Jump to content
Dogomania

ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1


Recommended Posts

Jeżeli jeszcze nie macie preferencji wyborczych, to bardzo proszę głosujcie na partię RAZEM . To młodzi , wrażliwi ludzie , w dużej mierze prozwierzęcy. Jak wynika z ich programu, los zwierząt nie jest im obojętny. Wiemy, ze na dotychczasowe ekipy nie ma co liczyć, jeżeli chodzi o zwierzęta.
Myśle, że nie tylko jeśli chodzi o zwierzaki taki świeży powiew się przyda.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

tu cisza...wszyscy odeszli, a psów zamiast ubywać, przybywa :( nie wiem, w co ręce wsadzić :( Szkoda...

 

u nas prawie 30 psów do adopcji

 

moze komuś sie spodobaja rudzielce?

 

Sara - 2 letnia sunia zabrana od chlopa z łancucha razem z synem

 

12074799_1031330223567551_68352709132319

 

Filip - prawie :) whippet ;)

 

12096551_1031335486900358_88996739882409

 

a może ktoś potrzebuje szczuro i myszolapa?

 

Tuptuś

 

12074665_1031346740232566_75994912344493

 

no i wiele, wiele innych, codziennie dostaje informacje o kolejnych psach, ale nie ma jak pomóc, bo adopcji brak

Link to comment
Share on other sites

  Ja mam dom ( a raczej mieszkanie)   z ludźmi  doswiadczonymi ( !)   chetnymi  do adopcji  zgodnej  pary psów  średniaków . Są z Poznania  więc  wiadomo  dalaeko ....  ale  gdbyscie mieli jakąś  zżytą   parę   tj  sprawdzoną   ,żeby bez  ryzyka niepowodzenia pojechały  do Poznania  do mieszkania  ( II pietro)  to piszcie .

Link to comment
Share on other sites

Mamy oczywiście - u nas do wyboru i koloru - zaraz wstawię :) Transport da radę :)

 

Rudolf - znaleziony przeze mnie w 2010 r w Wigilię :( proludzki, nie lubi ptactwa domowego i kotów. Jest przed kolano. Waga ok. 13-15 kg w zalezności od nośności brzucha :)

 

10610773_1031346413565932_30347663536915

 

 

i jego koleżanka z boksu Kaja - ok. 2 letnia suczka, ciutke wyższa od Rudolfa.

 

12074709_1031335783566995_90939571142250

 

tylko ludzie muszą wiedzieć, ze one z kojca, w sumie od szczeniaka, więc nei wiem, jak z zachowaniem czystości :(

Link to comment
Share on other sites

  Wszystko przekazuję  dalej i czekam      , jakis  biedak  lub  dwa  tam trafia  bo  DS  bardzo  ok  ale  wybór  jak wiecie  to droga przez mekę  :(!!

wiem,że ciężko jest wybrać ja tylko od siebie dodam jako opiekunka Rudolfa i Kai psiaków,które wstawiła Andzia,że Rudi strasznie chudnie mimo dobrego odżywiania,wygryza łapy do krwi i siedzi na zimnym betonie i marznie(mimo,że ma ciepłą budę)wypatrując swojego człowieka-dusza mnie od tego boli.

Link to comment
Share on other sites

Hmmm , 

Ajula  była z wizyta  przedadopcyjno- doradczą   coby dogadać  szczegóły. Rzeczywiście pomogła  DS  ustalić  podstawowe punkty , czego ja tez   chciałam i o to  DS prosiłam  .Wiem ,ze  najlepiej  szukać " celowanie " a nie ogólnie na forum  ( bo to rodzi  zbyt  wiele  nadziei  w  wielu miejscach :(.

Jednym słowem post na  " przygarnę .."  nie był  moim  celem  dlatego napisałam  pytanie  na wątku tylko i na pw  pytałam  Ajule   o ew  psy  z jej watków

...Czasami  jednak nie wychodzi  jakby się  chciało ......Jak  wiecie  wszystkie "owczarki kieleckie" są mi szczególnie  bliskie !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...