Jump to content
Dogomania

Karma Satisfaction


Marta !!!

Recommended Posts

Czy ktoś z Was zna tę karmę? Dostałam ulotke i jej próbki na międzynarodówce w Poznaniu.. W necie jest też stronka importera (podam zaraz w linkowni) Nie zdąrzyłam jeszcze sobie dokładniej poczytać na jej temat ale z tego co juz wiem to ma sporo różnych wersji, jest niby z klasy Super Premium, na bazie świeżego mięsa.. Brzmi zachęcająco..
Co o niej sądzicie? Może ktoś kto ma większe niż ja pojęcie przejrzałby składy i wypowiedzial sie na ten temat.. Będę wdzięczna.. :)
Aha.. No i czy ktoś z Was orientuje się mniej wiecej w jakich granicach wahają się jej ceny bo na stronie chyba nic nie piszą na ten temat(no chyba,że słabo szukałam ;) )

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem to karma ma malo tego miesa zwlaszcza jezeli to jest fresh miesko 8) bo z 20% takiego mieska w suszu bedzie juz niewiele ...

lamb&rice 15 kg - 229 zl, Regular 15 kg - 200 zl ... cos kolo tego. Cena wydaje mi sie za wysoka w stosunku do jakosci tyle ze to nowosc jakas tam jest, ale sklad nie jest wg mnie rewelacyjny zaden. Nie wiem jak sklady szczegolowe wygladaja, bo w necie nie znalalam ...

Link to comment
Share on other sites

[b][i]Stronka chyba w rozwoju, wstęp jest piękny - niepokoi mnie tylko zdanie: "Przeciwutleniacz: substancje zaakceptowane przez UE". Może się czepiam, ale wygląda mi to na jakieś substancje konserwujące, których ja osobiście wolałbym uniknąć :) . Ale może się mylę. Trochę temu słyszałem o tej karmie dość pochlebne opinie, jednak nie stosowałem.
[/i][/b]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...