Jump to content
Dogomania

Szydłowiec- potrzebna pomoc - co chwilę kolejne psy w potrzebie - najnowsze wieści w ostatnich postach


Recommended Posts

[quote name='Marinka'][B]Dziewczyny, świetnie, że ktoś na fb poruszył ważną kwestię odnośnie głosowania :)

Ja również głosowałam wcześniej przez mozillę i portal pokazał mi, że z tego komputera już oddano głos.
Myślałam, że wszystko jest ok. dopóki nie przeczytałam wpisu na fb.
Oddałam dziś więc wreszcie głos prze Internet Explorer :)...ufff :) Głos 843 :) - to mój głos :)[/B][/QUOTE]

O rany ja też myślałam, że głos już oddałam , dopiero jak weszłam na ten wątek przeczytałam, że coś jest nie tak. Zalogowałam się jeszcze raz przez Int. Exproler i faktycznie dopiero teraz mój głos zaliczony! Ciekawe ile jeszcze osób tak głosowało... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GatoNegro22']O rany ja też myślałam, że głos już oddałam , dopiero jak weszłam na ten wątek przeczytałam, że coś jest nie tak. Zalogowałam się jeszcze raz przez Int. Exproler i faktycznie dopiero teraz mój głos zaliczony! Ciekawe ile jeszcze osób tak głosowało... :shake:[/QUOTE]
Potwierdzam,też dopiero teraz oddałam swój głos przez Int.Expllorer...To jest po prostu skandal!!!

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://forum.kocie-hospicjum.pl/viewtopic.php?f=5&t=117&sid=82405fc6290cc99e15f3d817eebfc5ab&start=90[/URL]

a gdyby dalej były wątpliwości proszę
program o anonimowych

[URL]http://uwaga.tvn.pl/56786,news,,niechciana_pomoc_bezdomnym_zwierzetom,reportaz.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilith27'][URL]http://forum.kocie-hospicjum.pl/viewtopic.php?f=5&t=117&sid=82405fc6290cc99e15f3d817eebfc5ab&start=90[/URL][/QUOTE]


do tej pory nie pisąłam nic na zaczepki na wydarzeniu .. cierpliwie tylko czytałam ..
i nie wczytywałam sie od dwóch dni w ten wątek z braku czasu ..

TO JA ZACYTUJĘ TO TO CO NAPISAŁAM NA WYDARZENIU ... i tylko ALBO AZ TYLE ..
bo nie mam zamiaru szykanować innych aby zyskać coś DLa NASZYCH PODPOIECZNYCH ..

a to że niektóre osoby nie umieją odórznić NAS konkretnie od reszty innych osób które nas ZNAJĄ OD TYCH PRAWIE TRZECH LAT I wiedzą co zrobiliśmy i KAŻDE SŁOWO trakstują jako NASZE SŁOWA .. to PORAŻKA TOTALANA .. każdy ma prawo miec swoje zdanie ..

ja nie jestem w stanie kontrolować wypowiedzi INNYCH OSÓB ..
PO 1-wsze nie mam czasu , PO 2-GIE każdy ma prawo do swojego zdania ..


[QUOTE]naszą zasadniczą róznicą jest to że PRACUJEMY I mamy PRACĘ która pochłania większość dnia, a kacper studiuje na dwóch kierunkach a sprawami zwierząt zajmujemy się kosztem wolnego czasu i rodziny .. ANITĘ PRAWIE KAŻDY KOJARZY wystarczy się wysilić i na fb ją znajdą .. JA SIE NIE AFISZUJĘ bo siedze tu na codzien w szydłowcu i nie mam zamiaru miec przywiązywanych psów pod bramą .. ale jak ktoś się postara to tez mnie znajdzie .. ALE PO CO .. lepiej sobie pop..erzyć ZESMY ANONIMOWI .. JESTEŚMY TWORAMI WIRTUALNYMI .DOBRE ..[/QUOTE]


[QUOTE]moze PIT-a z 2011 r, mam na rozkaz wstawić .. tylko poproszę tez drugiej strony .. /kamila[/QUOTE]

[QUOTE]po drugie FUNDACJA ANITY została założona po to aby połączyć jej pasje - ZABYTKI I POMOC ZWIERZĘTOM ... TO JET MŁODA Fundacja - działa od 1,5 roku .. ONA SAMA musi się martwić o księgową , o rozliczenia , o opanowanie wszystkich spraw w tym związanych .. JA JEJ POMAGAM jak UMIEM .. nie ma to jak UZYSKAĆ POPARCIE Fundacji znanej W CAŁEJ POLSCE I opierając się na zaufaniu ludzi do TEJ FUNDACJI zbierać datki ... A POTEM TYLKO SOBIE zROBIĆ ILE PRZYSZŁO .. a resztą spraw już się nie martwic .. ZAZDROSZCZĘ ..[/QUOTE]


[QUOTE]nie tłumaczę sie .. tak to juz bym dawno weszła w kilka dyskusji .. tak dotąd cerpliwie tylko czytałam ..ale JUZ widzę ze niedługo bede musiła podac swój PESEL aby innym "dobrze zrobić " .. . TYLKO jak ktos nie moze znalezc nic o nas jako autentycznych OSOBACH ..to na pewno NIC NIE WIE DOKŁADNIE O naszej sytuacji .. nie wiedzą ile przeszliśmy żeby zmienić coś w SZYDŁOWCU ..ile nerwów, niekiedy kłótni .. ILE OSÓB MUSIAŁO BYC PORUSZONYCH ABY ZAUWAŻYĆ SYTUACJE W SZYDŁOWCU .. ile zmian zaszło ..i I TAK TO KROPLA W MOrZU POTRZEB w szydłowcu .. i[/QUOTE]

Edited by kama210
Link to comment
Share on other sites

kama Ty się nic nie stresuj. Wiadomo, że emocje się udzielają. Rzecz idzie o niebagatelną pomoc rzeczową. Tak czy siak zobaczysz, że z całego zdarzenia jeszcze wyjdzie wiele dobrego. Nawet jeśli bezdomniaki nie wygrają.....choć ja wierzę, że będzie dobrze. Widziałaś pw ode mnie ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilith27']kama Ty się nic nie stresuj. Wiadomo, że emocje się udzielają. Rzecz idzie o niebagatelną pomoc rzeczową. Tak czy siak zobaczysz, że z całego zdarzenia jeszcze wyjdzie wiele dobrego. Nawet jeśli bezdomniaki nie wygrają.....choć ja wierzę, że będzie dobrze. Widziałaś pw ode mnie ?[/QUOTE]

dzi,kei wielkie lilith27 że "walczysz " .. super że mamy wsparcie z zewnątrz ...

odpisałam na razie pobieżnie ..potem jak sie uspokoi to napiszę dokładniej :)


,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

a tu taka PROŚBA ..MAŁA

[SIZE=5][URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=15498[/URL][/SIZE]

[IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/278662_386348361432853_531385175_o.jpg[/IMG]

Edited by kama210
Link to comment
Share on other sites

Naprawdę trzeba gonić każdego znajomego do głosowania, koty atakują strasznie, wydałam już "majątek" na telefony i tłumaczenie jak się rejestrować i głosować. Dziwne, że mój brat, który zarejestrował się 28 i oddał głos na Szydłowiec jest niewidoczny (post w Poznajmy się), nic już nie rozumiem :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...