Jump to content
Dogomania

Smycze automatyczne


Recommended Posts

Najlepiej poczytaj watek o smyczach automatycznych
[url]http://www.dogomania.pl/threads/16719-smycze-automatyczne[/url]
Jest tam tyle opinii , ze z pewnoscia znajdziesz odpowiedz na Twoje watpliwości
Osobiscie nie wyobrazam sobie życia bez automatów - pierwsze miałam przywożone z zagranicy gdy w Polsce jeszcze nie było. I zawsze flexi bo ta firma w zakresie solidności i trwałości nie ma konkurencji.
W sytuacji gdy w wiekszości miejsc jest zakaz spuszczania psa luzem taka np. 8 m linka to prawdziwe wybawienie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='taks']Najlepiej poczytaj watek o smyczach automatycznych
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/16719-smycze-automatyczne[/URL]
Jest tam tyle opinii , ze z pewnoscia znajdziesz odpowiedz na Twoje watpliwości
Osobiscie nie wyobrazam sobie życia bez automatów - pierwsze miałam przywożone z zagranicy gdy w Polsce jeszcze nie było. I zawsze flexi bo ta firma w zakresie solidności i trwałości nie ma konkurencji.
W sytuacji gdy w wiekszości miejsc jest zakaz spuszczania psa luzem taka np. 8 m linka to prawdziwe wybawienie.[/QUOTE]

Czytalam ten watek wiele razy jednak nie pomogl mi on zabardzo ....A jak myslicie kiedy wprowadzic ja w uzycie przy shih tzaku ?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 3 months later...

[quote name='Zoo-Sklep']shih Tzu należy do ras tybetanskich,jest niezależny oraz inteligentny. Myślę,że wprzypadku tej rasy automat zda egzamin. Zgadzam się także z poprzednim postem,ze w miejscach gdzie nie możesz puścic psa luzem,to przyda się linka do 10m.[/QUOTE] gdzie mozna kupic tak dluga linke w automacie ? Z tego co wiem flexi ma najdluzsze teraz 7m (kiedys 8m)

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...