Jump to content
Dogomania

2xCACIB KOMAROM (Hu)- 22& 23.05.2010


Irviers

Recommended Posts

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jovi']A wiadomo już jak to jest z tymi CACami w klasie championów ? Liczą się czy nie ?[/QUOTE]
Dwa lata temu nie przyznawano CACa w kl. championów na klubówce. Dlatego na wszelki wypadek zgłosiłam swojego intera do otwartej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='efra-husky']Zosiu jak wygląda sytuacja na Węgrzech.

Czytam, że dojazd ze Słowacji do Komarom nie przejezdy a sam Komarom podtopiony :(

Odwołają wystawy???[/QUOTE]

ups my co prawda nie do Komarom sie szykujemy ale zaraz po sasiedzku na Slowacji :( mam nadzieje ze przestanie lać

Link to comment
Share on other sites

Ewa drogi na Słowacji też podtopione, lepiej sprawdź sobie czy w ogóle dojedziecie.

Niestety do końca tygodnia ma cały czas lać więc raczej lepiej nie będzie :(

Z tego co wyczytałam to drogi II i III w kierunku na Banską Bystricę, Koszyce są już zalane :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='efra-husky']Zosiu jak wygląda sytuacja na Węgrzech.

Czytam, że dojazd ze Słowacji do Komarom nie przejezdy a sam Komarom podtopiony :(

Odwołają wystawy???[/QUOTE]
Nie otwiera mi sie strona zwiazku pisza ze bład w serwerze :shake:

Link to comment
Share on other sites

Na stronie pojawil sie wykaz ilosciowy w klasach.

Mam nadzieje że wystawa nie zostanie odwolana......... bardzo mi na niej zalezy bo musimy skonczyc mł.ch... pozniej juz nie mamy kiedy bo trzeba suke skubac.
Jak w takim razie najlepiej teraz jechac do komarom?
szlag by trafił ten deszcz :placz:

Link to comment
Share on other sites

Pozwalam sobie wkleić ze strony polskiego radia:

"[B]Chaos na Węgrzech - tak brzmią najczęściej komunikaty na temat sytuacji powodziowej w tym kraju. Mimo że przy umacnianiu wałów pracują tysiące strażaków, ochotników i żołnierzy, powódź przybiera coraz bardziej charakter katastrofy. [/B]

W ciągu trzech dni spadło na Węgrzech 150 litrów wody na metr kwadratowy. To najwięcej od 1906 roku - kiedy zaczęto prowadzić pomiary.

Najgorsza sytuacja jest na północy i wschodzie kraju, gdzie ogłoszono stan klęski zywiołowej. Są dwie ofiary śmiertelne powodzi.

Ewakuowano 2 tysiące osób z miejscowości Szentendre,[U] Komarom,[/U] Esztregom, Peszt, Veszprem. Wśród nich pacjentów szpitali, uczniów i pracowników zakłasdów pracy.
Tysiące gospodarstw nie mają prądu. Z powodu podmytych torów nie kursują pociągi. Zamknięta jest autostrada prowadząca z Balatonu na południe Europy oraz międzynarodowe połączenia ze Słowacją na północy kraju."

[COLOR="#ff0000"]Niemniej jednak, wg organizatorów "[B]the show will be held[/B]" - tak mi właśnie napisali.. Może być ciekawie :)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=Deep Blue Angel's;14694198]ja dzwonilam akurat do kolezanki ktora mieszka w Komarom.

Ona mi powiedziala ze w Komarom nie ma zadnej wody i bez problemu mozna dojechac.[/QUOTE]
Deep Blue Angel's myślę że wiele osób będzie Ci wdzięcznych za info pogodowe na bieżąco :):):)

Link to comment
Share on other sites

Ja mieszkam w Wiedniu i u nas to naszczescie deszcz nie pada.

Kolezanka mi powiedziala ze na weekend zapowiadaja w Komarom ma byc powyzej 20°C i ma byc slonecznie. Mam nadzieje ze ta pogoda nam wystawcow sie spelni.

Nastepna aktualizacja stanu w Komarom bedzie w czwartek.

Widzimy sie na wystawie :D

Zadzwonilam jeszcze do kolegi ktory ma sie dowiedziec jaka sytuacja panuje w Slowacji (Zilina, Cadca). Sytuacja na Slowacji: Mozna smialo jechac, drogi nie sa zatopione.

Link to comment
Share on other sites

W TV własnie podawali że u południowych sąsiadów drogi zalane, pozrywane mosty więc będziemy wdzięczni za każde sprawdzone info :)
Szczególnie że jedziemy z różnych miejsc, jedni z Zachodu, inni z Wschodu Polski :)

Link to comment
Share on other sites

co wam jeszcze moge powiedziec:

w Czechach nie ma zadnych problemow.

Jak ktos jedzie od strone Katowic to nastepujaco trzeba sie kierowac:

Katowice - Zory - Pawlowice - Cieszyn

Jak sytuacja sie nie poprawi to radze przez czechy jechac ...mam nadzieje ze do piatku wszystko wroci do normy.

W czwartek znow bede mojich przyjaciol denerwowac i podam wam informacje.

Link to comment
Share on other sites

Od Krakowa wiele dróg do granicy pozalewanych; Zakopane w śniegu :(

A to najświeższe wiadomości ze Słowacji:
"Wody przerwały tamę na rzece Ondawie w odległości kilku kilometrów od miasta Trzebiszów - poinformowała przedstawicielka komisji powodziowej w Koszycach Maria Michalcova. W poniedziałek naporu wody nie wytrzymała tama na rzece Hornad w pobliżu Koszyc. Woda zalała główną drogę z Koszyc na Węgry."

Niby jak my mamy dojechać???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...