Jump to content
Dogomania

Max - od szczeniaka na łańcuchu - ma nowy nowy dom


jaanna019

Recommended Posts

  • Replies 240
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jutro zobaczycie jaki z niego „rednos” hihihi Max jechał całkiem znośnie, żeby nie to że na moich kolanach i wszystko zapluł, powiedziałabym nawet że było przyjemnie. „Maluszek” ma chore oczy, jest trochę zbyt szczupły, nosi nieliczne ślady psich „zagryzek”. Dziś chłopak ma głodówkę bo załatwił się w płynie – ciekawe co tam jadał. Ogólnie to niezupełnie przejął się tym, że ktoś obcy wsadził go do auta i wywiózł, był radosny i miziasty ;)
Proszę o konto „transportowe”

Link to comment
Share on other sites

Max ma tendencje do szczekania w powietrze-ot tak sobie:mad:Do budy Max nie chce wchodzić a ma cztery do wyboru.Śpi pod drzwiami wejściowymi i przy każdym otwarciu próbuje wskoczyć do domu.Rano obronił podwórko przed moimi pracownikami.Chyba strasznie nie wyspany po nocy,bo cały dzień siedzi cicho i to zamknięty w kojcu.Biegunka już opanowana a Max pożera wszystko błyskawicznie.Mam nadzieję,że żaden sąsiad nie widział mnie biegającej w nocy w piżamie:lol:.Próbowałam już nawet terroru-wymachiwałam groznie miotłą a Max patrzył na mnie,jak na wariatkę:p.Na spacer z nim nie wyjdę,bo chłopak ma taką siłę,że nie jestem w stanie bez hamowania piętami nie pofrunąć za nim:lol:

Link to comment
Share on other sites

A to ci się stróż znalazł, no! :mad:

A na spacer nie wychodź lepiej, to zbyt niebezpieczne, bo jeszcze Cię chłopak pociągnie i krzywdę Ci zrobi, albo nie daj Boże, zerwie się ze smyczy i pobiegnie w siną dal, głupolek jeden.:shake: (ja to przewrażliwiona jestem, najchętniej obecnej suni w ogóle bym z domu nie wypuszczała :-(). Te kilka dni przecież wytrzyma, krzywda mu się nie dzieje.

A może mu jakieś zajęcie znaleźć? Wielka kość do obgryzania? ;) Może wtedy jadaczkę zamknie :evil_lol:

Trzymam za Was kciuki i życzę dużo cierpliwości ...

Link to comment
Share on other sites

Max głupi nie jest.Od wczoraj nie szczekną ani razu:evil_lol:.Ma ogrooomny apetyt,zjada wszystko a za suchą karmą szaleje-daję mu boscha z rybą i pomidorami.Wyleguje się na podeście pod budą i wygrzewa na słoneczku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bbgm']Max głupi nie jest.Od wczoraj nie szczekną ani razu:evil_lol:.Ma ogrooomny apetyt,zjada wszystko a za suchą karmą szaleje-daję mu boscha z rybą i pomidorami.Wyleguje się na podeście pod budą i wygrzewa na słoneczku.[/QUOTE]
W porównaniu do poprzedniego miejsca pobytu to ma u Ciebie luksusy jak w Hotelu Mariott :)

Link to comment
Share on other sites

O 12 nadeszła godzina zero i Maciuś pojechał po lepsze życie:p.Pan kierowca był nieco przerażony rozmiarami Maciusia:cool3:.Chłopak zerwał przygotowane pasy:lol:.Pożyczyłam mu swoje i kaganiec mego rottka,bo jakoś kierowca nie wyglądał na szczęśliwego:evil_lol:.Czekam na wieści z dalszych losów Maxia...

Link to comment
Share on other sites

No ma jajka....na święta mu zostaną :)

Aniu, napisz do moda, żeby przeniósł temat do ogólnych PwP nie na woj. podlaskie.
On teraz nie jest już w Podlaskiem, a domku szukamy w całej Polsce...
Dzieki dziewczyny, że go uratowałyście, ktoś będzie bardzo szczęśliwy, adoptując takiego wspaniałego psa!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...