Jump to content
Dogomania

chip - co o nim sadzicie ???


PaYooK

Recommended Posts

ELO!!!

ELO!!!

tajra znajac spoleczenstwo polskie, to jesli jakas osoba bedzie chciala sie pozbyc psa zostawiajac go np. w lesie to zaczna wycinac chipy psiakom

Zgadzam się z Payokiem. Skoro potrafią ucinać psom uszy by uniemożliwić odczytanie tatuażu , to i nie będą mieli problemów z wycięciem czipa. Niestety tacy są ludzie.

tylko co zrobi wlasciciel jezeli pies ma tatuaz na udzie ??? odetnie mu ta noge??

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na www.podajlape.pl - wszystko o chipowaniu w Polsce :flasings:

Miasta i gminy biorące udział w programie identyfikacji:

Bielsko-Biała

Częstochowa

Gdańsk

Hel

Jastarnia

Kosakowo

Kościerzyna

Malbork

Nowy Dwór Gdański

Pabianice

Płock

Pruszcz Gdański

Gmina Pruszcz Gdański

Pszczółki

Puck

Racibórz

Szczecin

Tarnów

Tychy

Warszawa-Ursus

Wejherowo ,

tutaj bezpłatne chipowanie.

Ponieważ w programie "Podaj Łapę" biorą udział na razie tylko wybrane gminy (patrz "oddziały"), zaimplantowanie microchipów psom z pozostałych gmin, jest obecnie możliwe jedynie na koszt właściciela. Dlatego, dla tych psów (jak również pozostałych zwierząt) została stworzona specjalna baza danych. W bazie tej znajdą się informacje o zwierzętach z gmin nie biorących udziału w programie, a zarejestrowanych przez właścicieli poprzez Internet lub osobiście w oddziale naszego biura. Właściciel zwierzęcia, po wypełnieniu i wysłaniu formularza, w ciągu kilku dni dostanie na swój adres domowy szczegółowy opis programu. Po opłaceniu kosztu (ok.45 zł) powyższej usługi Krajowe Biuro prześle do wybranego przez właściciela lekarza weterynarii microchip wraz z aplikatorem oraz szczegółową instrukcję przeprowadzenia implantacji. Lekarz ten następnie dokona szczepienia ( ok. 11 zł). Po przesłaniu potwierdzenia dokonania szczepienia Krajowe Biuro wprowadzi dane do specjalnej bazy danych dla zwierząt z gmin nie objętych programem.

:D

Link to comment
Share on other sites

a co do listy gdzie beda chipowania.. to jak zwykle moje rozczarowanie - Katowic na tej liscie nie ma

A Bielsko jest na tej liście :D A na dodatek jak przeczytałam na tej stronie czipy wszczepiają w lecznicy, która jest jakies 5 min ode mnie, a więc musze sie udać któregoś dnia na czipowanie :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

hmmm

czy ktos z Was zastanawial sie nad tym czy mozna ukrasc psa i przeprogramowac chip? przeciez to jest realne... w sumie w ksiazeczce ma sie kod kreskowy i numer i podpieczetowane, ale dla upartego to na pewno to mozna przerobic...

po drugie wszczepili mojemu psu wczoraj chipa, a skad mam pewnosc jakie oni dane tam dali czy poprawne...eeech

Link to comment
Share on other sites

Jestem za chipowanie, przynajmniej jej szanas na odzyskanie psiaka jak ucieknie albo go ukradna... ost w moim miescie pewnych osobnikow interesuje sie moim psem jak sie wyslowili na jego temat "k..wa zaje...ty pies musze miec takiego nawet jakbym mial ukrasc", troche obaw sprawila moje ta wypowiedz.. ale co jak chcialem od Cyganow wszystko musza miec :evil:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...