Jump to content
Dogomania

Agility - początki :)


KolorowaKredka

Recommended Posts

  • 6 months later...
Guest papillonek

hmmm z tego co my mamy to tunele takie [IMG]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQii26XtOimF2W7UfbQZtt4cPYU1KUd9cr4q-l4uloruiwlS9o&t=1&usg=__wmCW0mb0WnzbcZdqvrLiMBtGLmM=[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

ale przeszkody są różne :[IMG]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ6-H6eni2271vMrudinwYkDuyd_ypR4C51oIDBiGo_R1rAbkw&t=1&h=155&w=240&usg=__9iffY2dhAjbC8zHiD6kj8g5l6vI=[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

samemu?ciężko ...firma trixe trroszkę się tym zajmuje poszukaj w necie .sama zrób z opony obręcze i i desek przeszkody,ale nie mam pojęsia jak zrobisz tunele...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KolorowaKredka']Chciałabym trenowac z moim psem agility. Mam pytanie : Od jakiego wieku mozna zaczac trenowac ??? [/QUOTE]
mój mały ma 3 miesiące i właśnie zaczęliśmy agility dla szczeniąt więc można zacząć gdy tylko psiak ma komplet szczepień i może wychodzić na dwór. oczywiście wszystko musi być dostosowane do rozwijającego się organizmu, przede wszystkim aby nie obciążać stawów.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

W jakim wieku zacząć to ja sama nie wiem.
Wątpie bu udało ci się zrobić wszystkie przeszkody własnoręcznie. Jakieś najprostsze przeszkody mozesz zrobić zkilku desek. Ja zrobiłam też sama tunel ( do tego wystarczy mieć grube worki na śmieci( około 5 wystarczy ) obciąć końcówki. Wyjdą takie tunele. trzeba wziąść teraz szeroką taśme i je wszystkie posklejać ze sobą by wyszedł taki dłuższy tunel. Teraz trzebać zrobić z drutów obręcze w wielkości tunelu ( koła ) i powkładać je do tych worków. W workach koło tych obręczyzrobić dziurki i małymi druciaki przyczepić do worka. ) Możesz z opony i desek zrobić taką przeszkode. Naprawde amm wiele pomysłów więc jeśli chcesz instrukcje to pisz czego. Napewno coś wymyślę

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...