Jump to content
Dogomania

ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1


Recommended Posts

Nawet nie wiecie, bo nigdy nic tu nie pisałam, ale jak mi się w oczy rzucał ten wątek, to czytałam.

No i właśnie z przykrością czytam, że niechcący i nieświadomie wcisnęłam się między wódkę i zakąskę.... :(

 

Szkoda psiaków. JUż, już by miały.

 

raczej nie, bo Ajula założyła wątek na Przygarnę psa :(

 

Niestety, nie miałam zielonego pojęcia, że jakieś psy od Was były Państwu proponowane.

Nie miałam zielonego pojęcia, że NIE MAM zakładać wątku na Przygarnę psa... 

 

mar.gajko - nie wiem, czy by miały, jeśli bym nie założyła wątku.... bo wnioskuję, że Państwo dostali propozycję tych psiaków, a jednak się nie zdecydowali.

Mi powiedzieli, że już widzieli różne psiaki, ale chcą jeszcze zobaczyć inne. Ja się nie pytałam, skąd widzieli, myślałam, że po prostu z ogłoszeń, których są setki.

 

andzia - jeśli widziałaś, że założyłam wątek, to czemu nie pokazałaś Waszych psiaków? Może jednak by się zdecydowali na nie?

 

Bo teraz to się naprawdę czuję jak ostatnia idiotka. Ktoś mnie prosi o pomoc w szukaniu psów do adopcji, ja w dobrej wierze zakładam wątek szczęśliwa, że jakieś biedy znajdą dom, nie wcinam się, nie podpowiadam, nie namawiam, bo nie mam żadnego w tym interesu, nie znam żadnych z proponowanych psów, ani nawet osób, które je wstawiają....

A teraz czytam, że przez to, że ja założyłam wątek, to Wasze psy straciły szansę..??

 

No ręce opadają :( jak słowo daję, nigdy już nie przyłożę ręki do żadnego pomagania, bo w tej chwili to mi się chce płakać.

Brak słów.

Link to comment
Share on other sites

Ajula to nie tak jak napisałaś i myślisz.Ja bardzo ucieszyłam się,że wątek został założony,przynajmniej wszystkie wstawione psiaki miały równą szansę.Pierwszą wiadomość przeczytałam tu na wątku od jkp,że poszukuje dwupaku(możesz się cofnąć w postach) zanim był założony Twój wątek.Napisałam do jkp na pw moją ofertę dwóch suczek z Nowej Soli.jkp nie odpisała mi.Następnie powstał Twój wątek.Sądziłam,że razem działacie w tej sprawie.

Link to comment
Share on other sites

  Ej  Ej ,  Ajula chyba  jednak  nie ma    tu    nawet cienia  pretensji do Ciebie. Jeśli  już  to moja  wina   bo ja robiłam poczatkowo za  skrzynke  kontaktową   dla  DS. I czekałam na efekty  Państwa  rozmyślań  - z tego  czekania    był   brak  odpowiedzi  na  propozycje..  Ty oferowałas  pomoc  i wykonałaś  wizyte przedadopcyjną, w realu pogadałas  i zdecydowałaś o założeniu wątku na " przygarnę.." Ja  bym tego nie zrobiła  ( bo  2 razy  zrobiłam  i mam złe  wspomnienia )  ALE  KTO POWIEDZIAL  ,ZE JA  MAM RACJĘ!!??  Ja  nie mówiłam :) .   Więc  sie  nie  gniewaj ,    wiadomo ,ze  miejsca  były  dwa  a psiaków   chętnych dziesiątki i to zawsze  boli :(.   Najważniejsze  ,że  DS  się  zapełni i tyle .

 pozdrawiam  wszystkich JKP

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, ze nikt żadnych pretensji nie ma :) Wywnioskowalam, ze skoro założyłas wątek znaczy "moje" nie pasują :) dlatego tak napisałam i tyle - ot, życie :) Oby jakieś inne biedy zaznaly ciepła przed swietami :)

 

a to, ze chciałabym, zeby Rudolf znalazl wreszcie dom, a nie spędził kolejną wigilię swojego życia w boksie - no to co zrobić :( nie on jeden

Link to comment
Share on other sites

Witam,dziewczyny napisała do mnie kobitka z prośbą o pomoc,poradźcie coś...pomóżcie proszę.

 

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1007457406022865&id=1007433279358611

 

 

obawiam się,ze ta mała już zaciążyła :[

 

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1007447366023869&id=1007433279358611

 

Ja rozumiem,że każdy ma ogrom pracy i duzo psiaków do adopcji,ale z grzecznosci byscie napisały,ze nie jesteście w stanie pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Rita60 - no toć ja się udzielam na wydarzeniu i nawet pisałysmy na priv ...a w tej chwil tak naprawdę większości osób z Kielc nie wchodzi na dogo :(

Rozumiem andzia,ale trochę mi przykro,że moja prosba o pomoc została teoretycznie zignorowana,a nigdy dotychczas po tylu latach nie prosiłam.

Link to comment
Share on other sites

a kto ma stąd pomóc, jak nikogo tu nie ma :( ja też wchodzę sporadycznie :( smutne i przykre...ale co zrobisz :(

Próbuję pomóc...tam jest sfora ok.16 bezdomnych psów, duże psy,małe sunie z cieczką,gwałcone przez duże psy i jedna osoba na miejscu. Bezpieczne trzy psy,szukamy suni po cieczce,ale potrzebna jest pomoc choć jednej osoby,bo ta jedna na miejscu nie ogarnie tego wszystkiego.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Próbuję pomóc...tam jest sfora ok.16 bezdomnych psów, duże psy,małe sunie z cieczką,gwałcone przez duże psy i jedna osoba na miejscu. Bezpieczne trzy psy,szukamy suni po cieczce,ale potrzebna jest pomoc choć jednej osoby,bo ta jedna na miejscu nie ogarnie tego wszystkiego.

 

 

Rita...ja to wszystko wiem. U nas bliżej nie jest lepiej, a i w samych Kielcach :( Ale jak widzisz - u nas ciężko o realną pomoc :( Trzeba szukać osób z Ostrowca, Starachowic.

Tu jak widzisz - z Kielc wchodzę praktycznie ja - a my mamy na glowie prawie 30 psów :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...