Jump to content
Dogomania

Łódź, 6-7.05.2006 XIV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych


Malvina

Recommended Posts

[quote]Misia jak i jej córa są w typie amerykańskim i nieco odstają od niektórych polskich AT (nie wszystkich, bo w Polsce coraz więcej jest w tym typie)[/quote]

coraz wiecej pewnie ich jest dzieki Misi, bo to pewnie jej potomstwo :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lara'][quote]Misia jak i jej córa są w typie amerykańskim i nieco odstają od niektórych polskich AT (nie wszystkich, bo w Polsce coraz więcej jest w tym typie)[/quote]

coraz wiecej pewnie ich jest dzieki Misi, bo to pewnie jej potomstwo :D[/quote]Nie, raczej nie, Misia miała tylko jeden miot, a w nim tylko dwa szczenięta, z których tylko jedna córka została w Polsce. Ale do Polski były sprowadzone już dosyć dawno AT z USA, przypadkowo z tej samej hodowli, co Misia). No i gdzie indziej w Europie teraz też jest kilka amerykańskich psów, a te psy, bądź też ich potomkowie, kryli w Polsce. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotal']Na pewno mówisz o Schatmo :D Znam i psa i właścicielkę. Kigow jest tak mało, że praktycznie wszyscy się znają. Kiedy planujesz zakup Kinga? W Polsce, czy za granicą?
Pozdrawiam[/quote]
Wacham sie miedzy czeska hodowlą Zuzanny Cachowej a kingiem spod Gniezna...
Jeśli możesz to doradz mi coś...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NNikka']Wacham sie miedzy czeska hodowlą Zuzanny Cachowej a kingiem spod Gniezna...
Jeśli możesz to doradz mi coś...[/quote]

Musiałabym zobaczyć zdjęcie szczeniąt i znać rodziców. Napisz do mnie na priv, to postaram sie podpowiedzieć na co zwracać uwagę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']:evil: Czy to również znaczy, że zgłoszenia, które wczoraj przesłałam mogę do 10 kwietnia wycofać? :evil:[/quote]To pytanie było na serio - więc jeśli ktoś ma kontakt z oddziałem lub się orientuje, to bardzo proszę o odpowiedź.

Chodzi konkretnie o to, że jeśli moja sucz wygra CACIBa 10.04 w W-wie, to nie będę potrzebowała ani chciała jechać do Łodzi - czy mogę wtedy wycofać jej zgłoszenie, które przesłałam w dobrej wierze wczoraj w nocy myśląc, że termin upływa dzisiaj i dalsze zwlekanie nic mi nie da?

Link to comment
Share on other sites

Mam podobny problem, z tymże nie wysłałam zgłoszenia, tylko kasę :(
I w zależności od wyników psiaków w Wawie chciałabym odpowiednio je zgłosić
Zapłaciłam za 3, a mogę np. chcieć wystawić 2, czy Oddział w Łodzi zwróci mi nadpłatę???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire'][quote name='Flaire']:evil: Czy to również znaczy, że zgłoszenia, które wczoraj przesłałam mogę do 10 kwietnia wycofać? :evil:[/quote]To pytanie było na serio - więc jeśli ktoś ma kontakt z oddziałem lub się orientuje, to bardzo proszę o odpowiedź.

Chodzi konkretnie o to, że jeśli moja sucz wygra CACIBa 10.04 w W-wie, to nie będę potrzebowała ani chciała jechać do Łodzi - czy mogę wtedy wycofać jej zgłoszenie, które przesłałam w dobrej wierze wczoraj w nocy myśląc, że termin upływa dzisiaj i dalsze zwlekanie nic mi nie da?[/quote]

Zrobiłam dokładnie tak samo, wczoraj!

W zeszłym roku wycofywałam zgłoszenie suki w ostatniej chwili, w przedłużonym terminie z wystawy w Legionowie, (bo byla zmiana na sędziego, który by się powtórzył nam trzeci raz w sezonie).
Prosbę o wycofanie wysyłałam faxem. Nie bylo żadnego problemu, kasę zwrócono, przesłali na konto z którego przelałam.

Więc można. I jest to zgodne z regulaminem. :)

Link to comment
Share on other sites

[b]Flaire[/b], ja w takim wypadku używam zwrotu np." Niniejszym wycofuję zgłoszenie ... itd".
"Uprzejmie proszę o wycofanie..." nie żebym uważała za nadmierną grzeczność, tylko cale życie mam takie poczucie, że jak ktoś prosi to można mu odmówić. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sortis'][b]Flaire[/b], ja w takim wypadku używam zwrotu np." Niniejszym wycofuję zgłoszenie ... itd".
"Uprzejmie proszę o wycofanie..." nie żebym uważała za nadmierną grzeczność, tylko cale życie mam takie poczucie, że jak ktoś prosi to można mu odmówić. :lol:[/quote]sortis, dzięki wielkie, o to mi chodziło. Ja się po polskiemu :wink: takich rzeczy dopiero uczę, Amerykanie są o wiele bardziej bezpośredni (tam zwrot "uprzejmie proszę" w ogóle nie istnieje) i z reguły po polsku wychodzi mi zbyt szorstko i bezpośrednio - a tu na odwrót. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ja zglosilam, ale nie mam transportu :cry:
Mam wielka prosbe... czy ktos moglby mnie wziac ze soba? Jestem z Torunia, ale moge kawalek gdzies podjechac, wiem ze jest tutaj tylko pare osob z mojego miasta, dlatego moze ktos jedzie z polnocy Polski na ta wystawe? Oczywiscie dokladam sie do paliwa.
Sunia jest bezkonfliktowa, moge ja wziac do siebie na kolana, albo do transportera w baganiku.
A moze ktos jedzie w sobote pociagiem? Z checia sie przylacze do podrozy ;)
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Na bullowatych napisano, ze udzielono komus telefonicznie informacji, ze Ron Menaker odszedl, a jego miejsce zajela Elena Borisova.[quote]
Z tego co jest mi wiadome Ron Menaker nie odszedł. Potwierdził swój przyjazd. Będzie sędziował American Staffordshire Terriery. Ponieważ jest ich dużo zaproszono jeszcze jednego sędziego - Jelenę Borisową i to ona będzie sędziować Terriery Niemieckie Mysliwskie.
[color=red]ZGŁOSZENIA NA WYSTAWĘ BĘDĄ PRZYJMOWANE TAK JAK JUŻ ZOSTAŁO NAPISANE DO 10 KWIETNIA.
WYCOFYWANIE PSÓW MOŻNA PRZESYŁAĆ FAX TEŻ DO 10 KWIETNIA. TERMIN NIEPRZEKRACZALNY![/color]
Pozdrawiam. Dana1

Link to comment
Share on other sites

Ja się wybieram ze swoją młodziutkią seterką [Seter Irlandzki Czerwono Biały]. Starsza seterzyca [Seter Szkocki Gordon] niestety nie jedzie z nami, ponieważ nie może opuścić swoich małych pociech które dopiero co się urodziły ;]

[img]http://www.shadowdog.republika.pl/foto/js/12.jpg[/img]

[img]http://shadowdog01.republika.pl/images/ms/01.jpg[/img]

[url]www.shadowdog.prv.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...