Jump to content
Dogomania

Talcott [*] na zawsze w naszych sercach. Skarpeta Jej imienia działa i ratuje psy!


Recommended Posts

  • Replies 984
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Greven']Postaram się... Tylko tyle mogę - być.[/QUOTE]


[SIZE=3]To nie jest tylko... to dużo. Jeszcze raz dziękuję.

Wysłałam numer konta AMISKI która zajmie się zakupem wiązanki (rozliczenie będzie potem tu na wątku). Jeżeli kogoś pominęłam proszę o zgłoszenie. A jeżeli komuś wysłałam dwukrotnie przepraszam.[/SIZE] [SIZE=3]

[B]yoko100[/B][/SIZE] [SIZE=3] - ma zapchaną skrzynkę.[/SIZE]


.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7'][SIZE=3]To nie jest tylko... to dużo. Jeszcze raz dziękuję.

Wysłałam numer konta AMISKI która zajmie się zakupem wiązanki (rozliczenie będzie potem tu na wątku). Jeżeli kogoś pominęłam proszę o zgłoszenie. A jeżeli komuś wysłałam dwukrotnie przepraszam.[/SIZE] [SIZE=3]

[B]yoko100[/B][/SIZE] [SIZE=3] - ma zapchaną skrzynkę.[/SIZE]


.[/QUOTE]

[B]Isadoro, ja nie dostałam nr konta.[/B]

[QUOTE]
anetek100
rak mi słów, więź łącząca nas tu wszystkich jest tak silna, że nawet nie zając się osobiście mamy poczuci jakbyśmy znali od lat,...taka właśnie byla talcott ... żegnaj chociaż pozstaniesz w nas na zawsze[/QUOTE]

Anetek, masz rację - zawsze będzie z nami, w naszych sercach.

Dokładnie, mimo odległości dogo nas integruje.
[B]
O której jest pogrzeb w piątek?[/B]

Link to comment
Share on other sites

W kwestii organizacyjnej - czy osoby ze Szczecina jadące na pogrzeb będą zmotoryzowane?

Jeśli nic się nie schrzani, to ja ok 13:15 wyjeżdżam z Prawobrzeża i są dwa-trzy wolne miejsca w aucie. Jedziemy z Podjuch, Szosą Poznańską, przez rondo Hakena i Redę na Ku Słońcu, brama główna cmentarza. Czy ktoś chce się dosiąść? Gdyby to był mój samochód, to bez problemu pozbierałabym ludzi z całego Szczecina, ale auto nie moje, robię tylko za pasażera.

Gdzie się spotkamy? Przy bramie, pod kaplicą?

Link to comment
Share on other sites

Jeśli kiedyś,
gdzieś po świecie
rozwieje się moje serce,
gdy zblakną wspomnienia
tych, co mnie znali
i spopieleją szpargały;
w psim skowycie,
w oczach wiernych,
w skomleniu szczeniaka
i w nocnym wyciu zgranego stada
mnie znajdziecie.
[SIZE=1]
- Krystyna Sroczyńska

[SIZE=2]Kasiu, spoczywaj w spokoju
[*] Kiedyś tam się spotkamy....


[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[B]Ponieważ ewa36 nie może wejść na Dogo piszę w jej imieniu.

Proponuje Ona, że zakupi z własnych finansów wieniec lub wiązankę od wszystkich Dogomaniaków (prosi o treść na szarfę i ewentualne wskazówki)
Zebrane na wiązankę pieniądze przekazać na potrzebujące psy w imieniu Talcott
Można zakupić mszę i znicz[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']A może z pozostałych pieniędzy wpłaconych na wieniec Talcott opłacić psy, którym Ona pomagała?[/QUOTE]

Ja jestem jak NAJBARDZIEJ ZA.

[QUOTE][B]Ponieważ ewa36 nie może wejść na Dogo piszę w jej imieniu.

Proponuje Ona, że zakupi z własnych finansów wieniec lub wiązankę od wszystkich Dogomaniaków (prosi o treść na szarfę i ewentualne wskazówki)
Zebrane na wiązankę pieniądze przekazać na potrzebujące psy w imieniu Talcott
Można zakupić mszę i znicz[/B][/QUOTE]

Jestem ZA Mszą Św. i zniczem.

[B]Propozycja tekstu na szarfę:[/B] ostatnie pożegnanie z kochającą więcej niż całym sercem każde (ludzkie i psie) istnienie - od dogomaniaków

Bez "ludzkie i psie" - wersja skrócona.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wanda szostek'][B]Ponieważ ewa36 nie może wejść na Dogo piszę w jej imieniu.

Proponuje Ona, że zakupi z własnych finansów wieniec lub wiązankę od wszystkich Dogomaniaków (prosi o treść na szarfę i ewentualne wskazówki)
Zebrane na wiązankę pieniądze przekazać na potrzebujące psy w imieniu Talcott
Można zakupić mszę i znicz[/B][/QUOTE]

[B]A dlaczego ewa36 nie może wejśc na dogo?
Konto zostało juz rozesłane, mam potwierdzenia od paru osób ze dokonały przelewu. Wydaje mi sie ze wprowadzanie kolejnego pomysłu, kolejnej osoby stworzy bałagan. Tym bardziej ze AMISKA juz wstepnie uzgodniła temat wiązanki w kwiaciarni i jutro bedzie finalizowac. Za chwile skutek będzie taki ze przyjdzie piątek i kwiatka nie bedzie. [/B]ZOSTAWMY TEMAT AMISCE KTORA OD POCZATKU SIE ZDEKLAROWAŁA.

[quote name='Greven']Do założycielki wątku - czy można na pierwszej stronie wstawić, kto skąd jedzie i ile osób może zabrać?
Taka przyziemna sprawa... ale jestesmy tylko ludźmi, dojechać jakoś musimy, a łatwiej autem, niż MZK.[/QUOTE]

[B]dałam znac Neris[/B].


.

Link to comment
Share on other sites

Talcott (*)(*)(*)
Dlaczego tak prędko? Jeszcze tyle biedakow potrzebowało Twojego serduszka.... Widać tam w Niebie bylaś niezbędnie Komuś potrzebna. Wymiziaj wszystkie nasze Psy ktore są za TM. Wiem ,że One cieszą się z Twego przybycia :)
Marto Kochana.... Trzymaj się dzielnie i nie opuszczaj dogo. Zagladaj tu... przez to Talcott bedzie trochę z nami. Bo przecież Jesteś Jej częścią.
Dorzucę sie do wiązanki. Poproszę o numer konta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7'](...) Wydaje mi sie ze wprowadzanie kolejnego pomysłu, kolejnej osoby stworzy bałagan. Tym bardziej ze AMISKA juz wstepnie uzgodniła temat wiązanki w kwiaciarni i jutro bedzie finalizowac. (...).[/QUOTE]
Zdecydowanie powinna się tym zająć jedna osoba i jeśli Amiska już poczyniła w tym kierunku kroki to tym bardziej nie ma sensu wprowadzać alternatywnej opcji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...