Jump to content
Dogomania

ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1


Recommended Posts

Kaja pojechała wczoraj do domu we Wroclawiu. To fotka z nowego domu.

2qkl1d1.jpg

A szczeniaczek, towarzysz pekinki znalazł dom w Kielcach.

Ha, najbezpieczniej pod stołem albo biurkiem! Zupełnie jak moja Dziunia. Jest już u mnie od 9 lat, ale nadal mieszka pod stołem, na którym stoi komputer, na którym właśnie piszę. Pewne rzeczy się nie zmieniają.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja zaglądam, ale tylko tyle mogę...Andziu, jak sytuacja w "terenie"?

 

bez zmian...schron przyjmuje glownie psy w typie rasy,resztę olewa - a tych jest w ciul biegających, na koty podobno miejsca nie mają ...a psów jak sie chwalili nie tak dawno mieli ledwie ok. 90! to co to jest w porownaniu do 'naszych" 184 w porywach i kilkunastu kotow albo i kilkudziesięciu w porywach ? i oczywiście remontów konca nie widać - terazmabyć pięknie,piętrowo i podobno nawet z basenem :) nienawidzę tego miasta i tego wojewodztwa!

Link to comment
Share on other sites

Ooooo, zaglądam po dłuższej przerwie, a tu tylu gości na wątku:). Przerwa spowodowana kompletnym zniechęceniem, bo jak tu sie nie zniechęcić, jak psiaki tkwią miesiącami w hoteliku i nie można im znaleźć domów.

Ale dzisiaj szczęśliwy dzień, bo do domu poszła Ika po roku czekania!!!

wusaxf.jpg

Mała fajna suczka , ogłaszana non stop, nie było ani jednego telefonu, dom znalazła dzięki znajomej. Bardzo fajny, ma psa do towarzystwa, z którym od razu sie zaprzyjaźniła.

Tytus, Raja i Rubin dalej czekają.

ff4ahk.jpg

wi0nbq.jpg

Misiu i Czarek trafiły niestety do schronu :(, Misia już podobno ktoś adoptował, ale Czarek dalej tam tkwi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...