Jump to content
Dogomania

UWAGA! Szkoła,któa promuje niekontrolowane rozmnażanie!


NatiiMar

Recommended Posts

Pewna szkoła dla psów w Olsztynie ma taką oto ofertę:
[URL="http://www.szkoleniepsow.com/index.php?option=com_content&view=article&id=50:porednictwo-kupna-sprzeday-i-matrymonialne-psow&catid=25:the-project&Itemid=57"][COLOR=#9f7044]www.szkoleniepsow.com/index.php?option=com_cont...[/COLOR][/URL]

Ludzie poszaleli. Dla kilku marnych groszy zrobią wszystko...Oby nikt z Forumowiczów nie musiał korzystać z usług tych oto ludzi, którzy całym sercem popierają pseudohodowle...

Link to comment
Share on other sites

Pani,która taką ofertę ma, kompletnie nie wie co robi źle. Oto jej odpowiedź na mojego maila:

"Jest tyle portalów bezpłatnych, że każdy jak będzie chciał to umieści swoją ofert
a jeżeli "już zdaży się" tzzw. połączenie dwóch par to przynajmniej staramy się to robić tak aby to była dana rasa, nie za młody i nie za stary wiek, nie spokrewnione, psychicznie zrównoważone, spokojne, itp."

Tylko ciekawa jestem na jakiej podstawie stwierdza,że są niespokrewnione i zdrowe...no i "rasowe"....paranoja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NatiiMar']Pani,która taką ofertę ma, kompletnie nie wie co robi źle. Oto jej odpowiedź na mojego maila:

"Jest tyle portalów bezpłatnych, że każdy jak będzie chciał to umieści swoją ofert
a jeżeli "już zdaży się" tzzw. połączenie dwóch par to przynajmniej staramy się to robić tak aby to była dana rasa, nie za młody i nie za stary wiek, nie spokrewnione, psychicznie zrównoważone, spokojne, itp."

Tylko ciekawa jestem na jakiej podstawie stwierdza,że są niespokrewnione i zdrowe...no i "rasowe"....paranoja.[/QUOTE]

Pani raczej twardo stąpa po ziemi. Wie co się dzieje także pod przykrywką ZKwP. I nie dlatego że instytucja jest nieuczciwa tylko ludzie są rożni.Nie wiesz na jakiej podstawie stwierdza czy są zdrowe , niespokrewnione itd. Może to stwierdza? zapytaj jej

Link to comment
Share on other sites

żałosne.
Cóż,dla mnie to prymitywna metoda na zdobywanie klientów;ktos rozmnozy kundle,ale moze z tego miotu jakis szczeniak trafi na szkolenie do wspaniałej trenerki ,dzieki której piesek przyszedł na świat.
Jeden wielki wstyd,jakby mało psów w typie rasy zdychało po schronach.

Niedouczeni,domorośli "behawiorysci" to plaga ostatnich lat.

Link to comment
Share on other sites

A najlepsze jest w tym wszystkim to (słowa pani Wioletty N. właścicielki szkoły, założycielki usług matrymonialnych):

"Zajmuję się psami, końmi i innymi zwierzętam już od 26 lat, Pracowałam w schronisku przez około dwa lata w Warszawie "Na Paluchu", jak również studiowałam weterynarię w Starej Zagorze, pracowałam w Bułgarii jako treser psów przez 10 lat, Obecnie pracuję jako treser, szkoleniowiec i zoopsycholog psów 13. Kończę zoofizjoterapię, jestem w trakcie kursów kynoterapii i instruktora jazdy konnej i nadel bedę się kształcić"

tyle tej wiedzy....i co?

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.szkoleniepsow.com/forum/viewtopic.php?t=71&postdays=0&postorder=asc&start=0[/URL]
na tym ich "forum" nie tylko są usługi matrymonialne..... jeden z użytkowników ma do sprzedania 6 psów na smalec cyt : " Mam do sprzedania 6 odchowanych psów na smalec lub inne przetwory kuchni azjatyckiej. Jakby zaszła potrzeba to w nocy wyłowie jeszcze kilka.
Czy Państwo pomozecie mi je sprzedać ? "

czy to jest zgodnez prawem?

Link to comment
Share on other sites

Te wszystkie wpisy są celowym dziłaniem. Piszemy na tym foprum pierdoły, ponieważ chcemy,żeby ludzie czytający je zastanowili się nad sensem działalności tej pani. Jezeli taka osoba dopuszcza na forum szkoły do takich postów, to coś jest nie tak...

wszystkie głupoty tam pisane są celowe,a rzeczy o których piszą dziewczyny są nieprawdą. Jesteśmy tam z takich miejsc jak:
dogomania.pl
miau.pl
asty11.forum.pl
nienawidzeni**********

wszyscy piszmey,aby sprowokowac panią Admin do odpisywania. Jak widać nie raczy nic napisac...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NatiiMar']Te wszystkie wpisy są celowym dziłaniem. Piszemy na tym foprum pierdoły, ponieważ chcemy,żeby ludzie czytający je zastanowili się nad sensem działalności tej pani. Jezeli taka osoba dopuszcza na forum szkoły do takich postów, to coś jest nie tak...

wszystkie głupoty tam pisane są celowe,a rzeczy o których piszą dziewczyny są nieprawdą. Jesteśmy tam z takich miejsc jak:
dogomania.pl
miau.pl
asty11.forum.pl
nienawidzeni**********

wszyscy piszmey,aby sprowokowac panią Admin do odpisywania. Jak widać nie raczy nic napisac...[/QUOTE]
:evil_lol:
Dzisas, jesteście zajebiaści:evil_lol::evil_lol:
Czytam i rycze ze śmiechu, a temat "agresywny kochany piesiu" buhahahaha:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Nie wiem czy babce coś do rozumku przemówi, ale mimo wszystko fajnie poczytać:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kiłi']:evil_lol:
Dzisas, jesteście zajebiaści:evil_lol::evil_lol:
Czytam i rycze ze śmiechu, a temat "agresywny kochany piesiu" buhahahaha:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Nie wiem czy babce coś do rozumku przemówi, ale mimo wszystko fajnie poczytać:cool3:[/QUOTE]

poczytałam sobie to forum ..niestety te prowokacyjne wpisy są...żałosne
uważacie , że one skłonią tę kobietę do dyskusji, do przemyśleń?
dla niej to kolejne idiotyzmy wypisywane przez stado nawiedzonych ekofanatyczek , nic więcej....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']taka wiedza,takie doświadczenie,normalnie zrobiła na nas ogromne wrażenie.
Proponuje powrót do Bułgarii...[/QUOTE]
10/10


[quote name='le bon']
dla niej to kolejne idiotyzmy wypisywane przez stado nawiedzonych ekofanatyczek , nic więcej....[/QUOTE]
A dla mnie niektóre posty tutaj to idiotyzmy wypisywane przez rozmnażaczy i inne PKPRy... nic więcej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Greven']10/10



A dla mnie niektóre posty tutaj to idiotyzmy wypisywane przez rozmnażaczy i inne PKPRy... nic więcej.[/QUOTE]

greven-kolejna ekofanatyczka?
powiedzieć coś byleby powiedzieć?
poprowokować?
dokuczyc?
walnąć sobie wpisik bez sensu?
pomodulowac daleko posunięte wnioski?

Link to comment
Share on other sites

le bon, nie bardzo rozumiem Twojej wypowiedzi. Niech dziewczyny pisza ile chcą i co chcą, Jak widać pani adminka sie nie odzywa. Zadałyśmy na początku kilka łatwych pytań, na któe do dziś nie ma odpowiedzi...pewnie odpowiedzieć nie potrafi...

niech forum sie rozwija,może ktoś wyciągnie wnioski.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NatiiMar']le bon, nie bardzo rozumiem Twojej wypowiedzi. Niech dziewczyny pisza ile chcą i co chcą, Jak widać pani adminka sie nie odzywa. Zadałyśmy na początku kilka łatwych pytań, na któe do dziś nie ma odpowiedzi...pewnie odpowiedzieć nie potrafi...

niech forum sie rozwija,może ktoś wyciągnie wnioski.[/QUOTE]

chcę Wam powiedziieć tylko tyle że robienie z kogoś głupka z pewnością nie przyniesie efektu tego zamierzonego....
chcecie coś osiągnąć to raczej więcej dyplomacji w wypowiedziach i działaniu..
mówię o tym bo wiem.....
i nie takie przypadki bralam na warsztat...


ekoludki niestety się*tępi z założenia...
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...