Jump to content
Dogomania

Łódź, 6-7.05.2006 XIV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych


Malvina

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A moze ktos wie, jak na teren wystawy dojsc/dojechac od dworca PKP czy tam stacji o tajemniczej nazwie ŁÓDŹ-WIDZEW ? :lol:
Bo nie wiem, czy mi sie pociagiem oplaca, jak potem mam zabladzic w Lodzi :P
(a jechalabym bez psa, tylko jako widz, a moze to i lepiej- musze sie zaglebic w rhodesiany, no i bedzie mial kto beaglom wyniki spisywac :D )

Link to comment
Share on other sites

Ni i pieknie, miał sędziować Hiszpan, a będzie sędzia z Białorusi :) ależ oni zmieniają plany,...

Anatolij Zhuk Białoruś – 88 –Great Japanese Dog – 6, [b]Majorca Mastiff – 14[/b], Entlebuchar - 3, Appenzeller – 2, Berner Sennenhund – 56, Grosser Schweizer Sennenhund - 7
14 majorek, no no to calkiem sporo .
Czy będzie wiadomo bliższa stawka ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']A czy ja mogę powtózyć prośbę o wskazówki od strony Warszawy? Pliiiiz... :D[/quote]

Którędy ?

Jeżeli przez Rawę - to masz opis wyzej ;)

Jeżeli przez Łowicz - wjezdzasz do Lodzi , droga zmienia sie z jednego pasa w trzy, po prawej mijasz (od razu) malutka stacje CPN i na swiatlach (50m) skręcasz w prawo. Jedziesz prosto, po lewej mijasz market "Le'Clerc" i ... potem patrz opis dojazdu z Rawy :roll:

Pozdrawiam,
M.

P.S.
Male pytanie - czy na teren wystawy mozna wejsc jako widz ... z psem ? Wybieramy sie popatrzec co nasz ewentualnie czeka za kilka miesiecy :o i nie wiemy czy mozemy isc z Vega ...

acha - polecam mapke:

[url]http://www.mapa.lodz.pl[/url]

choc zgodnie z tymi opisami mozna dojechac bez [ok]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tiggy']A moze ktos wie, jak na teren wystawy dojsc/dojechac od dworca PKP czy tam stacji o tajemniczej nazwie ŁÓDŹ-WIDZEW ? :lol:
Bo nie wiem, czy mi sie pociagiem oplaca, jak potem mam zabladzic w Lodzi :P
(a jechalabym bez psa, tylko jako widz, a moze to i lepiej- musze sie zaglebic w rhodesiany, no i bedzie mial kto beaglom wyniki spisywac :D )[/quote]
Napisz kiedy bedziesz to może uda mi się zabrać Cie z tego dworca...
Mieszkam całkiem niedaleko.

Link to comment
Share on other sites

Jak bedziesz jechała od strony Rawy Maz. to jedz cały czas prosto, po lewej stronie bedzie market M1 potem wjedziesz na wiadukt, a za nim bedzie ogromne skrzyzowanie. Na tym skrzyżowaniu skręcisz w prawo, a potem na pierwszym skręcie w lewo, potem cały czas prosto... mijasz po lewej stronie market Leclerk, skrzyzowanie z tramwajami... dalej prosto i dojeżdzasz do skrzyzowania na którym ponownie widzisz tramwaje. Skręcasz wtedy w prawo i w drugą w lewo, to jest ulica Teresy, ona jest na wysokosci parku i na tej ulicy jest wystawa.
[b]
Flaire
Czy bedziesz jechała od Rawy czy przez Łowicz?[/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NNikka']Napisz kiedy bedziesz to może uda mi się zabrać Cie z tego dworca... Mieszkam całkiem niedaleko.[/quote]

ja bym jednak poprosiła o rozpiskę jak z dworca dojść do wystawy.
Czy bliżej jest z Łodzi Widzew czy z Łodzi Kaliskiej ?? Czy może prościej wziąć taxi ??

Niestety jadę całkowicie sama, w jednej ręce kennel klatka ( z 10 kg ) w drugiej bullterrier ( 35 kg ) w Łodzi Widzew będę ok. 8.30 a w Łodzi Kaliskiej 8.45 ...wiem, że to wcześnie, ale innego połączenia po prostu nie mam :(

Link to comment
Share on other sites

NNikka, dzieki, ale ja nie wiem czy napewno pojade, moze sie okazac dopiero w piatek wieczorem, czy sie wybiore- w koncu bez psa jade... ;) Ale bardzo dziekuje za propozycje, widze ze dogomaniacy sa bardzo zyczliwi :lol:

Dlatego tak jak Złośnica prosilabym o jakies info- czy moze autobusem, taxi, piechota, i z której stacji... ja tak sobie mysle, o ktorej powinnam pojechac- bo z Wawy sporo jest polaczen...

O ktorej sie wlasciwie zaczyna...? :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Złośnica&LUGER'][quote name='NNikka']Napisz kiedy bedziesz to może uda mi się zabrać Cie z tego dworca... Mieszkam całkiem niedaleko.[/quote]

ja bym jednak poprosiła o rozpiskę jak z dworca dojść do wystawy.
Czy bliżej jest z Łodzi Widzew czy z Łodzi Kaliskiej ?? Czy może prościej wziąć taxi ??

Niestety jadę całkowicie sama, w jednej ręce kennel klatka ( z 10 kg ) w drugiej bullterrier ( 35 kg ) w Łodzi Widzew będę ok. 8.30 a w Łodzi Kaliskiej 8.45 ...wiem, że to wcześnie, ale innego połączenia po prostu nie mam :([/quote]

Zdecydowanie lepiej jechać z Łodzi Kaliskiej. Z tamtąd musiałabyś dojść do przystanku tramwajowego (kierunek centrum) i wsiąść w obojętnie jaki tramwaj. Przejechać kilka przystanków (nie pamiętam ile niestety). Będziesz jechała pod wiaduktem aż przed sobą zobaczysz duże skrzyzowanie (Mickiewicza z Kościuszki, zaraz przed tym miejscem gdzie masz wysiąść masz McDonald po prawej stronie a po lewej stacje benzynową).Jak wysiądziesz to przechodzisz przez ulicę po prawej stronie i tam masz zaraz przystanek (zobaczysz go bo to kilka kroków) gdzie musisz wsiąść w tramwaj nr 11. Jedziesz dłuugo długo, chyba z 30 minut. No i tu już musisz się dalej popytac gdzie wysiąść bo tam nie ma nic charakterystycznego... :roll: Powiedz, ze chcesz dojść do ul.Św. Teresy, stadion Startu. Ktos na pewno będzie wiedział :lol:

P.S. Widziałam Cię wczoraj w Opolu ;)

Link to comment
Share on other sites

Flaire, ja bym ci radziła jechac od strony Rawy. Wtedy wyjeżdzasz z Warszawy na katowicką i w Rawie odbijasz na Łódź. Żeby jechać przez Łowicz to musisz jechac z Warszawy trasą na Poznań. Wąsko, pełno TIR -ów i generalnie przechlapane a odległość obiema trasami jest prawie taka sama.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanna']Flaire, ja bym ci radziła jechac od strony Rawy.[/quote]joanna, dzięki wielkie, spojrzałam na mapę i chyba dwa lata temu tak właśnie jechałam. Od strony Rawy były już tu podawane dokładne wskazówki, więc na pewno trafię! :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='donya']Tylko, że pod dworcem stoją dziwne taksówki. Nie wiem, czy teraz też. Dwa lata temu, moja znajoma zapłaciła 60 zł z dworca na teren wystawy a z wystawy na dworzec 15zł :roll:[/quote]

Pod dworcem stoją złodzieje a nie taksówkarze! :evil:
[b]Zamawiajcie taksówki telefonicznie z dworcowego automatu bez karty wykręcacie numer 0-800 400-400 i przyjeżdza Tele taxi 400-400.
Jeśli macie komórkę plusa ten sam numer również darmowy czyli 0-800 400-400 z innych telefonów co prawda nie za darmo ale skutecznie :D działa numer 42 6400-400[/b]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...