Jump to content
Dogomania

Talcott [*] na zawsze w naszych sercach. Skarpeta Jej imienia działa i ratuje psy!


Recommended Posts

[quote name='mmd']Też tak uważam. [B]To była jedna z nas i musimy Ją pożegnać choćby symbolicznie.
[/B]
[B]A jeśli chodzi o psiaki to dobrze byłoby przejrzeć deklaracje, jakie miała Talcott i tam, gdzie sytuacja jest kiepska, w miarę możliwości je przejmować. Ona na pewno by tego chciała, żeby "Jej" podopieczni byli zabezpieczeni nadal.[/B][/QUOTE]

Dokładnie tak, tu chodzi o symboliczną wiązankę (vide poniżej wpis agusiazet). W naszym kraju przyjęte jest aby dawać kwiaty/wiązanki na ostatnie pożegnanie. Pomysł aby przejrzeć deklaracje jest świetny. Szkoda że nie działa wyszukiwarka szybko możnaby odnaleźć. Ale na teraz sądzę że warto zająć się tym co najbliżej... czyli pożegnaniem na pogrzebie. Potem na wątku można powrzucać co kto znajdzie.

[SIZE=4][COLOR=Red][B]Mam tez pytanie - czy jest ktoś jeszcze ze Szczecina kto mógłyby pójść na pogrzeb? Amiśce też będzie lepiej że nie sama[/B][/COLOR][/SIZE].

[quote name='agusiazet']Biało - niebieski wieniec od Dogomaniaków - koniecznie, taki symbol pamięci!!! A którymi psami zajmowała się Kasia?[/QUOTE]
[B]
dokładnie[/B]

[quote name='emilia2280']Nie znalam Talcott z wátków, nick przewijal mi sié tu i tam , ale nigdy nie zagadalysmy do siebie. Moze ktos kto znal Talcott móglby zrobic jej takie dogomaniackie CV- od kiedy, jakim psom itp? Byloby to takim uwienczeniem Jej dzialalnosci (przynajmniej tej z dogo) i wielu dogomaniaków na pewno chétnie przeczytaloby takie informacje w pierwszym poscie.

<*>[/QUOTE]

Emilia dziękuję, powiadomiłam ciebie głównie dlatego, aby jak ktoś chciał skorzystać z twojego wątku... nie wiedzac że Talcott jest już w lepszym świecie.

[quote name='Monika z Katowic']Wiązanka kwiatów koniecznie!

Dajcie konto na wpłaty, kochane.[/QUOTE]

Dopiero wróciłam z pracy, ogarnę wątek i zrobie liste deklaracji aby ułatwić Amiśce sprawę przesyłania numeru konta.


ech wolałabym co inne pisać :(:(:(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 984
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Dziękujemy AlfaLS i Kasia K.,[/B] to będzie Was co najmniej trzy w delegacji dogo....
Tak jak pisałam wcześniej, kontaktowała się ze mną Córka Talcott - Marta i pisała, że Talcott zostawiła rzeczy do przekazania na bazarki dla psiaków. Rzeczy są w Lublinie i Marta będzie mogła je przekazać około połowy kwietnia.
Będę w kontakcie z Martą i jak będzie możliwe wypełnienie życzenia Talcott, to zrobimy bazarki. Pomysł, żeby zebrać w jednym miejscu wszystkie aktualne deklaracje Talcott i spróbować je przejąc przez inne osoby uważam za dobry, będziemy wiedzieli, dla kogo rozdzielić pieniądze z bazarków rzeczy Talcott.... Boże, jak to brzmi.... Ja nadal nie mogę uwierzyć, łzy mi się leją co i rusz po twarzy....
[B]Kochane dziewczyny ze Szczecina, kupcie naszej Talcott najpiękniejsze kwiaty, jakie się da.[/B] Za wszystko, co robiła, za dobre serce, zasługuje na wszystko, co najlepszego możemy jej jeszcze dać....

Link to comment
Share on other sites

Kasiu, tak bardzo się cieszę, że dane mi było Cię poznać - choć tylko wirtualnie, ale zawsze! Trzymaj się tam po drugiej stronie, pewnie nie spuścisz oka z Marty, ale i nad nami też pewnie będziesz troszkę czuwać. Do zobaczenia Kochana! Dziękuję za wszystko!

(nr konta poproszę).

Link to comment
Share on other sites

Bardzo to przykre. Tak szybko odchodzimy i nawet jak się nie znamy osobiście, pozostaje pustka, żal.

[IMG]http://i43.tinypic.com/k3q69w.jpg[/IMG]

Ewa36 napisała do mnie po przesłaniu jej tego linku:

Ewa36: Talcott taka dobra dziewczyna. Żal wielki. jutro podejdę do kwiaciarni zamówię wiazankę z napisem od Dogomamii dla Talcott - chyba że dziewczyny chcą inny napis to ewentualnie ustal i napisz mi na skype.

Ewa36 jest ze Szczecina. Będzie na pogrzebie.

Proszę dane do przelewu. Przelew mogę zrobić dzisiaj lub jutro wieczorem,

Link to comment
Share on other sites

Nie znałam Talcott osobiście, spotkałyśmy się na wątku Stefana z Łodzi. Oprócz wielkiego serca dla zwierzaków, była bardzo ciepłą osobą w stosunku do ludzi. Kiedyś, kiedy dłużej się nie odzywała, zapytałam po jej pojawieniu, co się działo. Odpowiedziała żartobliwie...

Żegnaj Talcott.

Poproszę o nr konta.

Link to comment
Share on other sites

Niemożliwe, jestem na dogo od niedawna i miałam PRZYJEMNOŚĆ poznać Talcott i normalnie nie wierzę, jej poczucie humoru mnie rozbrajało...czułam się przy niej jak mała dziewczynka karcona przez starszą, doświadczoną babcie, to było piękne....a teraz siedzę i ryczę...

Dogomaniacka GWIAZDA .....

[COLOR=Red][B]Słuchajcie może dobrym pomysłem byłoby zamiast kwiatów [/B],[B] postawić na grobie puszkę na pieniążki dla psiaków, bardzo dużo psów dzięki temu by się jeszcze uratowało!!!!!!!!![/B][/COLOR]

Mam nadzieję że jest już w lepszym świecie......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anita_happy']jnp..zdjecie zalaminowane podklejone pod szkło /obrazek miedzy dwoma kawałkami szkła w formacie a4 na nozkach z nakrętek- słuzy to potem jako podstawka na znicze...w przypadku pękniecia znicza grób sie nie ubrudzi
[B]moge wam taki obrazek zrobić jak chcecie...pomyslcie nad kwaitami[/B]
[B]jak chcecie taki prezent dla Talcot to podeslijciewatki jej podopiecznych i wykombinuje cos ładnego[/B]
taki prezent od dogomaniaczek na zawsze..nie do smietnika
jesli kwiatek to róza z biebiesko/białą wstązką i wypisani na niej znajomi i dobre dusze z DOGO...[/QUOTE]Bardzo dobry pomysl. Skromna wiazanka oraz ta podstawka, zeby kazdy wiedzial, ze w tym miejscu spoczywa DOGOMANIAK.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vega17']Niemożliwe, jestem na dogo od niedawna i miałam PRZYJEMNOŚĆ poznać Talcott i normalnie nie wierzę, jej poczucie humoru mnie rozbrajało...czułam się przy niej jak mała dziewczynka karcona przez starszą, doświadczoną babcie, to było piękne....a teraz siedzę i ryczę...

Dogomaniacka GWIAZDA .....

[COLOR=Red][B]Słuchajcie może dobrym pomysłem byłoby zamiast kwiatów [/B],[B] postawić na grobie puszkę na pieniążki dla psiaków, bardzo dużo psów dzięki temu by się jeszcze uratowało!!!!!!!!![/B][/COLOR]

Mam nadzieję że jest już w lepszym świecie......[/QUOTE]

Nie znałam Talcott, widywałam jej nicka tylko;-(
Ale uważam, że to bardzo dobry pomysł z puszką.
Gdyby miał być mój pogrzeb<tfu tfu> chciałabym choć jeszcze w ostatniej drodze wspomóc psiaki.

Link to comment
Share on other sites

Chętnie dorzucę się do kwiatów.
Ponieważ bywam w Lublinie, jeżeli będzie potrzeba mogę pomóc w odebraniu rzeczy , które Talcott chciała przeznaczyć na psiaki...

Talcott była jeszcze niedawno niesamowitym "wodzirejem " bazarku ze złotem na mieleckie psiaki, pełna niesamowitej energii, cudownego humoru i optymizmu, pamietam jeszcze jak zwitała na wątku mieleckiej Buby i od razu szczęście jej zaczęło dopisywać....taki to z niej Dobry Duszek....

Talcott myślę, że się kiedyś poznamy osobiście, a póki co miziaj tam wszystkie psiaki , które przekraczają Tęczowy Most a zwłaszcza te , które nie zdążyły zaznać ciepła i miłości...do zobaczenia....[*]

Link to comment
Share on other sites

Talcott ['] byłaś promykiem radości w tym zwariowanym świecie... Żałuję, że nigdy nie poznałam Ciebie osobiście po tej stronie tęczy, ale mimo wszystko czuję, że odszedł ktoś bardzo bliski...

Poproszę o numer konta i jednocześnie dołączam do sugestii, aby wiązanka była symboliczna, a z reszty uzbieranych datków wspomóc psy. Sądzę, że taki pomysł bardzo spodobałby się Talcott...

Marto - trzymaj się kochana i pisz, jeśli w czymś Tobie pomóc.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Black]Faktycznie Talcott miała "magiczny dotyk"[/COLOR][COLOR=Black], zawsze jak była na wątkach buskich psiaków, to szybko znajdowały dom.....w[/COLOR][COLOR=Black]ciąż nie mogę uwierzyć...
[/COLOR]

[COLOR=Olive][B]Dziewczyny pomyślcie nad tą puszką dla psiaków......[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj dowiedziałam się... Kasiu, dlaczego tak szybko?:-(

Martusiu, w tych trudnych chwilach dzielimy Twój ból i smutek.

Poproszę o nr konta.

[CENTER][URL="http://pl.tinypic.com/view.php?pic=9kt1ew&s=5"][IMG]http://i41.tinypic.com/9kt1ew_th.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Nie wierzę...... po prostu nie wierzę..... ostatnio tworzyłyśmy [B]"duet allegrowy",[/B] cioteczko Talcott, podsyłałaś mi wątki psiaków, którym potrzebne było allegro, a Ty wpłacałaś 13zł za każde....do niedawna jeszcze wisiało Twoje ostatnie zapłacone allegro.... [B]cioteczko Talcott, taka serdeczna i kochana[/B]....zmartwiło mnie jak dostałaś bana.... a teraz cios :-( [B]Ty już dotknęłaś czym jest wieczność, my jeszcze nie mamy zielonego pojęcia o tym :-([/B]

[B]Byłaś Aniołem dla psich istnień, ale też iskierką Szczęścia i Radości na każdym wątku[/B], tak często mnie rozbrajałaś swoimi postami...[B]będzie mi Cię bardzo brakować :([/B] o[B]biecuję robić jak najwięcej allegro psiakom, cioteczko, OBIECUJĘ!!!![/B]

Mam gulę w gardle... mimo, że Cię nie znałam na żywo, ale poznałam na tyle, że jest mi bardzo smutno :( chciałabym bym przyjść Cię pożegnać ostatni raz, ale nie jest to w mojej mocy....

[U][B]Wyrażam chęć złożenia się na wieniec [/B][/U]- najlepiej z napisem: "Dla kochającej więcej niż całym sercem każde ludzkie i psie istnienie - od dogomaniaków".
[B]
Cioteczko Talcott, wróć......:-(

Jestem w szoku....[/B]

(Tak mi przykro, że nie zachowałam żadnej Twojej Pw, bo ostatnio czyściłam skrzynkę :placz::placz::placz: czytałabym je w czasami trudne i ciężkie dni....:()

[B]Łączę się w bólu z córką Talcott [/B]- [B]kochana, miałaś wspaniałą mamę.[/B] Ale to zapewne wiesz najlepiej z nas.

Link to comment
Share on other sites

Żal ,poczucie straty niepowetowanej :( , gdy odchodzą dobrzy ludzie.
Wyrazy współczucia dla bliskich :(
Talcott - opiekuj się tymi za Tęczowym Mostem,których tu nie uratowano w porę i odeszły samotne...Mają teraz Ciebie i Twoje wspaniałe dla nich serce :(:(:(



---------------------------------------

Proszę o Nr konta na PW
.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...