Jump to content
Dogomania

Mwpr Leszno Prestige 2010


Tofipom

Recommended Posts

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]MWPR LESZNO PRESTIGE 5-6.06.2010r.[/B]

[COLOR=Red]Obsada sędziowska:

5.06.10r. - sobota [/COLOR][COLOR=Black][B]

GR I[/B]
Anna Pulikowska-Klimonda
Michael Drennan (IRL)
Chan Weng Woh (MAL)
Andrzej Kot
Peter Harsanyi (H)

[/COLOR]
[COLOR=Black][B]GR III [/B][/COLOR][COLOR=Black]

Petr Rehanek (CZ)
Maria Zasada
Sandor Szabo (H)
Piotr Król
Magdalena Świętoń

[B]GR IV [/B][/COLOR]
[COLOR=Black]
Aleksander Skrzyński

[B]GR V

[/B]Elaine Drennan (IRL)
Michael Drennan (IRL)
Piotr Król
Maria Zasada

[B]GR VIII

[/B]Angela Hancock (IR)
Zdenka Jilkova (CZ)
Chris Hancock (IRL)

[/COLOR][COLOR=Red]6.06.10r. - niedziela[/COLOR]
[COLOR=Black]
[/COLOR][COLOR=Black][B]GR II

[/B][/COLOR][COLOR=Black]Anna Nalazek
[/COLOR][COLOR=Black]Elaine Drennan (IRL)
[/COLOR][COLOR=Black]Peter Harsanyi (H)[/COLOR]
[COLOR=Black] Michael Drennan (IRL)
[/COLOR][COLOR=Black]Sandor Szabo (H)[/COLOR]
[COLOR=Black]Petr Rehanek (CZ)[/COLOR]
[COLOR=Black]Jerzy Mrugasiewicz
[/COLOR][COLOR=Black]Aleksander Skrzyński
[/COLOR][COLOR=Black]Andrzej Kot [/COLOR][COLOR=Black]
[/COLOR]
[COLOR=Black] [B]GR VI
[/B][/COLOR][COLOR=Black]
Andrzej Mania [/COLOR]
[COLOR=Black] Andrzej Kot [/COLOR]
[COLOR=Black]Petr Rehanek (CZ)
[/COLOR][COLOR=Black]Maria Zasada[/COLOR]
[COLOR=Black]
[/COLOR][COLOR=Black][B] GR VII

[/B][/COLOR][COLOR=Black] Sandor Szabo (H)[/COLOR]
[COLOR=Black]Chris Hancock (IRL) [/COLOR]

[COLOR=Black][B] GR IX
[/B][/COLOR][COLOR=Black]
Zdenka Jilkova (CZ)[/COLOR]
[COLOR=Black] Chan Weng Woh (MAL)[/COLOR]
[COLOR=Black] Piotr Król
Maria Zasada
Magdalena Świętoń[/COLOR]

[COLOR=Black][B]GR X

[/B][/COLOR][COLOR=Black]Andrzej Kot
Piotr Król
Jerzy Mrugasiewicz
[/COLOR]

[COLOR=Black]Zgłoszenia do 30.04.2010r.
e-formularz na pewno będzie ;) no to czekamy :p
[URL]http://www.zkwp.leszno.pl[/URL][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tofipom']Jeżeli planujesz Mł.Ch., to wystawiaj w młodzieży, im więcej tytułów tym lepiej ;)

Miło będzie znowu was spotkać :)[/QUOTE]

Syriusz ma już dwa wnioski, a przed Lesznem będą jeszcze 3 wystawy na których może zdobyć brakujący wniosek... ale z kolei jakby dostał NJwR i BOB to na finały wychodzi 2 razy, a jak w pośredniej no to tylko na grupę będzie mógł wyjść... choć z kolei pewnie na BIS Junior na międzynarodowej będzie i tak ogromna konkurencja, a z kolei ma duże szanse na CWC i to z międzynarodówki... i tak źle, i tak nie dobrze :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ufff... myślałam, że może coś źle zrobiłam. Człowiek sie jednak przyzwyczaja do pewnych rzeczy, jakoś mi nie swojo przy braku potwierdzenia wysłania zgłoszenia-przy wszystkich innych momentalnie otrzymywałam e-mail zwrotny. A teraz pierwszy raz zgłaszam do Leszna-może tutaj są inne reguły... czas pokaze.

Link to comment
Share on other sites

Witam będzie to moje pierwsze zgłoszenie psa na wystawe wiec jesli moge prosić o pomoc.Mam pare pytań.Wypełniam ten wniosek potem przesyłam go emailem to wiem ,a kiedy opłacam wystawę odrazu po przesłaniu wniosku?Czy moge opłacić wystawe z konta internetowego czy lepiej na poczcie ,by miec potwierdzenie?Czy potem to potwierdzenie muszę zabrać?Czy musze przesłać jakieś kserokipie rodowodu itp. listem pocztowym na adres Zwiazku w Lesznie?Bardzo dziekuje za pomoc

Link to comment
Share on other sites

Jeśli zgłasza sie psa drogą elektroniczną, nie ważne jak płacisz byle wpłata doszła do 30 kwietnia - wtedy mija termin zgłoszeń. Tzn możesz teraz wypełnić zgłoszenie, a przelew zrobić w przyszłym tygodniu. Jeżeli zgłoszenie idzie przez oddział macierzysty lub pocztą, faxem itp.. trzeba złożyć zgłoszenie i dołączyć dowód wpłaty również do dn. 30 kwietnia.

Link to comment
Share on other sites

Już wysłałam zgłoszenie przez internet czy musze juz opłacic czy poczekac na potwierdzenie ,ze zgloszenie zostało przyjete?
Czy dowód wpalty trzeba mieć na pismie jak sie jedzie na wystawę ?Pytam ,bo jesli zrobie przelew przez internet ,nie bede miała dowodu wplaty ,a wydrukowanie go w banku kosztuje 7 zł wiec jesli trzeba go mieć na wystawe to chyba lepiej zrobic opłate na poczcie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marteczka77']Już wysłałam zgłoszenie przez internet czy musze juz opłacic czy poczekac na potwierdzenie ,ze zgloszenie zostało przyjete?
Czy dowód wpalty trzeba mieć na pismie jak sie jedzie na wystawę ?Pytam ,bo jesli zrobie przelew przez internet ,nie bede miała dowodu wplaty ,a wydrukowanie go w banku kosztuje 7 zł wiec jesli trzeba go mieć na wystawe to chyba lepiej zrobic opłate na poczcie?[/QUOTE]

hmmm... zawsze warto mieć potwierdzenie przelewu. Ja płace przez internet czy to przez Bank PKO, mBANK czy ING mam możliwość wydrukowania sobie potwierdzenia. Też zgłosiłam psa drogą elektroniczną, ale wole jeszcze się upewnić czy aby napewno zgłoszenie doszło zanim zapłacę, bo potwierdzenia nie dostałam a mineło już 2 tyg :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...