Jump to content
Dogomania

CWC Bytom, 23.05.2010


black-manor

Recommended Posts

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='PodajLape.pl']Witam wszystkich

Zainteresowanych informuje o zamieszczeniu przez nas fotorelacji z finałów wystawy w Bytomiu
[URL="http://www.PodajLape.pl"]www.PodajLape.pl[/URL] - dział "Aktualności"

Zwycięzcom gratulujemy[/QUOTE]

Pięknie dziękuję! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JustynaJK'][URL]http://www.zkwpbytom.pl/pic/kraj10/DSC01452.JPG[/URL][/QUOTE]

O widzę ,ze Bartek juz wrzucił moje fotki :)
W przyszłym tygodniu na stronie związkowej będzie cała fotogaleria z wystawy - prawie wszystkie psy biorące udział w finałach - zaczynając od BiS Baby az do końca finałów oraz fotki z ringów :)

AniuDark! Mam bardzo fajne fotki Twojego "szczekacza " uroczy jest ,a ta jego energia jest rozbrajająca :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lazarus']czy o te 2 fot z BOG i BIs mam pytac ZKwP Bytom czy autora? - rozumie ze to Twoje Resuruss. chcialabym je dac na strone nasza na pamiatke.[/QUOTE]
Tak zdjęcia są mojego autorstwa .Myśle ,że bez problemu można je wykorzystać na stronie - tylko prosiłabym o podpisanie ,ze to są foteczki ze strony oddziału.
Pozdrawiam .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='resuruss']O widzę ,ze Bartek juz wrzucił moje fotki :)
W przyszłym tygodniu na stronie związkowej będzie cała fotogaleria z wystawy - prawie wszystkie psy biorące udział w finałach - zaczynając od BiS Baby az do końca finałów oraz fotki z ringów :)

AniuDark! Mam bardzo fajne fotki Twojego "szczekacza " uroczy jest ,a ta jego energia jest rozbrajająca :)[/QUOTE]
Dzięki za piękną fotorelację :D Jest na co popatrzeć i wracają wspomnienia.

Dziękuję i jeśli można, to poprosiłabym o fotki na mejla: [email][email protected][/email]
Szczekacz rozbraja każdego, sędziów też, ale momentami jego energia z niego kipi jak ze wściekłego wulkanu (ja podziwiam sędziów, którzy znoszą jego szczekliwość i nadentuzjazm - jak do tej pory tylko jeden nie wytrzymał i powiedział prosto z serca, co o tym jego nieustannym "hauhauhau!" myśli ;) ) i często mamy po zawodach, hihihi. Fajnie, że w Bytomiu się udało, tym bardziej, że jego hobby jest inna dziedzina psio-ludzkiego świata (ale nie możemy się w niej profesjonalnie spełnić :( ) - dogoterapia (wszystkie ludziska wytulone przez psa, wszystkie dziecięce buźki umyte itp.:) - taki wieczny pieszczoch zawsze skory do zabawy). Jeszcze raz dzięki :)
Pozwól, że foteczkę z bytomskiego oddziału sobie pożyczę na jakiś czas ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Na stronie oddziału jest dawno obiecany album ze zdjęciami z wystawy

[URL]http://www.zkwpbytom.pl/pic/KWPR2010Album/index.html[/URL]

Serdecznie zapraszam i przepraszam ,ze tak długo to trwało :oops:.
Wszystkie zdjęcia są mojego autorstwa ,więc jakby były komuś potrzebne proszę się raczyć ,ale prosze o podpisanie zdjęć moim nickiem .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='resuruss']Na stronie oddziału jest dawno obiecany album ze zdjęciami z wystawy

[URL]http://www.zkwpbytom.pl/pic/KWPR2010Album/index.html[/URL]

Serdecznie zapraszam i przepraszam ,ze tak długo to trwało :oops:.
Wszystkie zdjęcia są mojego autorstwa ,więc jakby były komuś potrzebne proszę się raczyć ,ale prosze o podpisanie zdjęć moim nickiem .[/QUOTE]

[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Dziękuję. Z pewnością coś wybiorę (i podpiszę) a zwłaszcza zdjęcia w ruchu - w końcu moje psisko ma porządne zdjęcia w ruchu - dzięki stokrotne!!![/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...