Jump to content
Dogomania

Igor-doberman-porzucony przez właściciela po 11 latach czeka na dom!!!!JUŻ W DOMKU!!!


dominika_06

Recommended Posts

  • Replies 602
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Igor jest fotogeniczny inaczej :evil_lol: Te jego miny na fotkach, cudo:loveu:

Ale jak zobaczyłam to zdjęcie to momentalnie mi się skojarzyło...... tylko proszę Berkano, nie obraź się za ten mały żarcik:lol:

[IMG]http://img593.imageshack.us/img593/2890/iglaktropiciel111.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

No troszkę nabrał ale nie aż tak bardzo- waży równe 37kg i powyżej 39 nie pozwalam go mężowi tuczyć ;-)
Pozdrawiamy (a ja mobilizuję się do kolejnej ciężkiej pełnej psiej histerii nocki- do ok 3,30 będzie usiłował zmiękczyć mojego chopa z tym nieszczęsnym MOIM łózkiem).

Link to comment
Share on other sites

wyobraźcie sobie taką scenkę:
Igor (już w naszej klatce schodowej) zasuwa po schodkach do domu i nagle- ni stąd ni zowąd- przystaje przy schodach sąsiadów i zaczyna drzeć się jak opętany i drapie w ich drzwi... (I ZA CHOLERĘ BARANA NIE DA SIĘ UCISZYĆ ;-)) Sąsiadka przerażona uchyla drzwi a ten jełop z całej siły (a chucherkiem przecież ten 40kg koń nie jest) prze na drzwi i wciska się jej do domu. Wpada do jakiegoś pomieszczenia (słychać krzyk dziecka) i natychmiast wylatuje do mnie na sień i pędzi uhahany i rozbawiny do domu...A W PYSKU TRZYMA SWOJĄ NOWĄ-I JAK SIĘ OKAZAŁO NAJULUBIEŃSZĄ- ZABAWKĘ- PIŁKĘ ;-)
Barani łeb ma fioła na punkcie piłek- wydaje mu się, że wszystkie piły świata należą do niego- i jak się okazuje MA RACJĘ ;-)
Jak wracaliśmy do domku to on musiał słyszeć, jak dziewczynka odbijała piłe- JEGO PIŁĘ- i musiał z tym zrobić porządek hehehe.
teraz ma już 6piłek... pod koniec jesieni przywlekł do domu 2, z czego jedną ukradł dzieciakom (był na smyczy hehehe)- taki cwaniak ;-)

Link to comment
Share on other sites

bez koziego mleka w proszku śniadania nie rusza i uprawia strajk głodowy tak długo aż Mu nie posypię- kolejne posiłki tego samego pokarmu je bez mleka i zwykle Mu się uszy trzęsą ;-)
I przecudnie klei się do mnie kiedy proszę Go żebyśmy się potulili (tego ostatniego słowa nie znał kiedy do nas przyszedł a teraz doskonale wie o co chodzi) wskakuje do łózka i perfekcyjnie dostosowuje kształt swego ciałka do pozycji mojego- na łyżeczkę ;-) Do męża też się tuli ale nie klei i dostosowuje ;-)

P.S. potrafiłybyście wyjaśnić mi zachowanie tego psiaka z linka??? (uwaga nie należy jeść podczas oglądania hihihi)

[url]http://www.youtube.com/watch?v=JUsIENWQQpQ&feature=grec_index[/url]

Link to comment
Share on other sites

Może psiak z linka ma rozdwojenie jaźni :evil_lol:

Oj Berkano, nie dałabyś się sklonować? Potrzebuję takiego domku jak Twój dla szczeniorka, dla jego mamuśki i może jeszcze dla Didusi. Właściwie to potrzebuję kilkadziesiąt takich domków, a z ogłoszeń cisza :shake:

Link to comment
Share on other sites

od kilku miesięcy mam pomysła hehe:
jak wygram 6 w totolotka to założę ekskluzywny dom wielopiętrowy, jakby hotel ale to byłby dom ;-) dla psiaków (Hilton będzie się przy nim krył ze wstydu) i na każdego psiaka będzie przypadał 1 sługa (najlepiej płci męskiej, młody, szaleńczo przystojny i niemowa z wyższym wykształceniem- może być także Azjata) a psiaki będą najszczęśliwszymi Stworzonkami pod słońcem i będą miały własny basen i ratowników (co do ratowników to dziewczyny same muszą wysilić wyobraźnię i zwizualizowac ich sobie hihi) i potężny plac zabaw- no po prostu raj na ziemi.
To teraz tylko 6 w toto a najlepiej 2 wygrane- żebym podwoiła działalność ;-)

Link to comment
Share on other sites

Psince COŚ odbiło :-(
W wigilię nagle zesmutniał, stał się apatyczny i przestał jeść...
Wczoraj był jeszcze bardziej anemiczny i udało mi się Go nakłonić do zjedzenia kilku namoczonych w kozim mleku sucharków i dalej był smutny, łezki Mu leciały..
Teraz jest z mężem w klinice weterynaryjnej w Gliwicach i jest pod kroplówką (glukoza), ale oprócz lekkiej temp NIC MU NIE JEST- godzinę Go badali lekarze, żeby sprawdzić, czy Go nic nie boli, obmacywali, badali krew- wszystko jest w porządku (aż niedowierzali, że starszy psiak może być w stanie o wiele lepszym niż nie jeden młodzik), jeszcze za godzinę będą wyniki biochemii (odczynniki narządów wew), ale jestem pewna, że nie wykażą żadnych nieprawidłowości.
Ku......wa Jemu chyba przypomniała się poprzednia rodzina, kiedy usłyszał kolędy śpiewane przez sąsiadów zza ściany i zaczął tak potwornie tęsknić bo +- wtedy zesmutniał..
A myślałam, że nas już pokochał całym sercem.. ale psie serduszka kochają pierwszą płonącą i potężną miłością tych, którzy go wychowali, nawet, jeśli byli potworami- dlatego mówi się "wierny i oddany pies"
Na wszelki wypadek dostał zastrzyk przeciwbólowy a jutro bierzemy Go do naszego weterynarza (najlepsi z możliwych lekarzy) i zobaczymy, co wymyślą- może psia psychoterapia :-) (to miał być smutny uśmiech).
Pozdrawiam i dam znać, co z Igiem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...