Jump to content
Dogomania

Talcott [*] na zawsze w naszych sercach. Skarpeta Jej imienia działa i ratuje psy!


Recommended Posts

Tez uwazam,ze puszka nie jest dobrym pomysłem.Taką inicjatywe zrozumiałaby tylko garstka dogomaniaków,a trzeba sie liczyc z uczuciami i reakcją wszystkich uczestniczacych.My z daleka Talcott bedziemy myslami z Toba.Nie tylko w dniu pogrzebu....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 984
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ulka18']Mam zdjecie Talcott z naszym mieleckim Toffikiem. Czy jest Wasza zgoda na wstawienie tego zdjecia na watku?[/QUOTE]
Ja na pewno chciałabym poznac Kasię ,nawet teraz, nawet na zdjęciu. Niech nie bedzie tylko głosem w telefonie, słowem na ekranie. Wiem, ze to co najwazniejsze jest wewnątrz człowieka, ale chciałabym tez zapamietac Jej twarz.
To tylko moje zdanie...:-(

Isadora ma rację, chyba trzeba zapytać Córki .

Link to comment
Share on other sites

Ja też myślę, że puszka przy grobie to nie jest zbyt dobry pomysł, trzeba uszanować też innych obecnych na pogrzebie...my wiemy że była oddaną dogomaniczaką, ale... nie wszystkim to się może spodobać...

dzięki za nr konta, zaraz zrobię przelew.

A zdjęcie na pierwszej stronie wątku- dobry pomysł, jeśli oczywiście córka Talcott się zgodzi, w końcu każdy z nas poznał Talcott w rozmowach wirtualnych, pisząc niektórzy rozmawiając przez telefon, nieliczni mieli przyjemność poznać ją osobiście, dlatego mam nadzieję, że będziemy mieli okazję ją zobaczyć choć na zdjęciu...

Dlaczego ludzie o wielkim sercu tak szybko odchodzą i opuszczają ziemskie drogi??
Tak dużo dobrego mogła jeszcze zrobić... aj.... trudno to wszystko zrozumieć...
Ale wiem jedno, na pewno będzie nadal z nami, taki ANIOŁ, który będzie czuwał nad powodzeniem każdej adopcji, będzie nas wspierać...
Teraz pewnie siedzi wśród wszystkich naszych ogoniastych przyjaciół, które od nas odeszły za TM i patrzy na nas z góry, głaszcząc każdego osobno, drapiąc za uszkiem...

Link to comment
Share on other sites

nie znałam Talcott,... ale siedzę i płaczę, też niedawno straciłam kogoś bliskiego...
każde odejście człowieka to wielka strata..., dla świata,...dla bliskich..., myślę, że trzeba być człowiekiem wielkiej siły, by wiedzieć, że się odchodzi i nic o tym innym nie mówić...
głębokie wyrazy współczucia dla najbliższej rodziny...

Link to comment
Share on other sites

Dopiero w obliczu śmierci człowiek zdaje sobie sprawę, jak mało istotne problemy i spory [COLOR=#4e4e4e][FONT=Tahoma]zaprzątają[/FONT][/COLOR] nam głowy. Kiedy odchodzi człowiek, to wtedy dopiero zdajemy sobie sprawę, że te przyziemne sprawy są zupełnie nieistotne.
Kasia siedzi teraz na chmurce, spogląda na nas i cieszy się, że w takim momencie potrafimy się zjednoczyć, pomyśleć o niej ciepło i nie pozwolić, aby to co zaczęła i z pasją się oddała odeszło w zapomnienie.
Bardzo proszę o podanie nr konta. Przeleję 100,00 i bardzo proszę o następujący podział: 20,00 na wieniec i 80,00 na psy w potrzebie. Niech to będą psy którym chciała pomóc Kasia.
Jeżeli uznacie, że wpłat na wieniec jest wystarczająca ilość, to proszę całą kwotę przeznaczyć na potrzeby psów.

Link to comment
Share on other sites

Jesli moge cos od siebie to zadeklarowane wplaty niezaleznie od tytulu wplaty, osoba ktora bedzie dysponowala gotowka, po zakupieniu wienca, niech sie zorientuje czy nie potrzebna jest tez pomoc dla corki Talcott, a reszte zgodnie z zyczeniem Talccot przekaze na deklaracje psow zlozone przez Talcott.

Link to comment
Share on other sites

Nie moge sie pozbierać...jestem załamana...i jeszcze ten ban Kasi...w ostatnich tygodniach została odcieta od tego co tak bardzo kochała...zoztała pozbawiona bycia z tymi biednymi psiakami,którym oddała swoje serce.
Kasiu,w moim sercu zostaniesz na zawsze....

( prosze nr konta ).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...