Jump to content
Dogomania

Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...


AlfaLS

Recommended Posts

[quote name='Plicha']Halo, halo co tu tak cicho? Mają dziewczynki allegro?[/QUOTE]
Zaglądam do was sunie drogie ;). Nie wiem czy psiaczki mają allegro ale obawiam sie że nie:shake:. Allegro tyszakom robi magda222 a ona ostatnio była bardzo zajęta.......
Jeśli więc można poprosić o wszelki ogłoszenia, w tym allegro to bardzo, bardzo proszę ;).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='AlfaLS']Zaglądam do was sunie drogie ;). Nie wiem czy psiaczki mają allegro ale obawiam sie że nie:shake:. Allegro tyszakom robi magda222 a ona ostatnio była bardzo zajęta.......
Jeśli więc można poprosić o wszelki ogłoszenia, w tym allegro to bardzo, bardzo proszę ;).[/QUOTE]

I co z tym allegro?
Robić czy ktoś już zrobił?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda222']I co z tym allegro?
Robić czy ktoś już zrobił?[/QUOTE]
Magda jak możesz to zrób bo sądzę, że nikt nie robił;) A ja teraz mam taki młyn że już zapominam jak się nazywam więc o ogłoszeniach nawet myśleć nie mam kiedy:shake:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']Magda jak możesz to zrób bo sądzę, że nikt nie robił;) A ja teraz mam taki młyn że już zapominam jak się nazywam więc o ogłoszeniach nawet myśleć nie mam kiedy:shake:.[/QUOTE]

Postaram się zrobić w najbliższych dniach.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kochani czy ktoś mógłby pomóc w ogłaszaniu Abry i Magnatki? Jakiś tydzień temu Abra została pogryziona przez inne psy i przebywa teraz w schroniskowym szpitaliku ale przecież kiedyś będzie musiała wrócić do boksu :shake:. Myślę, że inne, młodsze psy wyczuwają że te weteranki są już słabsze, że oni-młodzi mogą rządzić :shake:. Czy uda nam się jakoś pomóc tym staruszkom?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']Kochani czy ktoś mógłby pomóc w ogłaszaniu Abry i Magnatki? Jakiś tydzień temu Abra została pogryziona przez inne psy i przebywa teraz w schroniskowym szpitaliku ale przecież kiedyś będzie musiała wrócić do boksu :shake:. Myślę, że inne, młodsze psy wyczuwają że te weteranki są już słabsze, że oni-młodzi mogą rządzić :shake:. Czy uda nam się jakoś pomóc tym staruszkom?[/QUOTE]

Jejku!!!:-(:-(:-(

No to mamy problem. A może tak:
[FONT=Arial Black][/FONT]
[FONT=Arial Black]Abra i Magnatka - dwie weteranki. Abra pogryziona!!! Czy zdążymy ją uratować?[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02']Zrobilam suniom Allegro, tylko poprosze dane konakotwe (e-mail i tel), bo narazie dalam tylko moj adres e-mailowy.

[URL]http://allegro.pl/item1158429752_abra_i_magnatka_sunie_zapomniane_przez_wszystkich.html[/URL][/QUOTE]
Sabinko bardzo dziękuję za odzew na moją prośbę o ogłoszenia :p. Piękne allegro - oby tylko ktoś sie suniami zainteresował... Telefon to myślę że najlepiej do Grazyny9915, która najczęściej odwiedza schronisko czyli 601 294 064. Mejl też chyba najlepiej do niej: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Ja też postaram się zrobić jakieś ogłoszenia naszym staruszkom ale to niestety dopiero w poniedziałek :shake:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']Sabinko bardzo dziękuję za odzew na moją prośbę o ogłoszenia :p. Piękne allegro - oby tylko ktoś sie suniami zainteresował... Telefon to myślę że najlepiej do Grazyny9915, która najczęściej odwiedza schronisko czyli 601 294 064. Mejl też chyba najlepiej do niej: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Ja też postaram się zrobić jakieś ogłoszenia naszym staruszkom ale to niestety dopiero w poniedziałek :shake:.[/QUOTE]

Do uslug i dziekuje za dane kontatowe! :lol: Narazie zrobilam suniom zwykle Allegro, ale przy odnowieniu je wyroznie.

[quote name='UBOCZE']Czy pogryzienie Abry jest groźne?

Tak myślę, może zacząć ogłaszać je oddzielnie...:roll:[/QUOTE]

Nie sadze ze oglaszanie ich oddzielnie jest konieczne, mysle ze wystarczy napisac w ogloszeniu ze suczki moga byc adoptowane osobno. Ja tak napisalam w Allegro.

Link to comment
Share on other sites

Obiecałam, że zrobię suniom allegro, ale nie wyrobiłam się :oops:
Złożyło się na to niewyrobienie kilka czynników, ale nie będę się tłumaczyć :oops:
Teraz to i tak nie ma żadnego znaczenia :oops:
Przepraszam :oops: i dziękuję Sabinko :Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda222']Obiecałam, że zrobię suniom allegro, ale nie wyrobiłam się :oops:
Złożyło się na to niewyrobienie kilka czynników, ale nie będę się tłumaczyć :oops:
Teraz to i tak nie ma żadnego znaczenia :oops:
Przepraszam :oops: i dziękuję Sabinko :Rose:[/QUOTE]
Magda ale my się uśmiechamy - jakbyś miała troszkę czasu to o inne ogłoszenia. Tych nigdy nie jest za dużo ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='AlfaLS']Abra najprawdopodobniej dalej w schroniskowym szpitaliku :shake:. Łapka nie doszła jeszcze całkiem do zdrowi........[/QUOTE]
Ojej. Biedna sunieczka ... czy to moze ona zaczela bojke ?
Sunie nie tak czesto walcza, a jak juz to nie bywa to az tak grozne, jak u chlopakow.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...