Jump to content
Dogomania

Dosia odeszła za TM [*]


piechcia15

Recommended Posts

[quote name='Akrum']ja zrozumiałam tak, że Igiełka w cenie 270 ma wliczone jedzenie normalne, ale nie specjalistyczne i nie weta i ewentualne leczenie - to musiałybyśmy osobno płacić.[/QUOTE]

ja zrozumiałam identycznie
ale szczerze powiem-głupieję

Link to comment
Share on other sites

w takim razie poczekamy na Igiełkę, żeby jeszcze raz to wyjaśniła :)
a zaraz muszę luknąć, jak się deklaracje mają...

Troszkę osób widzę odpowiedziało na kolejną porcję pw, które powysyłałam - BARDZO DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM TYM OSOBOM :)
dziś kolejna porcja pw pójdzie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dota&koka']ja zrozumiałam identycznie
ale szczerze powiem-głupieję[/QUOTE]
ja również tak zrozumiałam : jedzenie w cenie 9z/doba, a wet + jakbyśmy chciały jakąś dobrą, wysokoenergetyczną karmę czy coś w tym stylu to wtedy kupujemy i dajemy Igiełce. Zgadza się?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia14']ja również tak zrozumiałam : jedzenie w cenie 9z/doba, a wet + jakbyśmy chciały jakąś dobrą, wysokoenergetyczną karmę czy coś w tym stylu to wtedy kupujemy i dajemy Igiełce. Zgadza się?[/QUOTE]

na to wygląda. A co do trzustki to ktoś wcześniej wspomniał o badaniach, że jak taka chuda to może mieć chorą, ale ja nie wiem, bo nie znam się, może ona taka z natury chuda, taka troszkę w budowie przypomina charcika.

Link to comment
Share on other sites

Literka "K" się melduje. :lol:
Niestety nie mam jak pomóc.:shake: U mnie finansowa klęska, a jeszcze mam psa na tymczasie.

Super, że Dosia dostanie szansę.
Co do trzustki to rzeczywiście chudość może być spowodowana chorobą trzustki. Jeśli sunia nie zacznie przybierać na wadze warto to sprawdzić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kar0la']Literka "K" się melduje. :lol:
Niestety nie mam jak pomóc.:shake: U mnie finansowa klęska, a jeszcze mam psa na tymczasie.

Super, że Dosia dostanie szansę.
Co do trzustki to rzeczywiście chudość może być spowodowana chorobą trzustki. Jeśli sunia nie zacznie przybierać na wadze warto to sprawdzić.[/QUOTE]

"to niech Kar0la na wątku zostanie";) ja nie wysyłałam po literkach, Ciebie zapamiętałam z wątków, bo mi się Twój avatarek podobał;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']"to niech Kar0la na wątku zostanie";) ja nie wysyłałam po literkach, Ciebie zapamiętałam z wątków, bo mi się Twój avatarek podobał;)[/QUOTE]

Zostanie, zostanie. :lol:
A jak w końcu z transportem, bo nie doczytałam. Kto jedzie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kar0la']
A jak w końcu z transportem, bo nie doczytałam. Kto jedzie?[/QUOTE]


na watku transportowym dostałam propozycję dowiezienia Dosi z warszawy do rypina za 170zł.bez dojazdu do pabianic.
moja propozycja wychodzi ok 200zł za transport z pabianic do rypina (wyjeżdżam z wawy)
ta opcja wydaje się tańsza,ale dziewczyny jeszcze nie zdecydowały
zresztą,najpierw musi być komplet deklaracji zanim cokolwiek się zdecyduje nt transportu

Link to comment
Share on other sites

a żeby rozwiać wszelkie wątpliwości, przeglądałam właśnie wątek i natknęłam się na taką wypowiedź Igiełki:
[QUOTE]wcześniej miałam tymczas płatny dla malutkich suczek była cena 9zł za dobę z wyżywieniem odrobaczeniem i drobnymi zabiegami pielegnacyjnymi. W cenie nie było specjalistycznej karmy ani opieki weta. Dosia jest średnią sunią ale cena będzie taka sama- myslę że bedzie dobrze.[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG][/QUOTE]

no więc chyba wszystko jasne :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']A ja spytam...bo my bedziemy szukali transportu do mnie z boguszyc- no moze z wawy, ale dla bardzo duzego psa...czy byłaby mozliwośc jakos to połaczyc czy nie bardzo. Koszty by sie podzieliło...ale mówie od razu ,że nasz pies to rozmiary kaukaza....[/QUOTE]

z warszawy mogłabym psa zabrać,zmieściłby się do mojego auta,podróż miałby w miarę komfortową-cały tył do jego dyspozycji

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...