Jump to content
Dogomania

cieczka po sterylizacji?


Bzium

Recommended Posts

Suka mojej koleżanki miała ok. 6 miesięcy temu ropomacicze - leczenie wiadomo sterylizacja (dokładnie 16 października). Ropomacicze pojawiło się bezpośrednio po cieczce (w czasie cieczki było niechciane krycie, suka dostała zastrzyki). Teraz od jakiegoś tygodnia może dwóch za suką latają adoratorzy, pojawiła się biała wydzielina, a suka ma "ochotę".

Relacja może być nie do końca dobra, koleżanka jest na studiach i przekazała mi to co mówiła jej mama...

Teraz co może być nie tak? Wyczytałam, że mogła być źle przeprowadzona sterylizacja - niedokładnie wycięte jajniki lub że mogą być jakieś skupiska kom. wydzielających estrogen.
Czy to może być coś innego? Ona pewnie do domu wróci w ciągu paru dni, a matka na pewno nie będzie chciała iść do weta (na wieść o kryciu stwierdziła że ewentualne szczeniaki się utopi :shake: ), czy sytuacja może czekać czy to może być coś bardzo poważnego i lepiej żeby koleżanka wskoczyła w samochód i ratowała swoją psinę? Czy jeśli to błąd w sztuce można domagać się od weta darmowego poprawienia zabiegu?

Link to comment
Share on other sites

czasem bywa, ze zostana komorki z jajnika - nawwet ciezko nazwac to bledem w sztuce, bo sa to doslownie - komorki. Niestety czasem miwaja one tendencje do "zadomowienia sie" gdzies w jakiejs tkance i cykl plciowy teoretycznie przebiega jak przebiagal - zapaszki w okresie cieczki i nadstawianie sie. Z tym, ze nie groza jej juz problemy z ukladem rozrodczym, ktore sterylizacja eliminuje. Nawet nie jest to blad w sztuce - czasem po prostu tak bywa. Nie jest to tez grozne.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...