Jump to content
Dogomania

CWC Bytom, 23.05.2010


black-manor

Recommended Posts

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Merrick']Hej, wiadomo może komuś czy plan sędziowania i spis wystawców pojawią się jeszcze dzisiaj czy nie ma co na to liczyć? Bo aż mnie rozrywa z ciekawości jaka jest stawka w siberian husky ;)[/QUOTE]
Mnie tez juz zżera ciekawość :)
Nie moge sie już doczekac stawki niufków:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vandi']no to była sobie wystawa.......[/QUOTE]

Dlaczego tak źle....? Zapowiadali na niedzielę ocieplenie, więc "w strugach deszczu" nie będzie tak źle....
Przeżyłam taką wystawkę w zeszłym roku w Nowym Sączu, to i teraz dam radę jak lunie:)

Dla wilczaków deszcz jest o tyle dobry, że niemal "wyłania" z wilczaka wilka - ja to uwielbiam:)
[IMG]http://www.entro.pl/darwilka/images/gal_01/26.jpg[/IMG]
[URL]http://www.darwilka.entro.pl/o_mnie-18-s.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katik']Niejedna wystawa odbyła się strugach deszczu, ale nie wyobrażam sobie biegania po kostki w wodzie lub błocie. Wystawcy jeszcze jakoś sobie poradzą, ale małe rasy? :roll:[/QUOTE]

No tak masz rację. Choć jak pamiętam Bytom, to na upartego dla malutkich ras, ringi można zrobić na betonie, zawsze to jakaś alternatywa...... chyba.
[IMG]http://www.entro.pl/darwilka/images/gal_01/26.jpg[/IMG]
[URL]http://www.darwilka.entro.pl/o_mnie-18-s.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']Jagoodka a reszta wystawców z tymi gorszymi psami (bo nie zasluguja na hale nigdy :P) maja zalatwiac gumiaki? ;)[/QUOTE]
jak psy są białe to niech poważnie przemyślą przyjazd bo mogą się pobrudzić.
Czarne nie mają się czego obawiać :D

P.S.
Wiem, że bardzo śmieszne ;)
Do góry głowa, będzie dobrze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']Jagoodka a reszta wystawców z tymi gorszymi psami (bo nie zasluguja na hale nigdy :P) maja zalatwiac gumiaki? ;)[/QUOTE]
Szczerze to nie wiem jak teraz wygląda obiekt - czy faktycznie tyle tam wody..
Niestety ale hala nie jest wielkości Spodka czy targów poznańskich, żeby były tam wszystkie ringi.
A wydaje mi się, że właśnie w pierwszej kolejności na halę zasługują rasy małe i miniaturowe, długowłose.
A reszta wcale nie gorsza :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodka']A wydaje mi się, że właśnie w pierwszej kolejności na halę zasługują rasy małe i miniaturowe, długowłose.[/QUOTE]

A łyse mają marznąć? :cool3: Podejrzewam, że grzywacze będą się grzały na hali a nas wypchną na dwór, bo będziemy sami w rasie i na ringu raczej z dużymi psami (husky, akity i ogółem V grupa)...

Link to comment
Share on other sites

taaak gorzej niż w Częstochowie nie będzie:-))
W sobotę mile widziane kałuże i inne błotka to flaty i laby pokażą na co je stać;) gorzej z wyczesanymi goldkami he, he no nie żebym była złośliwa;)

Link to comment
Share on other sites

Uwierzcie, że robimy wszystko żeby był jak najszybciej.
Troszkę cierpliwości - byc może już dzisiaj wieczorkiem będzie.

Ze zwględu na bardzo długi termin przyjmowania zgłoszeń [U][B]POTWIERDZENIA NIE BĘDĄ WYSYŁANE!!![/B][/U]
Numerki do odbioru będą w namiocie przed sekretariatem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gaba']taaak gorzej niż w Częstochowie nie będzie:-))
W sobotę mile widziane kałuże i inne błotka to flaty i laby pokażą na co je stać;) gorzej z wyczesanymi goldkami he, he no nie żebym była złośliwa;)[/QUOTE]

czyli labow i flatow sie nie czesze, tak?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...