Jump to content
Dogomania

wspaniały WILK nie chce umrzeć..MA DOM!


Asia_Klero

Recommended Posts

Cioteczki zajrzyjcie proszę , bardzo potrzebne stałe deklaracje , DT załatwiony przez Panią Teresę dla ślepaczka ale brak kasy [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Quad/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-16.png[/IMG]http://www.dogomania.pl/threads/187934-Niewidomy-ONek-ma-czas-do-soboty-26.06.-Czy-zd%C4%85%C5%BCymy-Potrzebne-deklaracje[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Quad/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-15.png[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 194
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Państwo,którzy byli wtedy po Wilka,a mieli zabrać chudą suczke, nie zabrali jej.Podczas sterylki okazało się,że sunia ma niewydolność nerek :( ma rok życia przed sobą :( Tak mi jej żal, ona jest taka kontaktowa,taka grzeczna :(

Ostatni rok będzie musiała spędzić w schronisku :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia_Klero']Justyna załóż suni wątek:roll: wdzialam ja osobiscie jest przekochana:loveu:[/QUOTE]


Ja mam już za dużo zobowiązań,poddaje sie z dogomanią...żal mi suni,bo ma idealny charakter i zasługuje na najlepszy rok swojego życia,ale ja nie dam rady już.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia_Klero']No ale mozesz chyba zalozyc watek? jak bedziesz w schronisku zrob fotki wypytaj i po prostu zaloz watek nic wiecej...[/QUOTE]


Rozmawiałam z Justyną o niej...dostane jutro historie choroby i Justyna porobi zdj z dziećmi.Ona musi dostawać specjalistyczną karme i puszki, to jest suma,której Schron nie jest w stanie pokryć.Tak czy siak,to i tak zrobię wątek,żeby sunia miała odpowiednią diete.

Link to comment
Share on other sites

Justynko właśnie dlatego chce pomoc. Ona jest sliczna i młodziutka dzieki ogłoszeniom ma jakas szanse na to, by znalezc wlascicieli, ktorzy beda walczyc z jej choroba i jej pomoga bo w schronisku wiadomo ze tak psiak nie ma szans:( Mam kilka fot wilka i filmiki narazie z hotelu:)

Link to comment
Share on other sites

Z hotelowych informacji postaram się coś mniej więcej wam przekazac;) Przede wszystkim muszę powiedzieć coś co bardzo mniej ujęło i wzruszyło. Wlaścicielka hoteliku powiedziała, że Wilk jest połączeniem 3 najlepszych psów na świecie jakie miała, że jest najlepszym psim przyjacielem jakiego mozna mieć. Nie lubił być zamykany uwielbiał biegać jak nie biegał po ogrodzie przed domem(tam gdzie sa fotki)to chodził na spacery, jak nie spacery to grzecznie siedział na wybiegu. Nie skacze przez płoty i był na prawdę wyjątkowo grzeczny. Jak na młodego psa przystało uwielbial sie bawić, biegać za piłkami, a przede wszystkim przebywać z człowiekiem. Zgadzał się ze wszystkimi psami bez problemu, dawał sobie zabierać zabawki-co więcej sam je przynosił i zostawiał. Potrafi podawać łapę, siadać, do pomieszczenia nigdy nie wchodzi pierwszy, dlatego pewnym jest to, ze to domowy i bardzo wychowany, grzeczny pies. Nie ma w nim cienia agresji, wręcz przeciwnie to takie kochane, przytulaśne dziecko:loveu: Bardzo ładnie jeździ samochodem i chodzi na smyczy. Właścicielka hotelu powiedziała, że gdyby nie to, ze prowadzi hotel i nie ma miejsca to zostawilaby sobie Wilka ponieważ jest nim zauroczona. Całe szczęście Wilk ma już swoich ludzi z resztą niesamowitych równie bardzo jak warunki, w jakich będzie mieszkał. Czekam na info z domu i fotki jestem pewna, ze już nic mu nie grozi:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...