Jump to content
Dogomania

Łódź, 6-7.05.2006 XIV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych


Malvina

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='EwikB'][quote name='Asiaczek'][quote name='Yaki']Shih tzu BILLY THE KID COCA Bast ZWYCIEZCA MLODZIEZY
W ciagu tygodnia zrobil ML. CH PL!!!!!!!!!!GRATULACJE!!!!!!!![/quote]
Jak to w ciągu tygodnia?! A mnie się wydaje, a nawet jestem pewna, że do Młodziezowego Championatu PL trzeba 3 wystaw. A w ciągu tygodnia nijak nie da się tego zrobić...
pzdr.[/quote]

Witam
Niby sie nie da a jednak :D W Opolu tydzien temu była klubówka ozdóbek, w niedzielę miedzynarodówka i teraz też miedzynarodówka, ze 3 wystawy są. :D No jakby tak się chcieć przyczepić to w osiem dni :P
Gratuluję, psiaka widziałam i wygląda ślicznie.
pozdrawiam Ewa[/quote]
No tak. Niby się nie da, a jednak:))
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='króliczek']Dopiero dotarliśmy do domku.Więc możemy się pochwalić.Nobis w sharpkach zdobył CAC,CACIB,BOB oraz III m-ce na IIGR(III BOG)-moim zdaniem największej i najbardziej zróżnicowanej.Dla nas jest to ogromny sukces :D[/quote]
No pewnie, że jest to sukces!
GRATULACJE!!! DLA "GORZKIEJ CZEKOLADY" od ciotki Aśki.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote]Siostrzyczka mojej Afery w pieknym stylu skonczyla Championat Polski dokladajac CACIBA, a mlodziez wyhodowana przez moja kolezanke zgarnela Zw. Ml, a w zwiazku z tym suczka Vanta skonczyla Ml. Ch. Pl w 3 tyg[/quote]

ogromne brawa dla Rivy i Vanty! :laola:


a czy ktos zna wyniki BOGow i BESTa???!!! :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']ja ukonczyłam z hasiorkiem Młodziezowy Chmapionat Polski;] bardzo sie cieszymy!!;][/quote]

Brawo Brawo tak szukam i szukam na tym topicu co z Draco i w końcu sie doczekałam MŁ CHPL jeszcze raz Brawo :lol:

Link to comment
Share on other sites

PSY OTW.
LOGAN PATLAND
LUGER PATLAND II

PSY CHAMP
FRIENDLY MALINAKO'S BOLERO
TAPIR TULAS

PSY WET
ARTUS KALIX


SUKI MŁ
ETNA Z GROMOWYCH WIERCHÓW
ODESSA PATLAND II

SUKI POŚR
DRAKA LOGONES

SUKI OTW
DORA Z GROMOWYCH WIERCHÓW
UNGA TULAS

SUKI CHAMP
ALBA LONGA LOGONES

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla alaskan malamuta Unkasa! :)
No i dla Nortona oczywiście! :lol:

Gratulacje dla Wszystkich dogomaniaków!

Na koniec my sie pochwalimy:
Pandora-CWC,r.CACIB
NO I MAMY CHAMPIONAT POLSKI!!! :lol: :lol:
W ciagu szesci miesiecy i dwóch tygodni 8)

LUNA-srebro :lol:

pozdrawiam iwona

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodka']Wielkie gratulacje dla Bursztynka. To wielka frajda jak nasz 'staruszek' jeszcze wygrywa, cieszy sie dobrym zdrowiem i jest w swietnej formie.[/quote]

Dziękujemy pięknie!
To wielka frajda i.... duma też.
Kiedy konferansjer w Opolu podziękował właścicielom weteranów za utrzymanie psów "w tak wspaniałej kondycji", to przyznam, że łzy popłynęły mi do oczu.
Bo to prawda- to nie jest łatwe- wymaga pracy i poświęcenia.
No, ale jeśli zna się psa od pierwszej minuty jego życia, pracuje się z nim (w zaprzęgu, w uciągu i na wystawie) przez 11 prawie lat, to kocha się go najbardziej na świecie. Tym bardziej, jeśli jest to pierwszy tak naprawdę Twój pies.

Carotino, na drugim miejscu BiS Weteranów był bodajże Owczarek Szkocki, a na trzecim Jamnik. Jaka odmiana i jakie były nazwy tych psów....?
Zabij mnie- nie wiem :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ale tak, czy siak gratulacje należą się wszystkim psiakom.[/quote]

Oczywiste! :lol:
Tożto Jagna- Niedobrzyca również dostała swoją porcję pieszczot. Przeto to nie jej wina, że mały głupolek z niej :roll:

[quote name='Asiaczek']Mam nadzieję, że wyściskałaś swoje i dostały dodatkowe atrakcje w miseczkach po powrocie do domu?[/quote]

No BA! :lol:
Choć w przypadku Bursztynka-Staruszka folgować nie można- on nic "ekstra" dostawać nie powinien, bo mu szkodzi :roll:
Nadrobiłam drapaniem :wink:

[quote name='Asiaczek']Gratulacje.[/quote]

:modla:

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś mógłby napisać kto wygrał BIS i poszczególne grupy FCI. Może sa jakieś zdjęcia , prosimy o przedstawienie. Czy nikt nie robił zdjęc i nie został do konca wystawy, bo już wczesniej ktoś pytał o konkurencje finałowe ....i nic. Napiszcie, przeciez to duża wystawa miedzynarodowa !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='burzan']Czy ktoś mógłby napisać kto wygrał BIS i poszczególne grupy FCI. Może sa jakieś zdjęcia , prosimy o przedstawienie. Czy nikt nie robił zdjęc i nie został do konca wystawy, bo już wczesniej ktoś pytał o konkurencje finałowe ....i nic. Napiszcie, przeciez to duża wystawa miedzynarodowa !!![/quote]

BOG IX
III Lhasa apso
II ?
I shih-tzu Magnat Acte

BIS
III shih-tzu
II?
I?

Link to comment
Share on other sites

PSY

pośrednia
Bilans ćwir ćwir
Wadrenalin jetro rush fart stable

otwarta
Argos usmiech poranka
Argus aryman dew
Stillwater tennessee travler

championów
Nikita Grotius

SUKI
młodzież
Czarna magia polot
Manitias sea biscuit

pośrednia
Bilans bed of roses

otwarta
Nadenka grotius
Okaryna grotius
Raduga grotius

championów
Cecile balsaja achota
O'kay grotius
Wiśniowa wizja polot

weteranów
Wiktoria ulubieniec cara

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carotina'][quote name='burzan']Czy ktoś mógłby napisać kto wygrał BIS i poszczególne grupy FCI. Może sa jakieś zdjęcia , prosimy o przedstawienie. Czy nikt nie robił zdjęc i nie został do konca wystawy, bo już wczesniej ktoś pytał o konkurencje finałowe ....i nic. Napiszcie, przeciez to duża wystawa miedzynarodowa !!![/quote]

BOG IX
III Lhasa apso
II ?
I shih-tzu Magnat Acte

BIS
III shih-tzu
II?
I?[/quote]

Witam
Wszystkiego nie pamiętam, mam nadzieje ze nie pomieszam za dużo :D
BIS - szelti , II wyżeł , III szicek
grupy- -X- saluki
IX - pierwszy to juz wiadomo, II pudel morelowy, III lhasa apso- Ti La Shu Jowo Azurowa Amhara, czyli mój :)
VIII - czarny labek
VII - wspomniany wyżeł , i na pudle jak dobrze pamiętam seter z Arislandu, albo w innym finale sie załapał
VI - nie kojarzę bo w sobotę szły
V - husky
IV - pewnie jamnik
III - chyba czarny szkot ale nie jestem pewna
II - ?
I - szelti
z tego co jeszcze pamiętam
Pary i grupę hodowlaną wygrywają sznaucery czarne olbrzymy- z Tartaku
BIS ras PL -PON ja wigor Ken Pol
BIS juniorów był robiony w grupach, ale nie chcę mieszać i tylko powiem gr IX, bo ją pamiętam - III puidel czarny toy - Able William Velvet Garden , II mops ,I chiński grzywacz -Perspektywa Germanika
A w całym Bisie na pudle stanął ten sam co w Opolu czarny niufek, prezentował się super.
Fotek niestety nie mam, tylko z ozdóbek
pozdrawiam Ewa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...