Jump to content
Dogomania

Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...


AlfaLS

Recommended Posts

[quote name='magda222']Przykro mi to oznajmić, ale Tymotea wycofuje swoją deklarację od nowego roku.[/QUOTE]
Magduś - mam prośbę - podziękuj serdecznie Tymotei za wspomaganie naszych Weteranek od samego początku. Bardzo, bardzo serdecznie jej dziękujemy za wszystkie wpłaty i dziękujemy za informację, że ich już nie będzie. To wcale nie jest takie częste, że ktoś potrafi napisać, że już nie będzie wpłacał... Tylko tak po cichutku liczy, że inni zapomną...
Na szczęscie nasza Megunia ma drobny zapasik w deklaracjach ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='polubek']coś mi się wydaje że nasza tyska ekipa z lekka rozpierzchła się po całym dogo[/QUOTE]
Niestety....Niektórych osób to już nawet nie ma na dogo...

Na konto Meggi wpłynęło:
- od Taks 300 zł. / za trzy miesiące/,
- od Magdy222 - 20 zł.
- od Tymotei 25 zł.,
- od Malibo57 60 zł.
- od Figi33 10 zł.
Razem 415 zł. [B]Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie wpłaty!!!! [/B]Przekazałam Kasi 350 zł. za hotelik do 08.12.2013r. i dziś Megunia ma na koncie 605,17 zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']Magduś - mam prośbę - podziękuj serdecznie Tymotei za wspomaganie naszych Weteranek od samego początku. Bardzo, bardzo serdecznie jej dziękujemy za wszystkie wpłaty i dziękujemy za informację, że ich już nie będzie. To wcale nie jest takie częste, że ktoś potrafi napisać, że już nie będzie wpłacał...[B] Tylko tak po cichutku liczy, że inni zapomną..[/B].
Na szczęscie nasza Megunia ma drobny zapasik w deklaracjach ;).[/QUOTE]

ja na to nie licze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='polubek']nie martw się. w marcu będzie o jednego więcej, co prawda nie będzie umiał jeszcze pisać , czytać a ni mówić ale a wszystko przyjdzie czas ;)[/QUOTE]
To z niecierpliwością czekamy na kolejnego dogomaniaka lub dogomaniaczkę :lol:.

Majku - te słowa nie były do Ciebie. Ty napisałeś, że nie możesz płacić. Ja pisałam o osobach, które nie płacą, nie napiszą, ze nie będą płaciły i nie odpowiadają na PW. Akurat u Weteranek tak nie było ale na innych wątkach tyszaków spotkaliśmy się z taką sytuacją kilka razy...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Wszystkim z wątku Meggi życzę wszystkiego dobrego w 2014 roku.:iloveyou:

AlfaLS, ja często zaglądam do Meggi. :)
Znam cały przepiękny wątek. Od początku, jeszcze z Abrunią.
Widzę, że Megunia ma się dobrze. Finansowo też. ;)
Pod koniec roku pisałaś o bazarku dla Rockiego, Meggi i Tiny.
Właśnie o Tinkę mi chodzi...
Znalazłam ją na stronie tyskiego schroniska... Więc nadal tam jest...
Szczupła czarnulka z miodowymi oczami, tak?
Jest szansa na wyciągnięcie jej ze schronu? Osiem lat... Straszne.
A może sunia ma już gdzieś swój wątek?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elisabeta']Wszystkim z wątku Meggi życzę wszystkiego dobrego w 2014 roku.:iloveyou:

AlfaLS, ja często zaglądam do Meggi. :)
Znam cały przepiękny wątek. Od początku, jeszcze z Abrunią.
Widzę, że Megunia ma się dobrze. Finansowo też. ;)
Pod koniec roku pisałaś o bazarku dla Rockiego, Meggi i Tiny.
Właśnie o Tinkę mi chodzi...
Znalazłam ją na stronie tyskiego schroniska... Więc nadal tam jest...
Szczupła czarnulka z miodowymi oczami, tak?
Jest szansa na wyciągnięcie jej ze schronu? Osiem lat... Straszne.
A może sunia ma już gdzieś swój wątek?[/QUOTE]
Tina jeszcze wątku nie ma :oops:. Udało mi się zdobyć kilka jej naprawdę fajnych fotek i trochę wiadomości i miałam wątek już założyć ale coś mnie jakieś przeziębienie solidne wzięło i na razie się do tego nie zabrałam. Myślę, ze najpóźniej w niedzielę go wreszcie założę i będziemy szukali jej domu. Raczej nie powinno być problemów z wyciągnięciem jej, dotąd nie było jak wyciągaliśmy inne tyszaki... Myślałam, że coś w tyskim schronie sie w tej dziedzinie zmieniło ale podobno - na szczęście - nie.

Już Cię / oczywiście nie tylko Ciebie/ zapraszam na watek Tiny, choć musisz poczekać do niedzieli :lol:.

Tina mi bardzo przypomina moją Dylankę, którą miałam z tyskiego schroniska. Była u mnie tylko rok ale zostawiła tak piękne wspomnienia, że .... musimy pomóc Tinie :p.

Link to comment
Share on other sites

Kochani, zapraszam na wątek tyskiej Tinki... Ona już prawie 10 lat siedzi za niewinność...
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249999-TINA-z-Tych%C3%B3w-prawie-10-lat-za-kratami-Wyrok-za-niewinno%C5%9B%C4%87-Pozna-co-to-wolno%C5%9B%C4%87"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249999-TINA-z-Tych%C3%B3w-prawie-10-lat-za-kratami-Wyrok-za-niewinno%C5%9B%C4%87-Pozna-co-to-wolno%C5%9B%C4%87[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

U naszej Meggi wszystko ok. Znowu ma nową wybraną koleżankę :lol:. A jak wszystko dobrze pójdzie to jeszcze w tym tygodniu dołączy do niej nasza inna tyszanka - Tina. Kasia ma po nią pojechać do schroniska już na dniach :multi:.

Finanse na pierwszej stronie uzupełnione ;). Dziś Meggi ma 700 zł. na koncie :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Alfa, 21.01 wysłałam kasę. Nie doszła?[/QUOTE]

Jezuniu, Agatko wybacz :oops:. Przez tą akcję z Tinką zupełnie zapomniałam to na wątku odnotować. Zaraz wszystko uzupełnię, wybacz proszę...

Edit - już wszystko wpisane na pierwszej, jeszcze raz przepraszam...

Edited by AlfaLS
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Skarbonka Meguni wzbogaciła się o wpłąty:
- od Figi33 10 zł.,
- od Randy 30 zł.,
- od Nikusia i Livki 25 zł.,
- od Malibo57 120 zł. / za dwa miesiące/,
- od Diany79 10 zł.
Razem 195 zł. [B]Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie wpłaty!!! [/B]Zrobiłam przelew dla Kasi za hotelik 350 zł. i dziś Meggi ma na koncie 585,17 zł.

meguniu - u nas już wiosna. U ciebie też?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']


meguniu - u nas już wiosna. U ciebie też?[/QUOTE]

U nas była ale się zmyła - od kilku dni pada i jest szaro, brzydko i zimno :-(
Alfa zapomniałam napisać, że Meggi dzisiaj skończyło się szczepienie. Miałam z nią podjechać wczoraj ale sama z sobą musiałam jechać do doktora, dzisiaj się kuruję więc jutro rano pojadę z Meggi ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Uzgodniłam z Kasią, że Meggi szczepimy tylko na wściekliznę :lol:. Wirusówki jej darujemy :lol:.

Na konto Meguni wpłynęło:
- od Magdy222 20 zł.,
- od NINKI1 60 zł.
Razem 80 zł. [B]Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystki ewpłaty!!!!!!![/B] Dziś Meggi ma na koncie 665,17 zł.

Kasiu a dałoby się zrobić jakieś nowe fotki Meguni? Może dalibyśmy nowe ogłoszenia, z nowymi fotkami?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Rozmawiałam z Kasią - u Meggi wszystko ok. Została zaszczepiona. Bedą też nowe fotki do ogłoszeń ;).

Na konto Meggi wpłynęlo:
- od Figi33 10 zł.,
- od Taks 300 zł. / za trzy miesiące/,
- od NINKI1 60 zł.
Razem: 370 zł. [B]Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie wpłaty!!!!!![/B] Dziś Meggi ma na koncie 1035,17 zł. I choć za parę dni płacimy za hotelik to i tak z kasą nie jest źle :lol:.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

[quote name='agata51']Melduję, że wysłałam za II i III, miziam i lecę dalej.[/QUOTE]
Bardzo dziękujemy!

A na konto Maeggi wpłynęło:
- od Sabiny02 50 zł. /za dwa miesiące/,
- od Randy 30 zł.
- od Diany79 10 zł.,
- od Livki 10 zł.,
- od Nikusa 15 zł.,
- od Agaty51 80 zł.,/ za dwa miesiące/,
- od Magdy222 20 zł.,
- od Malibo57 60 zł.,
- od Figi33 10 zł.
Razem: 285 zł. [B]Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie wpłaty!!!!!![/B] Zapłaciłam za szczepienie Meggi i hotelik i dziś Meggi ma na koncie 940,17 zł.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...