Jump to content
Dogomania

Sosnowiec,Milka już w cudownym DT!


Rybka_39

Recommended Posts

Piesek w typie border collie, zobaczyłyśmy go z Kasią wczoraj szukając innego psa.
Piesek ma problemy z przednią łapa, jest wystraszony i wycofany.
źle znosi pobyt w schronisku.
Wdać że bardzo cierpi.
Jest w boksie z 2 owczarkami i szorstkowłosym psem.
W schronisku w Sosnowcu panują kiepskie warunki ( mało powiedziane)...psy są stłoczone.
Piesek jest zdominowany, tulił się do ręki, ale gdy wyciągnełyśmy aparat wycofał się, bedactwo. Crying or Very sad

Pilnie szukamy DT!
Mogę wyciągnąć psa i dać kilka dni na hotelik, jak będzie miejsce w Katowicach, jeśli znajdzie się DT, albo DS!

[COLOR=Red]Piesek okazał się cudowną sunią już w DT u: Teresa Borcz!!!!
Dziękujemy z całego serca![/COLOR]
[SIZE=7]Aktualizacja:[/SIZE]

Milcia jest już wysterylizowana, była szczenna, bo przebywała w boksie z innymi psami!:angryy::mad::mad:
[quote]czuje się świetnie i nawet się pięknie łasi i merda ogonkiem. Przed nami, za parę dni nowa wizyta u weta na ściąganie szwów.to było najważniejsze . Trochę oczka zrobiłyśmy, i małą ranke na nodze.trzeba popracować narazie nad żołądkiem i jelitami bo nie były całkiem ok. Na spacerkach sobie radzi, ale po dłuższym utyka, sama nie mogę rozpoznać czemu. Bedę robić chyba prześwietlenie, aby mieć pewną diagnozę, ale i prześwietlenie i badanie łapeczki u fachowca potrzebuje troche kasy.[/quote][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/8381/borderg.jpg[/IMG]

Jakby co mój telefon 784926138 ( w tygodniu proszę dzwonić po 14)
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rybka, na pierwszej stronie w wątku sosnowieckim jako numer[COLOR=Black][B] [/B][/COLOR][SIZE=2][COLOR=DarkGreen][COLOR=Black]348/611/2009 jest tez jakis Border ale raczej inny. Tego juz chyba w schronie nie ma. [/COLOR][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GameBoy']ryba jestem ale poczytam jutro - padam z nog[/QUOTE]

No dobrze, że chociaż tyle napisałaś, se możesz podać łapę z dg, wchodzą bo kazali:diabloti:, z dobrej woli i dobrego serca już tu śledzić moje wąteczki a nie mi tu marudzić.:mad::evil_lol:

Na borderowym gadają, ze nasz borderek to bardziej spanielkowy jest.:roll:
Tak czy siak szukamy Dt, bo do DS z kulawa łapą nie pojdzie...trza by go zdiagnozować....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybka_39']No dobrze, że chociaż tyle napisałaś, se możesz podać łapę z dg, wchodzą bo kazali:diabloti:, z dobrej woli i dobrego serca już tu śledzić moje wąteczki a nie mi tu marudzić.:mad::evil_lol:

Na borderowym gadają, ze nasz borderek to bardziej spanielkowy jest.:roll:
Tak czy siak szukamy Dt, bo do DS z kulawa łapą nie pojdzie...trza by go zdiagnozować....[/QUOTE]

Rybol nie denerw się ;)
przecież wiesz, że takie kudłatki to nie moja bajka ;)
ciężko będzie o DT przed świętami i o kasę obawiam się, że też ..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...