Jump to content
Dogomania

Łódź, 6-7.05.2006 XIV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych


Malvina

Recommended Posts

[quote name='Flaire']Ja już wiem, że na miejscu będą wystawiały co najmniej dwie znajome (w tym Sajko), a i Agasia się ofiarowała z pomocą, więc jakoś sobie damy radę, nawet jeśli będziemy w tym samym czasie.

Prześlę Ci numery na priv, ale z konkretami poczekajmy, aż będzie plan sędizowania. Może obie będziemy o 14 i wtedy nie będziemy musiały się spieszyć... Ale jeśli ja wchodzę o 10, to muszę tam być o 8:30, najpóżniej, żeby dwa psy przygotować, więc będzie poranna pobudka. :roll:[/quote]
jestem raczej ranny ptaszek,więc problemu ze wstaniem nie będzie, co do mnie to na i ile znam życie to przed nami będą tylko dwa alpejczyki, więc będziemy ok.10.30, ale może się mylę, ja nic specjalnie nie muszę psa przygotowywać więc jeśli tylko ja będę tak wcześnie to wystarczy być ok.30. min przed wejściem...odezwę sie po ustaleniu planu sędziowania :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kobietki!!!
Jesli juz znacie konkretne godziny wystawiania i kolejnosc..... to b.b. interesuje mnie GONCZY POLSKI i OGAR POLSKI - mam tez olbrzymie problemy transportowe.... bo grozi mi w sobote kurs: Warszawa-Łódź-Radom-Łódź Warszawa... a tego psiaki nie przezyja!! Więc moze jakies konkreciachy dotyczace godz. i kolejnosci ras na ringu - bardzo proszę!

Link to comment
Share on other sites

A czy ktos mi moglby mi powiedzic [b]jaka jest stawka TOSA INU? I o ktorej zaczyna sie sedziowanie tej rasy...[/b]

...z soboty na niedziele mam wesele (nie sowje, ale jednak) 300km od Lodzi...i bedziemy noca pedzic co sil w pedale (gazu;) ) zeby zdazyc...wiec wole wiedziec wczesniej ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Żartuję, żartuję, jakoś dojedziemy. Ale jak Ty wchodzisz o 10, a ja o 14, to będziesz miała niezadowolonego kierowcę. :wink:[/quote]

Kurczę!!! To się nie spotkamy tym razem...Ja jestem w niedzielę... :evil:

Link to comment
Share on other sites

A czy bylby ktos tak mily i zerknal o ktorej oceniane beda samoyedy? Bede sie tlukla z psem pociagiem wiec ta informacja jest dla mnie b. cenna :-?

Ps a moze ktos znalazlby miejsce z wawy do lodzi dla jednej osoby + milutkiej suczki (sobota)?Oczywiscie dokladam sie do paliwa.

Link to comment
Share on other sites

w koncu doszlo nasze potwierdzenie... szlo i szlo.... bo zamiast ulicy Swietlanej lodzianie wyslali moje potwierdzenie na ulice Swierkowa, a takowej u nas niet :roll: dobrze, ze zajrzalam na poczte i spytalam o list i mila Pani pocztowiec mnie skojarzyla :D

[b]amokk[/b] - czemu nie jedziesz? :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...