:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...