Jump to content
Dogomania

Dosia odeszła za TM [*]


piechcia15

Recommended Posts

Myślę, że jeżeli chodzi o karmę to trzeba jej kupić coś tego typu właśnie. Możliwe, że będę mogła załatwić karmę w cenie hurtowej, tyle że dla każdego nawet cena hurtowa jest inna, więc zorientuje się czy wyjdzie taniej czy cena będzie podobna (lub wyższa) do tych oferowanych w kravecie bo oni napewno mają pełno zniżek. A jak jest tam z wysyłką? Gratis czy też się płaci? Brakuje nam jeszcze 95zł dekl. stałych, myślę, że uda się uzbierać ich jeszcze kilka i Dosia będzie mogła pojechać w sobotę... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Kasiu, tutaj kosztuje już z dostawą 89zł - [URL]http://allegro.pl/item1100404756_purina_dog_chow_adult_active_with_chicken_15_kg.html[/URL] deklaracji stałej dać nie mogę, więc chciałabym zakupić Dosi worek karmy.

Czy zamówić ten??[/QUOTE]
Wydaje mi się że purina to bardzo dobre wyjście bo nie jest aż tak droga a z tej lepszej półki ;) Nic taniej niestety nie będzie z tego co się zorientowałam, więc myślę że tak, możesz zamawiać dla Dosieńki. Dośka dziękuje cioci:loveu: Tylko to już chyba na adres Ewanki najlepiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia14']Wydaje mi się że purina to bardzo dobre wyjście bo nie jest aż tak droga a z tej lepszej półki ;) Nic taniej niestety nie będzie z tego co się zorientowałam, więc myślę że tak, możesz zamawiać dla Dosieńki. Dośka dziękuje cioci:loveu: Tylko to już chyba na adres Ewanki najlepiej.[/QUOTE]

To chociaz taki bedzie mój wkład w lepsze życie dla Tosi. Porównywałam skłąd Puriny z Nutrą i Purina wypada lepiej. Więc zamówię Purine.

Ewanko, podaj mi proszę swoje dane na PW, to zamówię karmę na Twój adres :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']To chociaz taki bedzie mój wkład w lepsze życie dla Tosi. Porównywałam skłąd Puriny z Nutrą i Purina wypada lepiej. Więc zamówię Purine.

Ewanko, podaj mi proszę swoje dane na PW, to zamówię karmę na Twój adres :)[/QUOTE]

Usiłuję wysłać adres na PW, na razie bez sutku ... :/

... myślę, że może wsztrzymaj się do czasu, aż Dosia u nas szczęśliwie wyląduje :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa Gałązka']Czy moje [B]20 zł doszło[/B] , bo wysłałam w tamtym tygodniu.[/QUOTE]
Doszło, jest już uwzględnione na pierwszej stronie. Przepraszam, że wcześniej tego nie uwzględniłam ale dogo fatalnie mi chodzi ;)
Piechcia - pisałam do moda, ale jakoś się nie odezwał. Zaraz napiszę do jakiegoś innego, bo niedługo wyjeżdzam i chciałabym abyś miała jak uzupełniać wpłaty.... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewanka']Wysłałam na maila :)

... dogo bardzo słabo mi chodzi, a pw zupełnie zamrożone :/[/QUOTE]

Dziękuję, adres już mam, zapisałam w tajnym zeszycie ;)

[quote name='tripti']Marta - dziękuje bardzo bardzo:)[/QUOTE]

A za co Ty mi dziękujesz Kochana?? :)

Link to comment
Share on other sites

co do karmy to ma mieszane uczucia, bo jak Sara jechała do wiosny to tez kupiliśmy jej 15kg z kurczakiem i wszystkie psy u wiosny dostały sraczki:( może jest jakiś inny?indyk,wołowina ,no nie wiem. Może wtedy to był przypadek, ale szkoda kasy wydać jakby miała być niedobra:(

niech Dosia jedzie w sobotę, a z kasą sobie poradzimy.
Kasiu napisz do kilku modów jednocześnie,bo sama wiem że nie wszyscy udzielają się na dogo:( a jak napiszesz do kilku to zawsze któryś odpowie, albo zobacz kiedy byli ostatni raz aktywni:)

Dorotko, to w takim razie rozliczymy się już po weekendzie, po transporcie. Zobaczysz ile wyszło naprawde.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...