Jump to content
Dogomania

Agility w Łodzi


iwa

Recommended Posts

  • Replies 991
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kurs ktory zaczal sie w ten czwartek bedzie trwal 10 tygodni (10 zajec z Pania Malgosia w czwartki i 10 ze mna w soboty), wiec potrwa do ok konca czerwca. Co bedzie w tak zwanym miedzy czasie to nie wiem. Ja raczej drugiego kursu nie zaczne prowadzic rownolegle. W niedziele ma zajecia grupa zaawansowana i moze ewentualnie tam sie dolaczyc, ale sa to osoby doswiadczone i trenuja swoje rzeczy, bez instruktora.

My dopiero zaczelismy, wiec moznaby dolaczyc do nas.

Czy i kiedy rusza kolejne grupy nie jestem w stanie przewidziec.

Co bedzie w wakacje tez nie wiem, poniewaz wakacje sa czesto tzw. martwym okresem. Wiekszosc jezdzi wtedy na obozy treningowe, wiec nie trenuje na miejscu.

(Tresc tego posta poprawilam bo podalam zla ilosc godzin cwiczen, jak ktos sie zalapal na poprzednia wersje to przepraszam:-))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='green09']a czy można się zebrać samemu tz. przyjechać i poćwiczyć bez jakiejś grupy?[/QUOTE]
Na Budowlanych warunki dyktuje Związek Kynologiczny. Czyli (może trochę upraszczając): chcesz biegać = płacisz = biegasz w grupach istniejących.
Chyba że biegasz w prywatnym klubie, a tam klub decyduje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fun']to w zasadzie gdzie mozna biegac w łodzi ? ;/ są jakies wakacyjne kursy, zajęcia cokolwiek.. ?[/QUOTE]
O prywatnych klubach nie będę się wypowiadał, żeby nie robić im reklamy.
A o bieganiu pod patronatem Zw. Kynolog. to mogę więcej napisać na PW

Link to comment
Share on other sites

Chcialam poinformowac, ze ze wzgledu na pogode, ktora robi sie coraz ladniejsza, zajecia [SIZE=3][B]w sobote[/B][/SIZE] na Budowlanych beda zaczynac sie [SIZE=3][B]o 8.00[/B]. [/SIZE]

Co prawda najblizszy weekend nie bardzo zapowiada sie slonecznie:placz:, ale tydzien temu juz bylo ciezko biegac.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Witam! Łódź wznawia treningi agility.

[b]Kurs dla początkujących(nowy nabór)[/b] poprowadzi Magdalena Słowińska

przyjęcie na kurs po sprawdzeniu posłuszeństwa( min. klasa "0" obidience lub PT-1) [b]cena kursu 250 złotych-20 lekcji [/b], [b]dwa razy[/b] w tygodniu, potrzeba jest [b]min. 5 osób[/b] do otwarcia kursu, spotkanie informacyjne(z psami, wstępna ocena predyspozycji) [b][i]1 września 2010 o godz 18 tej[/i][/b]na terenie treningów.

kurs [b]średniozaawansowany[/b] dla osób po kursie początkującym [b]20 lekcji w cenie 300 złotych (min.5 osób)[/b] prowadzenie kursu Małgorzata Kędziorek
[b][i]spotkanie organizacyjne 2 września godz 18[/i][/b] ta także na terenie odbywania się treningów.

Treningi odbywają się na ul. Górniczej stadion Budowlanych.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Dla osob sledzacych ten watek powielam informacje zamieszczona na "kluby agility lodz";)

Bardzo milo mi poinformowac, ze od wrzesnia, a pelna para od pazdziernika, rusza wspolpraca klubow Run For Fun i Cleverrun:multi:

Z tej okazji we wrzesniu odbeda sie 2 niezalezne seminaria dla poczatkujacych psow.
I. 4.09.2011.
II. 18.09.2011.

Osobami prowadzacymi beda Klaudia Pudlarz i Ewa Nowakowska (ja:-P)
Kazde seminarium przewiduje 3 polgodzinne treningi w 4ro osobowych grupach.
Koszt seminarium (3 treningi) to 50zl.

Wiecej szczegolowych informacji pojawi sie wkrotce ale juz moge powiedziec, ze:
-Poczatek treningow bedzie o godzinie 10.00 a przewidziany czas zakonczenia to godzina 17.00.
-Kazdy trening bedzie podporzadkowany umiejetnosciom i wiekowi psow.

Przypominam, ze kazdy pies musi miec zapewnione miejsce odpoczynku miedzy treningami. Dla psow korzystajacych z keneli bedzie przeznaczone miejsce na postawienie kenela w zacienionym miejscu.

Osoby zainteresowane prosze o maila ze zgloszeniem na adres:

[SIZE=3][COLOR=darkorchid][email protected][/COLOR][/SIZE]

W mailu prosze o krotka charakterystyke psa dotyczaca jego stopnia zaawansowania oraz wieku i wzrostu (wysokosc w klebie lub po prostu informacja S/M/L).

Osoby zainteresowane regularnymi treningami beda mialy taka mozliwosc dopiero od pazdziernika poniewaz we wrzesniu, poza wyzej wspomnianymi dniami, we wszystkie pozostale weekendowe dni trenujemy sie agilitowo poza Lodzia:cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Cleverrun/RunForFun:cool1:

Od pazdziernika rozpoczynamy w Lodzi, przy ulicy Rowerowej 36, regularne treningi.
Osoby zupelnie poczatkujace beda rozpoczynaly kursem wprowadzajacym (10 zajec).

W zwiazku z krotkim dniem, bedziemy trenowac w soboty i niedziele.

Prawdopodobnie treningi beda od godziny 11.00.
Zajecia beda trwac 1.5 godziny, w grupie maksymalnie 5 psow.

Zainteresowanych prosze o kontakt:

[email][email protected][/email]
603-367-478

Wiecej informacji podam wkrotce:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Mozemy sie pochwalic, ze Cleverrun/RunForFun zostal poproszony o pokaz agility na rynku glownym w... Manufakturze:razz:

Mielismy przyjemnosc poopowiadac troche o agility tym, ktorzy chcieliby sie z nami bawic i mam nadzieje, ze zareklamowac dyscypline pokazujac mozliwosci naszych psow:cool3:

A tutaj krotka relacja z pokazu:
[FONT=arial][B][URL]http://www.youtube.com/watch?v=YroRLc7gKzI[/URL][/B][/FONT]

[FONT=arial][B]Dziekuje, wszystkim zawodnikom za poswiecony czas:iloveyou: i dziekuje licznej publicznosci za zainteresowanie i oczywiscie swietny doping :multi:[/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Żeby brać udział w zajęciach trzeba być zarejestrowanym w ZKwP (al. Kościuszki 48 ). Za psa bez rodowodu 105 zł, przy wpisywaniu, a potem rocznie 70 zł. Za psa rodowodowego 140 zł, i sytuacja się powtarza - rocznie 70 zł. Jest to na ul. Górniczej 5, stadion Budowlani. (1,5 godz.)"pakiet" 300 zł za 10 tygodni, 20 zajęć. [B]Zajęcia dwa razy w tygodniu (weekend sobota i niedziela).[/B]

Edited by patusiove
Link to comment
Share on other sites

[quote name='michal_unga']A kto prowadzi zajęcia ( jeśli możesz napisać ).[/QUOTE]

Prowadzą je różni nauczyciele (jeżeli tak to nazwać można), na tej stronie znalazłam tak [URL]http://www.szkolenie.lodz.zkwp.pl/komisja.html[/URL]
[CENTER][B]
AGILITY:[/B][/CENTER]
[CENTER]Ewa Kudukis – kier. sekcji tel: 509 273 250 [/CENTER]
[CENTER]Lidia Kowalewska [/CENTER]
[CENTER]Bogumiła Kuciańska [/CENTER]
[CENTER]Magdalena Słowińska [/CENTER]
[CENTER]Michał Słowiński

[/CENTER]
Jedna z pań (Ewa) jest hodowczynią Owczarków Szetlandzkich, tutaj załączam link ze stronką do hodowli: [URL]http://magicznyogrod.republika.pl/menu.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...