Jump to content
Dogomania

Kanibaru


zielona

Recommended Posts

[quote name='black-manor']O co Ci znów chodzi... Jest milion pięćset portali ogłoszeniowych... A kto interesuje się rasą- wie o tym miocie... A kto planuje dopiero pierwszego basenji- raczej nie importuje go z kraju oddalonego o tyle tysięcy km....[/QUOTE]
Ooo...widzę,że przeczytałaś już "Lalkę"
To link dla gmk,która napisała,że hodowla "się skończyła".
Wcale nie musisz tu wchodzić ,po co Ci ogladanie tej hodowli? a przyszli właściciele basenji chętnie "zawieszą" oko na ładnych psach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black-manor']Przeczytalam, już dawno, bo jestem młoda i ambitna...
Linki to przesyłaj sobie na priva, bo widzę, że uwielbiasz wywoływać głupie awantury... Jest to dla mnie żałosne i wstyd mi za to całe obrzucanie się na lewo i prawo wszystkim, co najgorsze... PUBLICZNIE...[/QUOTE]
Wiesz ,każdy jest kiedyś młody i ambitny,ale to mało, ..... zobaczymy co za 10 lat z tego zostanie u Ciebie
.
Jeżeli Kanibaru jest awanturą to co to jest huragan?Odpowiedz proszę.
Co i komu mam przesyłać na priva to nie Twoja sprawa młoda osobo.
A co uwielbiam ? oooo. to długo i daleko Tobie do tego.
A co to jest "najgorsze?"

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Temat hodowli Kanibaru wywołany.
Nie wiedziałam, że mój Serek (Kanibaru FROMAJE FRAIS) wywołuje aż takie spory i komentarze. Szczególnie na odległość...

Dla zainteresowanych, nie chwalę się ani Serkiem ani psem Alfa ani hodowlą Kanibaru ani sprowadzeniem ani czymkolwiek związanym z hodowlą Kanibaru. Jak się okazuje "inni" wiedzą lepiej. Mam na to radę - niech wiewiórki trochę przystopują z tymi rewelacjami, OK?

A, i jeszcze jedno. Zielona ma rację. Kto chce dotrzec do konkretnej hodowli - zawsze droge znajdzie. Kto nie chce/nie umie - jego strata.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...