Jump to content
Dogomania

Charakter CA DE BOU


aga4

Recommended Posts

Wiesz Jarku!... mowisz o Rosce? Aresik tak! to spokoj dusza i do rany przyloz piesio! Ale Rojak ma duuuzo za uszami, oj ma! :diabloti: :mad: Musialbys ja zobaczyc jak stawiala sie mi ostatnio i jak z tym poteznie walczylismy... ale o tym kiedys przy nastepnej okazji! Roja to nie tylko labocdb! To kapiszon morderca i lizak pospolity - w jednym cialku! :cool3: To, ze mam mniej z nia problemow niz inni, to tylko i wylacznie moja konsekwencja (z rzucaniem sie na psa wlacznie:eviltong: ) i walka z jej zapedami! A jest czasami ciezko! Oj, zaufaj mi!

A propos! po ostatnim weekendzie nie moze jeszcze dojsc do siebie! non stop spi, juz 5 dzien! no nie dziwne! tyle wrazen przeroznych, alkoholu i szalenstw nie sluzy takiej malpie jak moja :mad: :cool3: Jak wroce do chaty to zrobie relacje zdjeciowa! A jest czym sie pochwalic i nie tylko!:cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A czy nie jest tak np. z tymi kotami - ze Chima sie z nimi zaprzyjaznila, bo to jej kumple z ktorymi mieszka? ze nauczyla sie ich jako stalego elementu jej zycia? A Che nie ma z nimi stycznosci na codzien, dlatego odbiera koty tak jak kazdy pies? Goni je i juz!:razz:
Roja tez zyje z kotami, w domu bawi sie z nimi, szaleje, ale na podworku potrafi pogonic za obcym kotem, ze az ziemia sie kurzy! Bo nie nauczylam jej tego, ze na podworku nie moze tego robic? zaniedbalam to po prostu!:mad: bo uznalam, ze skoro kocha moje koty, to akceptuje tez inne!

Podobnie sprawa ma sie z innymi cechami! Nasze psy moga nie byc nauczone pewnych zachowan i stad takie roznice! Przez przypadek zaniedbujemy to, a pozniej to akcetujemy z rozpedu, bo pies taki juz niby jest: bo nie lubi dzieci, bo nie akceptuje kotow, bo nie lubi jezdzic autem, bo rzuca sie na pewna Rottke, bo nie daje sie glaskac... itd, itd...:roll:

Link to comment
Share on other sites

Dzien dobry robaczki majorkowe:)

donosze, ze ziemia odmarza i szanowna telekomuniakacja wkopie mi kabelek do domku i niedlugo do was wroce na stale:) tymczasem zerknelam na Wasze posty ogolnie i hm... czy wszystko jest po staremu? oprocz tego ze nie mam wejscia na forum 3M?

czy moge dla relaksu (czy wy sie znowu scinacie???:) zaprosic was do mojej galerii zrobionej goscinnie przez Zbyszka - Ca de Bou Matto Grosso R.J.Osanna na jego stronce?
ania.matto.strefa.pl
moze to go zmobilizuje do uaktualneinia:))

czy Ola per Koficzka i Uzi to zyja na obczyznie? :mad: :mad: :mad:

Pozdrawiam wraz z 11 majorkami ( Kaiser, Hexa, Anai Malai Rose, Anai Mudi Rose, Anai Metturi Rose, Anai Maveli Rose, Anai Manami Rose, Asifabat, Adilabat, Ambad i Aurangabad) :loveu: :lol: :loveu: :lol:
Ania.:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Hej Annik!:evil_lol:
Az zdebialam, ak zobaczylam Twojego nicka! Tak powaznie on brzmi :eviltong:
Wszelki duch... :razz:

Co Ty! teraz tutaj to jest sofcik! a wczesniej - oj... co bylo a nie jest... :roll: :evil_lol: Zapomnijmy! moze!;)

Powiem Ci tak! Zabojcza galeria! Malpiszonico jedna! kulde! czy Wy nie macie czelnosci i tak mnie katujecie tymi malymi kluseczkami? jeszu..:loveu: i te male jezorki ziewaczki - te male zarlacze pregowane, te spiochy poziome! Obled! Az zamarzylo mi sie cos takiego w chacie - jak zwykle zreszta!
Miot byl kurka wodna liczny! Skad Ty, Aniu wpadlas na te imiona?:cool3:

Kaiser robi sie bezbledny! Bardzo podoba mi sie jego glowa i to jak zawijaja mu sie uszy! A jak Hexa? Jak jej nozki zniosly taki ciezar? Nie meczyla sie za bardzo?

Link to comment
Share on other sites

Hej robaczki, jak milo normalnie z wami poklikac:)))

Mamusia czuje sie swietnie, tatus tez dzielnie wychowuje swoje malenstwa, choc juz nie takie malenstwa

Temat jest o charakterku wiec napisze cos wam...
Moje dzieci maja obecnie 2,5 miesiaca. Maja ustalona pozycje w stadzie kazdy. Kazdy ma inny charakterek, kazde dziecko jest inne. Jednak ten instynk walki u kazdego jest...jeden jest glebiej skryty u innej majorki jest bardziej widoczny. Kontakt z matka, taka jak Hexa, która jest suką spokojną i opanowaną, nie znoszącą awantur daje im niezłą szkołę. Ciągle je przywołuje do pożądku. Ojciec natomiast - pies rozpieszczony - musiał szybko dorosnąć - pokazuje im tą "majorkową" stronę życia.
Jego ulubienica suczka bardzo dominująca, razem z nim obszczekuje listonosza.
Przywódca stada, daje sygnał kiedy zwiać za dom, kiedy dzieci wracają ze szkoły i jest "głaskanie" przez płot, rownież on decyduje kiedy i czym sie bawią, jedzą, śpią...
Jest niunia moja, rozpieszczona, ciągle chce na ręcę a już nie jest mała:(
ech...
dużo by pisać. maleństwa są słodkie i kochane, nawet jak wpadną do domu i przwracają go do góry nogami w dwie minuty:)
heh
heh
są boskie. szkoda że tak szybko rosną:(

Link to comment
Share on other sites

Ania! Czy Ty te male loszki zostawiasz sobie wszystkie w domu? Kobito! :crazyeye: :evil_lol: Toz to sfora majorowa! Lepsza niz alarm i agencja ochrony mienia :evil_lol: No i skad wymyslilas te imiona zabojcze:cool3: podaj ich etymologie;)

Opowiadaj dalej, opowiadaj!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[B]Witam wsztkich serdecznie.[/B]
Chciałem zaprosić do przeczytania postu który zamieściłem na innym forum, a który być może miłośnicy rasy chciali by przeczytrać !!!
Ten post jest zadumą, nad tym jak w ostatnim czasie może być postrzegana nasza rasa. Too sprawy które nawarstwiają się już od dłuższego czasu dłuższego których nie wiedzieć czemu nikt znowu oficjalnie nie pisze chociaż wszyscy to widzą.

[URL="http://www.forum.molosy.pl/showthread.php?t=4487"]http://www.forum.molosy.pl/showthread.php?t=4487[/URL]

Proszę zarezerwować sobie godzinkę i miłej lekturki !! ;-))
POZDRAWIAM wszystkich serdecznie !!!

Link to comment
Share on other sites

Odpowiadajac na pytania:

mamusia przed ciaza miala problemy zdrowotne, nie wnikajac w szczegoly, wet mnie zrobil w balona i omalo bym jej nie uspila. Sprawa skonczy sie chyba w sadzie. Wszystko okazalo sie w jak najlepszym pozadku, suczka po prostu tesknila za jednym z domownikow. Wszelkie wnikliwe badania wykluczyly jakiekolwiek problemy zdrowotne.
Ojciec natomiast w wieku niecalego roku mial przeswietlenie, ktore wykazalo....BRAK DYSPLAZJI...Rowniez przed zaplodnieniem mial robione badania rozne i jest zdrowy w 100%.

Imona...tak jak przydomek, zaczerpnieta ze wschodu. Dokladniej z Indii. :p

Oczywiscie nie zostana ze mna:( Szkoda:(((

Od jutra bedzie nowa galeria wiec zapraszam do ogladania jak sie bawia z Kaiserem:)

Ps. podlaczyli mnie do swiata:))) mam internet w koncu!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ca de Bou']Odpowiadajac na pytania:

mamusia przed ciaza miala problemy zdrowotne, nie wnikajac w szczegoly, wet mnie zrobil w balona i omalo bym jej nie uspila. Sprawa skonczy sie chyba w sadzie. Wszystko okazalo sie w jak najlepszym pozadku, suczka po prostu tesknila za jednym z domownikow. Wszelkie wnikliwe badania wykluczyly jakiekolwiek problemy zdrowotne.
Ojciec natomiast w wieku niecalego roku mial przeswietlenie, ktore wykazalo....BRAK DYSPLAZJI...Rowniez przed zaplodnieniem mial robione badania rozne i jest zdrowy w 100%.

Imona...tak jak przydomek, zaczerpnieta ze wschodu. Dokladniej z Indii. :p

Oczywiscie nie zostana ze mna:( Szkoda:(((

Od jutra bedzie nowa galeria wiec zapraszam do ogladania jak sie bawia z Kaiserem:)

Ps. podlaczyli mnie do swiata:))) mam internet w koncu!!!![/quote]

dziękuje za odpowiedz :)

Link to comment
Share on other sites

@Che
Absolutnie masz racje, przeswietlenie wczesniejsze jest traktowane tylko i wylacznie w celach kontrolnych. Jednak aby zachowac odstep i nie narazac psa na nadmierne promieniowanie czekam jeszcze z drugim przeswietleniem. Po Dortmundzie, w listopadzie bylam w klinice przy SGGW, 2 ortopedow wymacalo go, na jakis wyciagnikach badali mu ruchomosc stawow. ( Cuda maja w tej klinice ) Stwierdzili ze, nic nie wskazuje na to by cokolwiek mial. Potworke z wpisem do rodowodu bede robic na koncu wszystkich potrzebnych elementow do wpisu reproduktora.

Przemek od rana mnie meczy ze zdjeciami dzieci:) nie moze sie zdecydowac co chce:)

ps. Jarek, nie bylo mnie w sumie krotko, naswietl mi w skrocie konflikt jaki jest wsrod nas (?) jacy inni, jacy Elita, o co chodzi???
:placz: :placz: :placz: :placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

Ania!
Przemek to fajny gosciu! :cool3: Bedziemy mieli piecze nad jego nowym szczeniaczkiem! :evil_lol:

Dawaj te zdjatka szybciorem, bo normalnie sie obsiuram z niecierpliwosci!

A o co chodzi? no o co? zawsze o to samo:mad:
Glownie siedzimy :eviltong: na molosach

Link to comment
Share on other sites

Kobito! Ty juz jestes super staraaaa, skoro nicka nie pamietasz:evil_lol: Kiedys przeca deklarowalas sie, ze masz 95 lat, wiec nie dziw sie Babu!:eviltong:

Do mnie tez walil przez Pani! Bosze zgroza!:-o :diabloti:

Powiem Ci, ze charakterologicznie to mi sie Malai podoba! Normalnie jak bym Rojencje widziala. Niestety nie wiem ktora to!

Link to comment
Share on other sites

@Archiesa
Malai to izabel suczka. Zwana "miska" od "miss", poniewaz jest jak modelka. Ma ciemna maske i bardzo mocne obwodki w okol oczu dosc daleko zachcadze jak u chinczykow:) Przy tym jest wesola, chyba najbardziej skora do zabawy i straszny pieszczoch:)
Dzis poszla na spacer na ulice. Razem z "niuniusiem" ( Asifabad ) znalazly sposob na sforsowanie ogrodzenia i pociagnely za soba reszte:) Malai i Asifabad to spolka do demolowania domu, tylko one czaja sie pod drzwiami by nie postrzezenie wskoczyc na salony;)))

tak wiec widac juz po kilku tygodniowych paczkach jakie maja chaRRakterki:]

Link to comment
Share on other sites

nie no! wiedziala, wiedzialam, ze to Roska II :loveu: No i to Rose w imieniu! Czad! :cool3: :evil_lol:
Tylko to umaszczonko ciut inne, ale lobuzeria, modelkowanie i narcyzm polaczony z niszczotnikowaniem to cala ona! Kapitalna! a moge prosic o jej jakies zdjatko z ostatniej chwili? Plisz:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.ania.matto.strefa.pl/Galeria/Nowe/photos/photo1.html"]http://www.ania.matto.strefa.pl/Galeria/Nowe/photos/photo1.html[/URL]


Malai to ta po lewej
Adilabad to ten po prawej

zdjecie hm...sa juz dwa razy wieksze...moze dzis mi nasz forumowy kolega uaktualni galerie bo jak nie...:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :angryy: :angryy: :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://ania.matto.strefa.pl/Galeria/SzczeniakiKwiecien/photos/photo53.html"]http://ania.matto.strefa.pl/Galeria/SzczeniakiKwiecien/photos/photo53.html[/URL]

hAu.
Jestem Aurangabad.
Jestem przywodca mojego stada.
No moze nie zupelnym przywodca calego stada.Tylko tego malego.
Ojcu schodze z drogi od czasu kiedy spuscil mi niezle manto. Lecialem ze dwa metry. Respect tato:angryy: poczekaj az dorosne:mad: :mad: :mad:
Matka mnie karci codziennie ale wiecie to baba:cool3: Wiec krzycze tylko : [I]kobieta mnie bije.[/I]
Jestem wymoczkiem i gowniarzem. Obojetnie co to znaczy slysze to codziennie od tych na 2 lapach, kiedy [I]ucze[/I] moje stado jak zyc w tym paskudnym swiecie.
Swoja droga nie wiem dlaczego laza na 2 lapach. Ja probowalem - kiespko szlo. Jedno jest pewne. Ta na 2 lapach ma cos co musze zdobyc.
[I]Wielkie zarcie.[/I]
Obmyslilem plan. Jednego z moich, tego co go tak rozpieszczaja, wyslalem do kuchni na przeszpiegi. Bo jemu nic nie zrobia a mi sie znowu dostanie. Szczekal ze tam jest [I]baza[/I] [I]wielkiego zarcia[/I]. Moj plan polega na tym, ze jak sie uchylaja drzwi to cale moje stado musi zaatakowac na raz. Ja jestem przywodca.Ja wydaje rozkazy. Teraz rozkaz: Atak na [I]baze wielkiego zarcia:mad: :mad: :mad: [/I]

Link to comment
Share on other sites

ło bosze! ja juz jestem pogubiona! :loveu:Jenuski! :loveu: jak dobrze, ze nie musze wybierac szczeniaczka, bo co spojrze na nastepnego to bardziej mi sie podoba od poprzedniego! a w koncu juz nie wiem, ktory jest ktory :cool3:

Malai, to ta mala jasna glizdeczka w drugim rzedzie? czy ona jest najmniejsza z miotu? tak jakos mi sie wydaje! Ale juz ja kocham bezblednie! A to zdjatko ze zmarchami to jest to, co Tygrysy Naramowickie lubia najbardziej!
no i jeszcze tego malego paszczaka z tylu, ktory wyglada jak czarny baranek?:loveu: Ja to nie mam kompletnie wyczucia wystawowego! zero, a zawsze wybieram jakies indywiduum nieziemskie!:evil_lol:
A ktory na tym zdjeciu to Aurangabad?

[URL="http://ania.matto.strefa.pl/Galeria/SzczeniakiKwiecien/photos/photo52.jpg"]http://ania.matto.strefa.pl/Galeria/SzczeniakiKwiecien/photos/photo52.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...