Jump to content
Dogomania

sposób na piekne uszy


suenos

Recommended Posts

Co zrobić żeby szczeniakowi ładnie stanęły uszka?
Weterynarz powiedziała mi, że gdzieś w warszawie mozna kupić specjalny preparat który wzmacnia chrząstę ucha psa, słyszeliście o czyms takim?

Wiem, że najpopularniejszą metoda jest odpowiednie usztywnienie ucha w okresie wzrostu pieska.

Macie jakieś doświadczenie w tej kwestii? chętnie przeczytam wasze opinie na ten temat :)

Link to comment
Share on other sites

ja takze polecam klejenie uszek plasterkiem jedwabnym lun papierowym, i oczywiscie polecam podawanie wapna to wzmacnia uszka i przycinanie uszek na 1/3 długosci....ale niedawno dowiedziałam sie o jeszce jednej metodzie zeby postawic uszka tylko nieiwme czy dobrze wytłumacze o co mi chodzi....wiec
jak na uszkach sa włoski to od wenetrznej strony gdzie sa dłuzsze włosy bo oczywiescie 1/3 jest wygolona to te dłuze włoski z jednego ucha i drugiego zwiazujemy ze soba w taki sposob ze te uszka stoja i w takiej kiteczce moze sobie chodzic i to nieprzeszkadza mu....niewiem czy to sie sprawdzi u ciebie ale u yorków jest oki...;)
zaraz postaram sie zrobic zdjecie tego bo nieiwem czy ktos mnie zrozumie co napisałam...:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='melinda:-)']ja takze polecam klejenie uszek plasterkiem jedwabnym lun papierowym, i oczywiscie polecam podawanie wapna to wzmacnia uszka i przycinanie uszek na 1/3 długosci....[/quote] - polecasz LAMANIE PRAWA???? mOWIE O OWYM PRZYCINANIU....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 3 months later...
  • 11 months later...
  • 2 weeks later...

nie musisz podawac zadnych preparatow po prostu masuj uszka psu 5 min dzienie .jesli nie wiecie dlaczego ponewsz pobudzasz krazenie krwi w uszach........

A o to efekty.....

[url]http://photos.nasza-klasa.pl/10561588/73/other/std/cdee48e979.jpeg[/url]

Link to comment
Share on other sites

nie musisz podawac zadnych preparatow po prostu masuj uszka psu 5 min dzienie .jesli nie wiecie dlaczego ponewsz pobudzasz krazenie krwi w uszach........

A o to efekty.....

KIEDYŚ

file:///C:/Documents%20and%20Settings/USER/Pulpit/P4300706.JPG

TERAZ

[url]http://photos.nasza-klasa.pl/10561588/73/other/std/cdee48e979.jpeg[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...