Jump to content
Dogomania

Klubu Hodowców Acana


moth

Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mnie kosztowałoby 279 więc dla tych 10 zł nie opłaca mi się podejmować zobowiązań klubowych... Zresztą i tak jak na mój gust wygórowanych. A nawet dla hodowców cena nie jest jakoś powalająco niższa ;)

[quote name='ksara']Ładne te opakowania 30kg ???[/quote]
Nigdy w życiu nie widziałam Acany w opakowaniu 30 kg, więc nie wiem, czy ładne ;)

Link to comment
Share on other sites

Czy Ty może czytasz między wierszami ? Przecież ja nie namawiam nikogo do zapisania się do Klubu :crazyeye:
Nie dyskutujemy też o regulaminie,jest jaki jest ,każdy widzi :evil_lol:
Są jednak hodowle ( i nie tylko), które karmią Acaną i cena klubowa jest dla nich atrakcyjna.
Np.na Węgrzech sprzedaje się worki 25kg min.2 szt (więcej ile się chce) i kupuje każdy kto chce i ile chce.
Regulaminy każdego klubu są dla mnie "dziwne" :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ksara']Czy Ty może czytasz między wierszami ? Przecież ja nie namawiam nikogo do zapisania się do Klubu :crazyeye: [/quote]
Przecież ja nie twierdzę, że namawiasz :niewiem:

[quote name='ksara']Nie dyskutujemy też o regulaminie,jest jaki jest ,każdy widzi :evil_lol: [/quote]
Ksaro, nikt cię nie zmusza do dyskusji. Nie chcesz, nie dyskutuj.
Ja mam prawo wyrazić swoje zdanie, a jest ono takie, że gra nie jest warta swieczki.

A jesli zerkniesz na tytuł tematu, w którym się wypowiadasz, to może zrozumiesz dlaczego rozmawiam tutaj własnie o regulaminie Klubu Hodowców Acana.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ksara']Pisząc o regulaminie,miałam na myśli naszą dyskusję,która dotyczyła tylko ceny :)[/quote]A teraz to nie rozumiem :lol:
Cena odgrywa tu kluczową rolę, bo gdyby klubowe ceny były niższe, to może zastanowiłabym się nad wstąpieniem w jego szeregi i stosowanie sie do drakońskiego regulaminu. Ale ponieważ są jakie są, to acanowym klubowiczem nie zostanę. O czym piszę już chyba po raz trzeci :lol: Na tym więc zakończe tę do niczego nie prowadzącą dyskusję ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziwny zbieg okolicznosci, ze asher toczysz taka dyskusje z kims, kto mieszka tam, gdzie jeden z dystrybutorow acany na wlkp ;)
Ksara - drazysz ten temat w ten sposob, jakbys chciala pozniej ukarac sprzedawce ze sklepu www za sprzedaz w nizszej cenie karmy - asher jednak nie moze podac Ci tu linka do sklepu, gdyz jest to niezgodne z regulaminem forum.
Po wzroscie cen i obnizce jakosci karmy, ktora zaobserwowalam u swoich psow (sa od poltora roku na acanie lamb&rice) szukam innej karmy niestety.
Kiedy zamawialam od innego dystrybutora worki 20kg za 170zl z bezplatnym dowozem do domu, w sklepie mialam taki worek za 172zl bodajze (po znizce dla stalego klienta), cena oficjalna wtedy wynosila 180zl. W tej chwili ceny podskoczyly do 200-210zl, nadal za worki 20kg - nie slyszalam, aby je wycofano.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tufi']Dziwny zbieg okolicznosci, ze asher toczysz taka dyskusje z kims, kto mieszka tam, gdzie jeden z dystrybutorow acany na wlkp ;) [/quote]Nie powiem, żebym sie nie domyślała, że mój rozmówca ma coś wspólnego z tą karmą :lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 7 months later...

[quote name='hekate811']jest na stronie acany, wchodzisz w zakłądkę klub hodowcy, dalej wybierasz podpunkt na samym dole klub hodowcy i w nim na samym dole masz plik pdf z cennikiem do pobrania ;)[/quote]
Dziękuję :) jakie to są limity kwartalne, na jednego psa, od ilu do ilu?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam , mam pytanko odnośnie klubu acany. Na stronie acany sa dwa rodzaje cenników-zwykły i dla hodowców, nie ma natomiast cennika dla klubowiczów, nie hodowców. można być klubowiczem a nie byc hodowcą, skąd mam zatem wiedzieć która cena obowiązywałaby mnie gdy nie jestem hodowcą a chciałabym byc klubowiczem?
cena acana sport to np:
w sklepie acana "normalna" cena 18 kg to 223 zł,
w sklepie acana cena dla hodowcy 18 kg za 185 zł,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aaricia']Witam , mam pytanko odnośnie klubu acany. Na stronie acany sa dwa rodzaje cenników-zwykły i dla hodowców, nie ma natomiast cennika dla klubowiczów, nie hodowców. można być klubowiczem a nie byc hodowcą, skąd mam zatem wiedzieć która cena obowiązywałaby mnie gdy nie jestem hodowcą a chciałabym byc klubowiczem?
cena acana sport to np:
w sklepie acana "normalna" cena 18 kg to 223 zł,
w sklepie acana cena dla hodowcy 18 kg za 185 zł,[/quote]


poczytaj zasady bycia klubowiczem - to są właśnie hodowcy wyłącznie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...