Jump to content
Dogomania

Krajowa wystawa- Dobre Miasto 9.05.2010


Biutka

Recommended Posts

[QUOTE]
[FONT=Arial] [B]XIII Krajowa [/B] [B]Wystawa Psów Rasowych -
Dobre Miasto [/B][/FONT][FONT=Arial][B] 9.05.2010[/B][/FONT]

[COLOR=DarkSlateBlue]OBSADA SĘDZIOWSKA: [/COLOR]

[FONT=Arial][COLOR=Navy]FCI 1[/COLOR]
[/FONT] [FONT=Tahoma][B]
Mieczysław Gątkowski (PL)
[/B] Owczarek niemiecki (German Shepherd Dog)
[B]Anna Dzidt (PL)[/B][/FONT]

[COLOR=Navy]FCI 2[/COLOR]
[B][FONT=Tahoma][SIZE=2]
Adam Ostrowski (PL)
[/SIZE][/FONT] [/B][FONT=Tahoma] Czarny terier (Black Terrier)[/FONT][B][FONT=Tahoma][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT] [/B][FONT=Tahoma] Pinczery (Pinschers)
Sznaucery (Schnauzers)[/FONT][B][FONT=Tahoma][SIZE=2]
Elżbieta Chwalibóg (PL)
[/SIZE][/FONT][/B][FONT=Tahoma] Bokser (German Boxer)
[/FONT][FONT=Tahoma][COLOR=#333333] Buldog angielski (Bulldog)
Mastif angielski (Mastiff)
Mastif hiszpański (Spanish Mastiff)
Mastif neapolitański (Neapolitan Mastiff)
Mastif pirenejski (Pyrenean Mastiff)
Mastif tybetański (Tibetan Mastiff)[/COLOR][/FONT][FONT=Tahoma]
[/FONT][FONT=Tahoma][COLOR=#333333] Nowofundland (Newfoundland)
[B]Stanisław Podlaski (PL)
[/B] Cane Corso Italiano
Dog kanaryjski (Dogo Canario)
Dog z Majorki (Majorca Mastiff)
Fila Brasileiro
[/COLOR][/FONT][FONT=Tahoma] Leonbeger[/FONT][FONT=Tahoma][COLOR=#333333]
Owczarek kaukaski (Caucassian Shepherd Dog)
Owczarek środkowoazjatycki (Central Asia Shepherd Dog)
Rottweiler
[/COLOR][/FONT][FONT=Tahoma] Tosa
[B]Aleksandra Tarczyńska-Mizak (PL)[/B][/FONT][B][FONT=Tahoma][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT][/B][FONT=Tahoma][COLOR=#333333] Bernardyn długowłosy (Long-haired Saint Bernard Dog)
Bernardyn krótkowłosy (Short-haired Saint Bernard Dog)[/COLOR][/FONT][FONT=Tahoma]
[/FONT][FONT=Tahoma][COLOR=#333333] Bullmastiff
Dog argentyński (Dogo Argentino)
Dog niemiecki (Great Dane)[/COLOR][/FONT][FONT=Tahoma]
Dogue de Bordeaux
Hovawart
Landseer
Shar Pei[/FONT][FONT=Tahoma]
[/FONT][FONT=Tahoma][COLOR=#333333] szwajcarskie psy pasterskie (Swiss Mountain and Cattle Dogs)[/COLOR][/FONT]

[COLOR=Navy]FCI 3[/COLOR]

[B][FONT=Tahoma][SIZE=2]Małgorzata Lula (PL)
[/SIZE][/FONT][/B][FONT=Tahoma] teriery niskonożne (Small-sized Terriers and Toy Terriers)[/FONT][B][FONT=Tahoma][SIZE=2]
Andrzej Jendrasiak (PL)
[/SIZE][/FONT][/B][FONT=Tahoma] teriery wysokonożne (Large and medium-sized Terriers)
teriery typu bull (Bull type Terriers)[/FONT]

[COLOR=Navy] FCI 4[/COLOR]

[FONT=Tahoma][B] [FONT=Tahoma][B]Anna Malczewska (PL)

[/B][/FONT][/B][/FONT][COLOR=Navy]FCI 5[/COLOR]

[B][FONT=Tahoma][SIZE=2]Marek Bork-Grabkowski[/SIZE][/FONT][/B][FONT=Tahoma][B] (PL)[/B][/FONT]

[COLOR=Navy] FCI 6[/COLOR]

[B][FONT=Tahoma][SIZE=2] [B][FONT=Tahoma][SIZE=2]Aleksandras Kuleša (LT)[/SIZE][/FONT][/B][B][FONT=Tahoma][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT][/B][/SIZE][/FONT][/B]
[COLOR=Navy] FCI 7 [/COLOR]

[B][FONT=Tahoma][SIZE=2]Aurelija Tunkuliene (LT)

[/SIZE][/FONT][/B][FONT=Tahoma][COLOR=Navy][SIZE=2]FCI 8[/SIZE][/COLOR][/FONT][B][FONT=Tahoma][SIZE=2]

[/SIZE][/FONT][/B][B][FONT=Tahoma][SIZE=2] [B][FONT=Tahoma][SIZE=2]Sławomir Sztul (PL)
Jadwiga Konkiel (PL)[/SIZE][/FONT][/B][/SIZE][/FONT][/B]

[COLOR=Navy]FCI 9[/COLOR]

[B][FONT=Tahoma][SIZE=2]Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (PL)
[/SIZE][/FONT][/B][FONT=Tahoma] Boston Terrier
Cavalier King Charles Spaniel
Chihuahua
Chiński grzywacz (Chinese Crested Dog)
Lhasa Apso
Shih Tzu
[B]Jakub Kruczek[/B][/FONT][B][FONT=Tahoma][SIZE=2] (PL)[/SIZE][/FONT][/B][FONT=Tahoma]
inne rasy (other breeds)[/FONT]

[COLOR=Navy] FCI 10[/COLOR]

[B][FONT=Tahoma][SIZE=2]Elżbieta Chwalibóg (PL)

[/SIZE][/FONT][/B][/QUOTE][B][FONT=Tahoma][SIZE=2]

[/SIZE][/FONT][/B][FONT=Tahoma][SIZE=2]WIĘCEJ INFO-[/SIZE][/FONT][B][FONT=Tahoma][SIZE=2] [URL="http://www.olsztyn.zkwp.pl/oddzialy.php?n=wys_2010_dm&oddzial=olsztyn"]KLIK[/URL]

[/SIZE][/FONT][/B][FONT=Tahoma][SIZE=2]Kto jedzie? :) [/SIZE][/FONT][B][FONT=Tahoma][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

POMOCY!!!!

Hej, mialam wypadek samochodowy( idota zajechał mi drogę) i jestem bez auta, wiec moja prosba brzmi:
a) czy moglby mnie ktos zabrac? psiak pogody, bez problemow, dorzuce sie do paliwa, moge dojechac, do lodzi lub Warszawy
b) mam polaczenia pkp, ale kazde dojezdza dzien wczesniej i poszukuje noclegu w olsztynie, a najlepiej samym Dobrym Miescie, czy ktos zna jakie w miare miejsce i nie drogie?

Link to comment
Share on other sites

W samym Dobrym Mieście znam tylko jedno miejsce noclegowe- Ranczo (lekko na obrzeżach miasta), cena za nocleg około 80 zł (nie jestem pewna). Ale mam do nich numer tel. 89 616 17 58. Podobna cena będzie w Lidzbarku Warmińskim (jakieś 20 km od Dobrego). Jak potrzebujesz jeszcze jakiś info, to daj znać- w miarę możliwości pomogę szukać

Link to comment
Share on other sites

Będę napewno, jeżeli ktoś potrzebowałby pomocy przy wystawianiu psa służę pomocą. ;-)

Tel. kom.: 790-281-201
E-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

[COLOR=#000000][I][B][FONT=Times New Roman][U][SIZE=5][COLOR=#172f47][/COLOR][/SIZE][/U]
[/FONT][/B][/I][/COLOR][COLOR=#000000][I][B][FONT=Times New Roman]

[/FONT][/B][/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika9004']Jest jakiś link do wyników, chciałabym wiedzieć jak poszło owczarkom niemieckim i jakie dokładnie charty polskie były...[/QUOTE]
Był ABSOLUT Kalong i ZWROTNA Sopocka Aura.

Zagapiłam się i nie wiem kto wygrał ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Squ']Był ABSOLUT Kalong i ZWROTNA Sopocka Aura.

Zagapiłam się i nie wiem kto wygrał ;)[/QUOTE]

Rasę wygrała Zwrotna Sopocka Aura. Niebawem będą fotki na rasach polskich :-)

Owczarek podhalański CYPRYS Zymbiańsko Duma - dosk.I, Zw.Młodz., NJw R, Zw.Rasy, IIBIS Ras Polskich
CYPRYS dziś skończył 10 miesięcy! Na wystawie było 9 podhalanów w tym champion :-)

Trochę fotek z wystawy [url]http://picasaweb.google.com/VideoSzydlo/XIIIKrajowaWystawaPsowRasowychDobreMiasto2010#[/url]

Link to comment
Share on other sites

witajcie jestem z Olsztyna ale pojechałam sobie obejrzeć .. - zwłąszcza moje wymarzone goldenki:)ja jako "fotograf" z zamiłowania, wszędzie muszę wcisnąć swój obiektywik i musiałąm także w Dobrym Mieście:)nie znam się totalnie na hodowlach wybaczcie ale mam kilka fotek:)postaram się je jakoś sklecic w jeden album ale trochę to potrwa więc może ktoś umie zwinnie to zrobic za mnie??:(co do fotek nie są zbyt piekne bo zapomniałam ustawic inny program w aparacie i wyszły hmhmmm złej jakości, ale może ktoś siebie ujrzy na nich:)

Link to comment
Share on other sites

[B]anetek100[/B] najlepiej gdybyś założyła sobie konto na Google, tam masz do dyspozycji program, który ściągasz nazywa się Picassa i dzięki niemu szybko i bardzo prosto wrzucasz zdjęcia tworząc galerię na internecie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sabra']Rasę wygrała Zwrotna Sopocka Aura. Niebawem będą fotki na rasach polskich :-)

Trochę fotek z wystawy [url]http://picasaweb.google.com/VideoSzydlo/XIIIKrajowaWystawaPsowRasowychDobreMiasto2010#[/url][/QUOTE]

trochę to dobre słowo :) Jest ich mnóstwo za co baaardzo dziękuję, bo miło się je ogląda :) Jestem w połowie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...