Jump to content
Dogomania

Talcott [*] na zawsze w naszych sercach. Skarpeta Jej imienia działa i ratuje psy!


Recommended Posts

[quote name='Ulka18']Dokladnie, kazdy z nas nie moze sie pozbierac, tak brakuje Talcott na roznych watkach, szczegolnie na bazarkowych.
Jestem bardzo ciekawa, ktory mod dal Talcott bana. Talcott pisala mi w maliu, ze za 'obrazanie moda'. Pytalam Maupa4 juz kilka tygodni temu, ale nie otrzymalam odpowiedzi, zapytalam Magde-Maupa4, poniewaz zawsze szybko odpowiadala. Strasznie to przykre, ze wtedy gdy dogo bylo potrzebne Talcott, nie miala do niego dostępu :-([/QUOTE]

To bardzo przykre,że Talcott nie mogła być z nami tak długo jak sama by tego chciała...
Ja mam straszne wyrzuty sumienia że nie zrobiłam tego co chciałam zrobić ,zaraz jak zobaczyłam że Kasia ma bana -chciałam napisac do moda i prosic,wręcz błagać,żeby zdjął Jej bana...Boże dlaczego tego nie zrobiłam,dlaczego ? może mod okazałby trochę serca....
Chociaz kiedy przeczytałam tą wypowiedź to straciłam nadzieję,że moja prośba zostałaby wysłuchana.
Tyle tych pytań dlaczego? - chyba pozostaną bez odpowiedzi - tylko w sercu wielki smutek....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 984
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='carolinascotties']po śladach Talcott trafiłam do wątku pięknego Majka... jak bardzo Talcott zalezało, żeby szorściaczkowaty pies znalazł dom...
Talcott - nie odpuścimy tego wątku!
[url]http://www.dogomania.pl/threads/26257-Majk-szortkowA-osa-piAE-knoA-AE-wegetuje-w-schronie/page152[/url][/QUOTE]

Moze sa jeszcze jakies watki z psiakami którym chciała pomóc Talcott i nie zdążyła... wklejcie prosze... Moze chociaz tak się odwdzięczymy za okazane serce i pomoc :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Owieczka']Moze sa jeszcze jakies watki z psiakami którym chciała pomóc Talcott i nie zdążyła... wklejcie prosze... Moze chociaz tak się odwdzięczymy za okazane serce i pomoc :([/QUOTE]

dolacze sie do prosby Owieczki - Kochani - nie dziala wyszukiwarka - prosimy wszystkich, ktorzy spotykali sie z Talcott w innych watkach- o linki do nich.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carolinascotties']dolacze sie do prosby Owieczki - Kochani - nie dziala wyszukiwarka - prosimy wszystkich, ktorzy spotykali sie z Talcott w innych watkach- o linki do nich.[/QUOTE]
Talcott byla na wątku Barnaby. Już wczoraj Jej deklaracje przejela Malibo57.

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/179053-Barnaba-w-hoteliku-brakuje-stalych-deklaracji-155zl-Zbieramy-na-operacje-Barnaby[/URL]

Była również na wątkach Binga(Kulfona) i Soni.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]Zostałam wezwana do tablicy przez jednego z użytkowników, pod presją i przymusem pisać nie umiem, więc zapalę tylko światełko. Wielka szkoda gdy odchodzi od Nas osoba która poświęciła się by pomagać potrzebującym.
Niestety mieszkam zbyt daleko by zjawić się na pogrzebie.

[attachment=664:3675.attach]




Poproszę o numer konta, wpłacę kilka zł na wiązankę.
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

:( Tak - pod koniec życia - zabrano Talcott możliwość bycia na dogo, [COLOR=navy]a dogo było Jej ostatnią miłością![/COLOR] :(

[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=navy][B][I]"Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[I][B][SIZE=3][FONT=Book Antiqua][COLOR=navy]zostaną po nich buty i telefon głuchy (...) [/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I]

[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=navy][B][I]Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[I][B][SIZE=3][FONT=Book Antiqua][COLOR=navy]i ci co nie odchodzą nie zawsze powrócą[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=3][FONT=Book Antiqua][COLOR=navy]i nigdy nie wiadomo mówiac o miłosci [/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=3][FONT=Book Antiqua][COLOR=navy]czy pierwsza jest ostatnią czy ostatnia pierwszą[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I]"

Link to comment
Share on other sites

Niektórzy moderatorzy lubią szafować banami. Może ten przykład da komuś do myślenia.

Rozsyłam inf o pogrzebie do ludzi ze Szczecina, ale niestety o tej porze (w sensie, że o 14 godz.) większość jest w pracy i mimo najszczerszych chęci nie może przybyć.

Garstka nas będzie, ale przecież nie o ilość chodzi... a o pamięć.

Link to comment
Share on other sites

ja rowniez zapalilam symboliczny znicz...nie wiedzialam ze Talcott miala bana i w tych ostatnich dniach nie mogla sie nawet pozegnac:(((
wyrazy wspolczucia dla rodziny...moj tata odszedl 10 miesiecy temu rowniez po dlugiej chorobie wiec wiem jak to jest..nie ma slow pocieszenia ale bardzo wazne jest zeby nie byc samemu...

Link to comment
Share on other sites

Talcott pisała na pomorskich watkach,ogłaszała nasze psy.Tak mi głupio,ze nie poznałam Jej lepiej.
Nie moge isc na pogrzeb,to za daleko,ale ide dzis do koscioła,zamiast tego.Nie wiem,czy to coś zmieni,ale chce zrobic cokolwiek.
Wyrazy współczucia dla Rodziny.

Rotti ,Talcott..One juz wiedzą czy na TM nasze psy przybiegaja do nas........

Link to comment
Share on other sites

Nie mialam okazji poznac Talcott, nawet wirtualnie, nasze drogi sie nie skrzyzowaly :-(
Odpoczywaj Cioteczko, wsrod czworonoznych Przyjaciol, teraz One Tobie towarzyszą. Kiedys sie spotkamy wszyscy w krainie milosci i spokoju, zaczekaj na nas.

Dzis moge tylko zapalic wirtualny znicz i zlozyc kondolencje rodzinie, przyjaciołom, znajomym.
Talcott odeszła ale żyją zwierzęta, którym pomogła. Pozostana żywym wspomnieniem Talcott.

Prosze o nr konta, na wiązankę.

Link to comment
Share on other sites

.........Ogromny żal i smutek , iż odeszła Kasia o sercu wrażliwym na wszelkie krzywdy -nie tylko naszych mniejszych braci .Serdeczne wyrazy współczucia Najbliższym i całej Rodzinie Kasi oraz Jej przyjaciołom.
Pragnę złożyć Talcott choć symboliczny kwiat w wiązance .
Proszę o podanie konta.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wam za tak duży odzew

Okazuje się, że dla każdego z nas Talcott miała czas żeby pogadać, rozśmieszyć...

2,5 roku temu odeszła jedna z moich dogoprzyjaciółek Larysa. To również była wyjątkowa osoba, pewnie tam sobie z Talcott siedzą przy kawie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...