Jump to content
Dogomania

pasta & szczoteczka do zębów dla psó


saraga

Recommended Posts

[quote name='Mari']ktoś stosował może preparat Teddys Pride? [url]http://www.sklep-zoologiczny.eu/2011/03/teddys-pride-profesjonalna-ochrona-jamy-ustnej-psa-i-kota/[/url]
zainteresował mnie opis i opinie zagraniczne. do tego odszedł by jeden z wieczornych obowiązków ;)[/QUOTE]

[quote name='Nikuśka']Nie stosowałam i szczerze mówiąc nie wiem w jaki sposób ma on czyścić żeby jeśli dodaje się go do jedzenia:)
No ale niech się wypowiedzą inni;)[/QUOTE]

też wydało mi się to dziwne, ale na amerykańskich forach ma zaskakująco dobre opinie. mimo to wolałabym wysłuchać recenzji rodaków ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Właśnie czytałam te amerykańskie opinie:)
To wypowiedz jednej osoby z takiego forum(przetłumaczona):
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mój wet mówił że to bardzo dobry środek do pielęgnacji zębów i że prawie wszyscy jego pacjęci maja myte tym zęby.
Więc i ja spróbowałem i przyznam że efekt niesamowity, zęby są białe i błyszczące, a do tego mój Locki tez jest zadowolony.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początku jest dobre, no ale tak na prawdę nie znamy skutków mycia tym psu zębów przez np. 5 lat.
ja wolę zaczekać aż ludzie kilka lat będą tego używali i dopiero wypróbuje;)

Link to comment
Share on other sites

ja myślałam aby latem spróbować, na obóz IPO byłoby jak znalazł, nie musiałabym wieczorami jeszcze babrać się ze szczoteczka i pastą. na dłużej na pewno nie bo uważam, że dobrze jednak jest psu do paszczy zaglądać ;)
ciekaw tylko czy nie obciąża to wątroby?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

ja myję mojemu psu od czasu do czasu zęby a dodatkowo co ważne, dawajcie do zabawy rzeczy, które tez przy gryzieniu pielęgnują ząbki. Są tez takie specjalne zabawki do zabawy dla psa, które przy gryzieniu oczyszczają tez psie ząbki i służa do ich pielęgnacji. Lubię dawac mojemu psu takie gadżety bo nie dość, że z ich zabawą ma niezłą frajdę to jeszcze w dodatku dostarcza mu to witamin i pielęgnuje zęby, w Krakvecie dość spory wybór takich rzeczy jest.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

[COLOR=black]Na e-karma.pl widziałam pastę i szczoteczkę do zębów, takie 2 w 1. Szczoteczka jest potrójna., to myślę, że mycie idzie dużo, dużo szybciej. Co do zachowania, to trudno mi powiedzieć, jak psa nie przyzwyczajonego do tego typu zabiegów nauczyć spokoju. Można ewentualnie zastąpić to mycie tymi gryzakami. Dużo osób ich używa. [/COLOR][COLOR=black][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

w rossmanie są fajne szczoteczki do zębów dla niemowląt,kupiłam swoim kotom:)
może i małe pieski skorzystają-jest to komplet trzech różnych szczoteczek[malutka i miękka włosiana,mięciutka gumowa i gumowa,która wygląda jak coś do czyszczenia rur;)] za 10,50zł.
fajne są,nie takie duże jak te dostępne w zoologicznym[w zoologicznym są zwykle uniwersalne dla psów]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 7 months later...

Ja swojemu psiakowi kupiłam najtanszą pastę wraz ze szczoteczką (oczywiście wsyzstko przeznaczone dla psów). Zapłaciłam coś okolo 20zł i staram sie myć nia ząbki przynajmniej raz w tygodniu.. Moja psina tego nie znosi, ale zawsze próbuję ja czyms zająć, jedna reka głaskać. Dodatkowo daje jej raz na 3/4 dni jakąś kość do gryzienia żeby mogła zetrzeć sobie kamień z ząbków :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...