Jump to content
Dogomania

Agility w Łodzi


iwa

Recommended Posts

Tutaj jest tak napisane, ale po skontaktowaniu się z organizatorką otrzymałam taki e-mail:

Witam,
Bardzo mi milo.
Prawdopodobnie kurs zostanie przesunięty na kwiecień, z niezależnych ode mnie powodów.
Bliższe informacje będą na Dogomani a do Państwa którzy podesłaliście mi maile również odezwę się mailowo.
[B]Jeżeli nie jest Pani zapisana do Związku Kynologicznego to spokojnie można się jeszcze z tym wstrzymać.[/B]
Pozdrawiam,
Ewa

No i zgłupiałam :-o

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 991
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='adka207']Tutaj jest tak napisane, ale po skontaktowaniu się z organizatorką otrzymałam taki e-mail:

Witam,
Bardzo mi milo.
Prawdopodobnie kurs zostanie przesunięty na kwiecień, z niezależnych ode mnie powodów.
Bliższe informacje będą na Dogomani a do Państwa którzy podesłaliście mi maile również odezwę się mailowo.
[B]Jeżeli nie jest Pani zapisana do Związku Kynologicznego to spokojnie można się jeszcze z tym wstrzymać.[/B]
Pozdrawiam,
Ewa

No i zgłupiałam :-o[/QUOTE]


Tak jak sama piszesz (cytujac mojego maila) [B]"można się jeszcze z tym wstrzymać".[/B]
Tak jak z kolei cytuje mnie Mudik (dzieki za sliczne rozowe podkreslenie) trzeba byc czlonkiem ZK.

Poniewaz kurs zostanie przesuniety, prawdopodobnie na kwiecien, to jezeli jedynym powodem zapisania sie do ZK jest kurs to mozna sie z tym [B]wstrzymac[/B] do czasu potwierdzenia info o kursie.

Nie bardzo widze sprzecznosc z info na Dogo a mailem do Ciebie:p

Link to comment
Share on other sites

To jest przeklejona info z "Agility-Szkolenie""

Wiesci wlasciwie dobre
Kurs odbedzie sie, ale z pewnym opuznieniem. Co do konkretnej daty szczegoly nie sa jeszcze znane, przypuszczam, ze bedzie to kwiecien.

Wiadomosc jest "wlasciwie" dobra, poniewaz bylam wczoraj na stadionie Budowlanych i warunki do cwiczen sa ciagle kiepskie.

Na boisku wciaz stoi woda co nie uprzyjemnia biegania, a w dodatku grozi kontuzja.

Biezace informacje w sprawie kursu pojawia sie na Dogomanii, natomiast wszyscy, ktorzy kontaktowali sie ze mna mailowo dostatna dodatkowo informacje wlasnie mailem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adka207']A czy to spotkanie odbędzie się w jakimś innym terminie, bo ja chciałam się dowiedzieć czegoś więcej na temat treningów właśnie na tym spotkaniu?[/QUOTE]


Jak zostana ustalone szczegoly co do kursu to na pewno spotkanie sie odbedzie.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Post przeklejony z Agility-Szkolenie

Prosze Panstwa,
Jest propozycja rozpoczecia treningow.
W zwiazku z mozliwosciami osoby prowadzacej, Pani Małgorzaty Kędziorek, zajecia nie moga odbywac sie w weekend.
Moja propozycja jest nastepujaca.
Zajecia z Pania Małgosia odbywałyby sie w piatki od 17.30 i trwały ok 2 godziny.
W sobote lub niedzieli spotykalibysmy sie we wlasnym gronie i cwiczyli to co zada jako "prace domowa";) Pani Małgosia.
Prawdopodobnie zajecia mogłyby sie zaczas od polowy kwietnia. W tym czasie bedzie juz widno do godziny 19.30.
To tak jak napisalam to na razie jest moja propozycja.
Poprosze chetnych na takie rozwiazanie o odpowiedz czy to odpowiada. Wtedy skontaktujemy sie ponownie z Pania Małgorzata i doprecyzujemy szczegoly.

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem bardzo chętna jeżeli chodzi o piątki ze względu na szkolenie PT w weekendy :) Jeżeli chodzi o week to jakie godziny ? Ja od 9-10 mam PT więc osobiście wolałabym godziny bardzo po południowe podchodzące pod wieczór.
Proszę o podanie kosztów :) I jeszcze jedno pytanie czy to będzie kurs czy normalne treningi 'klubowe' ? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia :-)']Ewa a czy grupa bardziej zaawansowana ma już możliwości biegania na nowym torku? Będe teraz 2 tygodnie w Łodzi i chętnie byśmy tam pojechały pobiegać,a jak się nie uda to może Złotno?[/QUOTE]

W ta sobote posprzatalismy stadion i teoretycznie wszystko gotowe. Niestety jeszcze organizacja samego wejscia trenujacych na stadion jest do dogrania. Poniewaz znacznie poprawil sie sklad komisji szkoleniowej mysle, ze uporzadkuje sie to szybko.

Fun.
Planowany jest regularny kurs. Bedzie on jednak [B]prawdopodobnie w czwartek[/B] a w weekend powtorka z tego co sie nauczylismy (bez formalnego trenera). Jezeli odpadaja ci weekendy to albo prace domowa bedziesz odrabiac "w domu" (to co sie da, a da sie sporo) albo uda sie tak ustawic godzine, zeby dalo sie to pogodzic.

Koszt prawdopodobnie pozostaje bez zmian [B]300zl[/B].
[B]Zajec bedzie 12[/B] (tych czwartkowych) + weekendowe powtorki., czyli 12 tygodni.

Na razie [B]planowany[/B] start jest 21 kwietnia.

Jak bedzie wszystko przyklepniete to napisze pelna konkretna informacje w osobnym poscie, tak, zeby nic nie umknelo.

Link to comment
Share on other sites

Prosze Panstwa,

[SIZE=4]Bedzie kurs!!!!!!!![/SIZE]

Zajecia z Panią Małgorzatą Kędziorek odbywać sie beda [B]w czwartki,[/B] od godziny [B]17.30.[/B]
Miejsce: [B]Stadion Budowlanych[/B] przy ulicy Gorniczej.
W sobote lub niedziele bedziemy sie spotykac we wlasnym gronie i cwiczyc to co zada jako "prace domowa"[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] Pani Małgosia.
Zajecia rozpoczna sie [B]22 kwietnia.
[/B]
Koszt: 300 zl, pierwsza rata 100 zł.

Aby uczestniczyc w kursie trzeba byc [B]czlonkiem Zwiazku Kynologicznego.[/B]

Szczegoly dotyczace cwiczenia w weekendy beda ustalone po pierwszym treningu, 22 kwietnia.

Na zajecia, oprocz psa, prosze zabrac smaczki i ulubione zabawki oraz ewentualnie kliker (jezeli pies jest rozklikany).

Link to comment
Share on other sites

To je ta sama info co na Agility-Szkolenie:

Aby uczestniczyc w kursie trzeba byc czlonkiem ZK i miec oplacona pierwsza rate za kurs.

W praktyce oznacza to, ze na pierwszych zajeciach, 22 kwietnia, trzeba miec ze soba wazna legitymacje czlonkowska i potwierdzenie wplaty (potwierdzenie przelewu lub kwitek z kasy ZK).

Link to comment
Share on other sites

Trzeba przejść się do łódzkiego oddziału Związku Kynologicznego na ul. Kościuszki
[url]http://www.zkwp.lodz.pl/joomla/[/url]
i tam wydać w kasie masakrycznie sporo kasiory na wyrobienie legitymacji (mi nie starczyło tego co miałam w portfelu, 140 zł za samo zapisanie się, nie byłam przygotowana... :) no i tam się też płaci za kurs.

Link to comment
Share on other sites

Male sprostowanie.
Osoby do 16 roku zycia sa zapisane za posrednictwem rodzicow. Tzn rodzic jest zapisany a "dziecko" uczestniczy w zajeciach.

Najlepiej rzeczywiscie zadzwonic do Zwiazku i sie dopytac jak to jest przed 16tka bo szkoda jechac na merne.

Tak urzeduje ZK:

od poniedziałku do czwartku
piątek
14.00-20.00
10.00 - 16.00

A tak mozna sie kontaktowac telefonicznie:
[B]+ 48 (42) 637-66-00
+ 48 (42) 637-62-62[/B]

Koszt bez rejestracji psa to 155 zl (wpisowe 70, legitymacja 10, skladka z ubezpieczeniem 75).
Nie wiem czy mozna bez ubezpieczenia. Moze tak ja pisze yamayka bez ubezpieczenia to 140.

Pierwsze zajecia beda 22 kwietnia a do tego czasu nie bedzie zajec na Budowlanych, przynajmniej dla grupy poczatkujacej.

Link to comment
Share on other sites

Łódź wznawia treningi agility. Kurs początkujący wprawdzie jak napisano wyżej zaczyna się 22 kwietnia, ale osoby biegające wcześniej zapraszamy na pierwsze spotkanie-trening już JUTRO 17 kwietnia 2010.
Treningi odbywają się na ul. Górniczej stadion Budowlanych.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...