Jump to content
Dogomania

Obie cudowne dziewczynki - Iskra i Jagusia - mają już swoje cudowne domki!


Marka

Recommended Posts

No właśnie Wierkowcy, kampanie polityczne już dawno się skończyły, już nie ma o czym pisać ;) :evil_lol:

Ania - wyobrażasz sobie, jakbyśmy każda wsiadła za kierownicę i mknęły przez kraj - drogi by były puste, wszyscy by się nam z drogi usuwali i wręcz zwiewali :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 389
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Właśnie przeczytałam dokładnie, co tam wcześniej napisałam :diabloti: Miałam na myśli naszą podróż karawaną, nie karawanem :shocked!: :evil_lol: :oops: Ciekawe, co by Freud na to powiedział... :cool3:

Bodziulka, ale przecież kierowca nie pije! :cool3: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

sochaczewskie przyjaciółki grzeją tłuste tyłeczki w łóżkowych piernatach swoich domków ;) :lol: :loveu:

[IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d98/ekspo/Psy/Wiera_WND_22.jpg[/IMG]

[IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d98/ekspo/Psy/Jaga071011.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 1 year later...

Może ktoś tu do nas zajrzy.Jagusia ma sie dobrze(a może nawet lepiej).Jest wszystkożerem.Tzn.wcina wszystko co do jedzenia a wpadnie jej pod pysk.Nawet surowa cebulę.Teraz wyleguje sie obok na kanapi i podtyka mi swoje smrody pod nos.Łapy znaczy.Bo sie rozpanoszyła na całego.Prawdziwy z niej obrońca.Szczeka na każdego kto zbłądzi na naszą klatkę schodową.Ale jest tak mądra,że poznaje sąsiadów i na nich nie naskakuje.Skubana jedna.To pozdrawiamy Was serdecznie cała psio-ludzką trójką.:multi:I schudła.Tylko troszeczkę.Tak dla zdrowotności i urody.Wszyscy ją kochają!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 years later...

Hej!

To my.
Meldujem , Że Gufina ma się dobrze.Choć widać już pierwsze oznaki starzenia się. :-(
Jest wspaniałym psiakiem.
Powiększyła nam się rodzinka i bardzo ładnie zaakceptowała naszą córcię.Jak druga mama. ;-) Tylko zazdrosna o swojego pancia w stosunku do dziecięcia.A da sobie zrobić wszystko jeśli chodzi o działania córci.Bo czasem nie zauważamy jak ta druga tej pierwszej dokucza.
POZDRAWIAMY

Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...