Jump to content
Dogomania

Zazdrość


Jagoodkaxd

Recommended Posts

Mój pies jest agresywny do innych ,ale po jakiś czasie po prostu oleje tego innego psa. A więc moga, sobie tak biegać i Chester nie zwraca na tego innego psa uwagi. Ale kiedy ten pies do mnie chce podejść , to Chester zaczyna na niego warczeć ..

Czy mieliście może taki problem? Jak go zwalczyć?


P.S Najpierw dodałam do subforum agresja ,ale tu się chyba lepiej nadaje.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Na początku spotkania z innym psem trochę powarczy , potem go ma gdzieś, a jak tamten pies do mnie podchodzi ,to warczy na niego i go odgania ode mnie .

Tak samo było , jak miałam sunie na DT , ona była na podwórku. Mogły sobie biegać i bawić się na podwórku ,ale jak ja się pojawiłam ,to Chester nie pozwalał jej podejść do mnie , odganiał ją warcząc. Ta jego zazdrość objawia się tylko przymnie , po praktycznie to ze mną ma największy kontakt, razem śpimy w łóżku , to ja z nim głównie chodzę na spacery , baię się z nim itd.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

mój piesek też był kiedyś zazdrośnikiem ale mu przeszło ;) poprostu jak szłam na spacer z kolezanka to niebawiłam się z jej psem bo inaczej mój go atakował i jakoś mu przeszło teraz mogę głaskać inne psy i on niema nic przeciwko ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...