Jump to content
Dogomania

Zwłoki psa


zebra12

Recommended Posts

Wyszłam sobie z moją Sabą na spacer, a tam na środku ścieżki leżą świeże zwłoki psa w typie ONka. Na szyi ma zardzewiały łańcuch. Dzwoniłam do straży miejskiej, ale zwłoki nadal leżą :( Nakryłam je kocem. Ale co chwila ktoś ciekawski je odkrywa i już nie przykrywa.



[IMG]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/9/lb/ai/hstg/z15jddCstMMflQueMB.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

No fajnie, tylko ten pies leży przy samej ścieżce. Zaraz sobie chuligani zrobią zabawę z niego.
Obrażeń nie widać. Trochę krwi na przedniej łapie. ale nie przyglądałam się więcej, nie obracałam go. Sierść zmierzwiona, ale to normalne w tym stanie. Łańcuch sugeruje, że tego psa ktoś przyniósł, bo na osiedlu, w blokach nie trzyma się psów na łańcuchach... Jest kilka domów jednorodzinnych za łąkami, może stamtąd?
Ja nie wiem, jak można tak zrobić ze zwłokami własnego psa. Masakra. Już nie wnikam, co się stało, że nie zyje, bo pis na starego nie wygląda - brak siwizny. Ma szeroki pysk, jak szczenię. Nie wiem, co się mu stało. Ale widać, że jego życiem był łańcuch. Jest tak wkręcony w sierść, że być może wrośnięty. Brrr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...