Jump to content
Dogomania

ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1


Recommended Posts

Nie rozpędzajcie się z węgielkową. Gdyby to było 5 lat temu, to bylby heroizm, ale teraz zabrałam Folgunię i wiedziałam, że nie pakuję się sama w mega problem.
Fajnie się ratuje, jak się ma najlepsze Zaplecze na świecie :loveu: Wy Wariatki Wszystkie.. (i Szu).
Smród rozkładającego się guza mi nie przeszkadzał, bo byłam szczęśliwa, że ją wiozę, ze mi ją dali, że nie trzeba było wykonywać kombinacji alpejskich, zeby ją przejąć. Człowiek jedzie zmordowany upałem i robotą, z brudnym, śmierdzącym zwierzakiem na siedzeniu obok, i się cieszy, jakby milion w totka wygrał.
Ostatnio to samo przeżyłam z colinką (ona nie śmierdziała, ale miałam adrenalinę z innego powodu;)).
[SIZE=3][SIZE=2]Proszę mi zazdrościć, bo to uczucie jest cudowne.
Zresztą, dobrze je znacie!:lol:
[/SIZE][/SIZE]To są chwile bezcenne.
[SIZE=3][SIZE=2]No!



[/SIZE]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wegielkowa']-------------------------------------------------------------

[URL]https://www.facebook.com/photo.php?v=837241216286303[/URL]

--------------------------------------------------------------


Byłyśmy w sobotę u Mirki na grillu. Mirka, dzięki. Kilkanaście osób i kikanaście psów szalalo po posesji.

Było bardzo wesoło, a nawet baardzo wzruszająco.

Bardziej się cieszę z "wzruszająco".... bo jak zwykle, kilka chaotycznych akcji, wyprodukowało kolejny niezaplananowany cud, prawda?[/QUOTE]

A imprezka była super:multi:! Gdzie byli Ci których nie:angryy: było?! Pytam się:mad:!

Link to comment
Share on other sites

Violetka słyszałam,ze coś plotkowałas o mnie na imprezie:cool3:..nie bardzo słyszałam:roll:,ale...że pamietam, nie pamiętam...jakoś tak...:cool1:
Na wszelki wypadek,żebys nie miała powodu NIKO na Kielce zrobiłam.:multi:
[URL]http://www.morusek.pl/dodaj_ogloszenie/dodaj.php[/URL]

Linssi co dla Ciebie znaczy ostatnia chwila??!!:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']A ja sobie przywlokłam ze wsi takiego burasa (żeby nie być gorsza od węgielkowej, ale gdzie mi tam do niej..........)
[/QUOTE]
Tyż piknie;)
[quote name='Linssi']2-3 dni przed[/QUOTE]
Hehe...no cudnie, zanotujemy sobie.:cool1:

[quote name='divia_gg']A mnie przeszła mysl, zeby sie z Wami zobaczyc, ale bylo tylko niesmialo wspomniane raz na watku i pozniej nic, wiec pomyslalam ze nie ma impry. Moze nastepnym razem;) Bo ja caly czas jestem, codziennie czytam, mimo, ze nie pisze.[/QUOTE]
Tak w ogóle to wiesz divia jak jest...sami swoi...jest info to można się na pw dopytać.Nie wiedziałyśmy,ze znajdziesz czas:eviltong: bo byśmy indywidualnie Cię zaprosiły.;)
Szkoda że Was nie było:roll: Tak rzadko się spotykamy a warto, żeby uwierzyć, że tacy ludzie istnieja naprawdę:loveu::loveu:

I....[B]Franek na Kraków[/B]
[URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/240017/FRANEK-12miessrednirodzinnyprzyjazny-pies-z-domu-tymczasowego/#.U-vAPWNNFf0[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='savahna']Tyż piknie;)

Hehe...no cudnie, zanotujemy sobie.:cool1:


Tak w ogóle to wiesz divia jak jest...sami swoi...jest info to można się na pw dopytać.Nie wiedziałyśmy,ze znajdziesz czas:eviltong: bo byśmy indywidualnie Cię zaprosiły.;)
Szkoda że Was nie było:roll: Tak rzadko się spotykamy a warto, żeby uwierzyć, że tacy ludzie istnieja naprawdę:loveu::loveu:

I....[B]Franek na Kraków[/B]
[URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/240017/FRANEK-12miessrednirodzinnyprzyjazny-pies-z-domu-tymczasowego/#.U-vAPWNNFf0[/URL][/QUOTE]

Do mojego hoteliku nie:evil_lol: trzeba zapraszać!!! Miałam kłopoty z dogo -dzięki eweli znów jestem! Jeśli ktoś krzyknie hasło ,że u mnie zbiórka - czarownice świętokrzyskie , przybywajcie:stormy-sad:!!! I nie tylko świętokrzyskie:bluepaw::bluepaw::bluepaw::bluepaw::bluepaw:.....

Link to comment
Share on other sites

-[quote name='savahna']Violetka słyszałam,ze coś plotkowałas o mnie na imprezie:cool3:..nie bardzo słyszałam:roll:,ale...że pamietam, nie pamiętam...jakoś tak...:cool1:
Na wszelki wypadek,żebys nie miała powodu NIKO na Kielce zrobiłam.:multi:
[URL]http://www.morusek.pl/dodaj_ogloszenie/dodaj.php[/URL]


Savahna - dziękuję:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='divia_gg']A mnie przeszła mysl, zeby sie z Wami zobaczyc, ale bylo tylko niesmialo wspomniane raz na watku i pozniej nic, wiec pomyslalam ze nie ma impry. Moze nastepnym razem;) Bo ja caly czas jestem, codziennie czytam, mimo, ze nie pisze.[/QUOTE]

Do mnie nie trzeba zapraszać :)

Link to comment
Share on other sites

devon, fajne.
A ja za chwilę zawożę kociambrę Magdy na obwodnicę Kielc :). Pan blabla zawozi do Ursusa, skąd kotika pojedzie do Sokołowa Podlaskiego :). Umówieni jesteśmy na 2.00.

Pszczelareczko Magdo, dzięki za pyszny miód. Mniam, mniam.

A wiecie, ze w przyszłym roku Szuowie mają 25tą rocznicę przezycia małżenskiego i robią dla nas wielką imprezę? Ja mam już prezent. Mam nadzieję, że Wasze prezenty będą sie dobrze komponowały z moim.

Link to comment
Share on other sites

Przekazałam, trochę miauczała, więc popsikałam cały transporter kocimiętka i przestała wyciągać ręce przez kraty transporterka. Samochód prowadzi ładna dziewczyna, a jej chłopak bawi się przez kraty z kociną. Dziewczyna marzy o MC. Powiedziałam, zeby nie kupowała, zaraz jej znajdziemy:).

Szareńkowa przejęła białą sierotkę z niebieskimi kropkami na dt. Sierotka miała oczko chore i dlatego odłowiłyśmy ją z Aśką Alienkową w klatkę łapkę> Bidula siedziała od niedzieli u wetów. chyba odłowimy pozostałe 2 pięknoty i ich mamusię. Kto chętny do zabrania na dt?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='savahna']
Tak w ogóle to wiesz divia jak jest...sami swoi...jest info to można się na pw dopytać.Nie wiedziałyśmy,ze znajdziesz czas bo byśmy indywidualnie Cię zaprosiły.;)
Szkoda że Was nie było:roll: Tak rzadko się spotykamy a warto, żeby uwierzyć, że tacy ludzie istnieja naprawdę:loveu::loveu:
[/QUOTE]
No wiem wiem. Ale mnie nie trzeba indywidualnie:eviltong:, tylko myslalam, ze jakies zmowy wieksze beda na watku. Nastepnym razem juz dopytam na pewno i mam nadzieje, ze sie uda mi zjawic;)

[quote name='mira145']Do mnie nie trzeba zapraszać :)[/QUOTE]

:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wegielkowa']
Szareńkowa przejęła białą sierotkę z niebieskimi kropkami na dt. Sierotka miała oczko chore i dlatego odłowiłyśmy ją z Aśką Alienkową w klatkę łapkę> Bidula siedziała od niedzieli u wetów. chyba odłowimy pozostałe 2 pięknoty i ich mamusię. Kto chętny do zabrania na dt?[/QUOTE]

Potwierdzam, przejęłam.
[IMG]http://images67.fotosik.pl/82/6de7faad9f1d41cdgen.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...